Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

včeraj sem pogledal prvi del tegale.

 

 

ni ravno ne vem kakšen presežek, a če čutite kronično pomanjkanje filmskega prikazovanja sprehajanja po vesolju, se splača vržt en uč na serijo (če ne drugega je Hillary Swank :wub:).

 

ideja serije je,- Kitajci, Rusi, Angleži, Indijci in Američani pošljejo vsak po enega astronavta kot prve ljudi na Mars. že na poti na izstrelitveno bazo na luno pride do nezgode, kjer Kitajka in Rus izgubita zaupanje v vodstvene sposobnosti vodje odprave, ki je, kakopak, Američanka.

 

je pa spet posredi najbolj stereotipno - glupa scena z američankino družino, to se pa res težko gleda. iz napovednika je razvidno, da bomo v prihodnjih delih gledali družinske drame od vsakega astronavta posebej. :hmm:

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Hkrati se je od britanske produkcije začela sukati politična drama Roadkill avtorja Davida Hareja (pred časom odlična vohunska,  Le Carrovska trilogija o Johnnyju Worrickerju, ki ga je  igral Bill Nighy). Tokrat pa v glavnih vlogah Hugh Laurie in Helen McCrory.  Zaenkrat precej obetavno.

MV5BNzg3NGExMzAtMTg3My00YmIwLWJiOGMtZWU3

 

Hkrati je danes štartal politični triler The Undoing, procukcija HBO, z Nicole Kidman in Hugh Grantom v glavnih vlogah. Avtor je David E. Kelley, poznan po Boston Legal, Ally McBeal, Big Little Lies in The Practice. 

 

The Undoing' Review: Murder, Actually - The New York Times

 

uredilo bitje Smilion
Povezava do prispevka
Janša reče Dne, 23. 10. 2020 at 12:49:

Pogledal prvi del Years and years good shit. Začne se v letu 2019, potem pa hitro skočimo 5 let naprej (kjer Trump 2. zmaga na volitvah, tehnologija je šla malo naprej, Rusi so tejkali Ukrajino in begunci prihajajo v UK), na koncu pa še Trump fukne nukico na en umetno zgrajen kitajski otok. Malo je spominjalo na black mirror, ampak je manj ekstremno, manj zapretiravan scenarij imo :)

 

priporočam

 

top, sem enkrat zacel gledat.

prov uno prekinu, ko neki more it rojevat, zdej gledal celo top.

 

haha blond angleska marie le pen je legenda :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 27 minutami:

No, jaz sem šel gledat, ker je res delovalo kot neki semi true story, pa ni ne :D

 

sej nek na sredini serije sem za kako sekundo pomislu, wtf kako je lahko to po resničnih, pa še nikol slišal za beth harmon, sam je blo lih tolk zabavno, da se mi ni dal googlat

Povezava do prispevka

Včeraj zaključen Sneaky Pete, ki je več kot odlična serija. Še bi.

Nasplošno so mi serije/filmi v tem stilu všeč. Je še kaj podobnega? 

Pogledal: Oceanove, Thomas Crown, Now you see me, Italian job ...

 

Queen's gambit pa trenutno pri 3. delu in precej všečna serija.

uredilo bitje Mrhovinar
Povezava do prispevka
Janša reče Dne, 23. 10. 2020 at 12:49:

Pogledal prvi del Years and years good shit. Začne se v letu 2019, potem pa hitro skočimo 5 let naprej (kjer Trump 2. zmaga na volitvah, tehnologija je šla malo naprej, Rusi so tejkali Ukrajino in begunci prihajajo v UK), na koncu pa še Trump fukne nukico na en umetno zgrajen kitajski otok. Malo je spominjalo na black mirror, ampak je manj ekstremno, manj zapretiravan scenarij imo :)

 

priporočam

Hvala za tole, nekaj najboljsega po Black Mirror. Vceri naloadal 4 epizode v susu :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...