Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

drevored reče Dne, 28. 8. 2020 at 0:04:

a Lovecraft Country vam je kul? men je wack. prva epizoda je mela se nek potencial, druga epizoda pa sam wtf na wtf (v slabem smislu). Pa niti me ne moti, da je serija o rasizmu, to je v bistvu njen najbolj smiselen in koherenten del. Vse ostalo je kr neki.

Jaz sem prebral knjigo in danes pogledal prvi del. Isti občutki kot pri knjigi: potencial dober, izvedba zelo dolgočasna. 

 

 

Povezava do prispevka

A Tales from the Loop je kdo omenu? Od Amazona, scifi zgodbice, ki se vse dogajajo v enem mestu, kjer je neka velika podzemna raziskovalna postaja in povsod okoli so neke čudne zadeve (roboti, ogromni kabli, random stebri). 

 

Zaenkrat sm pogledu 3 epizode, mal na počas je, sam so hude zgodbice. 

Povezava do prispevka
magični kralj reče Dne, 11. 9. 2020 at 18:03:

kaj pa se je blo od apple tv?

dobesedno nic ne poznam

the morning show je dost kvalitetna produkcija, cast, igra, ce ti sedejo te drama serije s spletkami in preobrati kdo koga za jajca drzi vsako epizodo, sam nism tolk fan tega pa konc sezone mi je bil gnil, sam na splosno mislm da je bla kr priznana

 

ostalo od appla nism nc gledu, ne obstaja

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...