Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

glih začel gledat, kva mi gre na kurac ta ognjevita novinarka o moj bog, ton glasu je to kar vodi v druzinsko nasilje.

 

zelo dobr odigra, skor mi gre tolk na kurac kot Jeoffery iz GOT

 

producent (guy from the League) me še ni inspiriral.

 

 

Aniston pa pac tista nalispana mamica, s katero bi se marsikdo mal ###

 

 

P.S. drugač sem pa gledal Mad Dogs serijo (mislim, da letnik 2016 sam ena sezona), precej priporocam, igra nečak Tony Soprana


LP

 

 

Povezava do prispevka
sskj reče pred 11 urami:

The morning show je pogledau kdo? Meni po parih delih zgleda kr kul

 

zelo dobra serija. druga polovica sezone je še razred boljša od prve.

 

btw, 15 junija se vrača s04 13 reasons why, yellowstone s03 22 junija, dark s03 27 junija..

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
dzaver reče Dne, 11. 5. 2020 at 7:25:

ravno pogledal Into the night. Zanimivo :) belgijska serija po knjižni predlogi The Old Axoltl od Jaceka Dukaja. So kakšne pomankljivosti, ampak mi je bila dovolj zanimiva, da sem jo pogledal v enem večeru. Glede na produkcijo me zanima kako in če se bodo lotili druge sezone.

 

 

Jest sm tud dost hitr pogledal; v dveh vecerih.

 

Zlo gledljivo, liki so dost kul, igra tud. Je par problemov s samo fiziko, ampak ok, se da prezivet, ker itak ni gledljivo zarad samga plota.

 

Pa v scenah z bruseljskim letaliscem je sla kaka solzica glede na to kolkrat sm bil tam.

Povezava do prispevka

White Lines, verjetno ze omenjeno.

 

kar je meni najbolj v seriji je top class nostalgicna muzka, euro dance 2000, spomini na Lipo, celo DJ jebeni Time

 

 

 

sem za vas naredil official rip in upload na youtube predlagam, da pozezite glasnost do maks

 

 

 

LP

Povezava do prispevka
Sadako reče Dne, 17. 5. 2020 at 11:21:

Mal sm late to the party, ampak začel sem z gledanjem Mr. Robota. Zdržal prvo sezono in zaključil pri 2. delu druge. Kr drek.

 

dobesedno isto, samo da sem gledal ob relisu

 

prva sezona še je nekako vlekla, ko je uletela druga mi je uspelo pregurat čez prvi del, pol pa samo fuck this in izbris

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 18 urami:

Semi related, ker je od istega producenta/pisca. Glih zacel gledat La Casa De Papel, nekje na pol prve sezone, zaenkrat se vedno zanimivo, kljub ksnim obacnim za lase privlecenim foram. Pa 4 sezone so, upam da niso vel cajt v tiskarni : D

 

sem gledal celo seveda, mislm, da je 2 sezoni ena zgodba 2 sezoni druga zgodba

 

kva bi gre una Tokyo baba na kurac, sam pac to zato ker sovrazim mocne in neodvisne zenske.



LP

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...