Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

pogledal prva dva dela 'the flight attendant', zadeva je kar obetavna. ni tipična depresivna smet, kakor znajo pogostokrat zapeljat takšno tematiko, temveč je zgodba rahlo sarkastična, s primesmi črnega humorja in z relativno odbitimi karakterji.

 

premisa; promiskuitetna pijankarska stevardesa se v Bangkoku zjutraj zbudi ob umorjenem moškem, s katerim je preživela noč. ne spomni se ničesar.

 

zaenkrat lepo zapeljano, tekoče in precej gledljivo.

 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Se strinjam za Lupin, sem tudi pričakoval več, glede na to kok ga na netu hvalijo. Gledljivo, zanimivo in pozabljivo. To, da izvede rop na čist pretiran način je del privlačnosti serije , ampak

Spoiler

da nima npr. kopije une kasete od Pelegrinija, ko gre na TV oz. pripravljene back-up opcije za release te kasete, če se njemu kaj zgodi je že preveč neumno

 

 

Flight Attendant je pa meni bila super, tudi marsikaj za lase privlečeno, a zelo gledljiva serija... Je bilo pa zabavno opazovat kok faktov glede letenja je napačnih - to da zmerom ista posadka dela skupaj, veriga New York - Bangkok - Seoul - New York narejena v parih dneh, potem pa samo 1 dan počitka pa let v Rim., Stevke in Piloti kar malo delajo še za druge družbe na čist drugem tipu letala... :P

uredilo bitje Vincent
dodal nekaj
Povezava do prispevka
Vincent reče pred 5 urami:

Flight Attendant je pa meni bila super, tudi marsikaj za lase privlečeno, a zelo gledljiva serija... Je bilo pa zabavno opazovat kok faktov glede letenja je napačnih - to da zmerom ista posadka dela skupaj, veriga New York - Bangkok - Seoul - New York narejena v parih dneh, potem pa samo 1 dan počitka pa let v Rim., Stevke in Piloti kar malo delajo še za druge družbe na čist drugem tipu letala... :P

 

 

Povezava do prispevka

Z mojo sva gledla prvi del flight attendant... jst sem se nekak prebil čez prvi del, ampak sem zapspal vmes, ona pa že prej...

Pač booooring, dolgcajt, nič se ne zgodi razen da skos kaže neko butasto nelogično babo, igralka itak igra samo sebe kot v BBT.

A je pol naprej kej boljš?

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 8 minutami:

Z mojo sva gledla prvi del flight attendant...

 

A je pol naprej kej boljš?

 

ravno obratno,- prvi in drugi del sta (še) najboljša, potem gre pa zgolj še navzdol.

 

jaz danes pogledam še zadnji del, pa še to zgolj zato, ker imam OCD in ne morem nehat gledat na polovici serije. :D

 

potem pa napadem tole zadevo...

 

Navedek

P-Valley follows the lives of strip club dancers working down in the Dirty Delta.

 

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...