Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Včeraj sem pogledal 6 delov Your Honor, kar okej drama z Bryanom Cranstonom v glavni vlogi. Njegova igra (in nenazadnje tudi premisa) je malce podobna Breaking Badu, kar je lahko plus, lahko pa tudi malo minus tistim, ki bi ga radi videli v nekoliko drugi vlogi, ampak je zelo gledljivo. 

Povezava do prispevka

pogledal Serpent, igrano serijo o zelo alfa male mnenjalničarju Bikini Killerju. Je čist za pogledat, ker je bil tip res kul lizzard in res carski igralec ga špila, ni pa nek presežek. Sploh zaradi igre in antipačinosti glavnega protagonista, nekega nizozemskega diplomata, za katerega navijaš da crkne ko pasji drek od prve minute naprej, ko ga vidiš

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 22 urami:

13. maja dobimo četrto, zadnjo sezono Netflixove Castlevanie

zadnja je verjetn zato, ker je bil Warren Ellis lani #metoo-jan :wacko:

 

Bo pa nova serija v istem svetu + na Netflixu je Dota: Dragon's Blood, tko da takih serij nam ne bo zmanjkal.

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 17. 4. 2021 at 18:30:

pogledal Serpent, igrano serijo o zelo alfa male mnenjalničarju Bikini Killerju. Je čist za pogledat, ker je bil tip res kul lizzard in res carski igralec ga špila, ni pa nek presežek. Sploh zaradi igre in antipačinosti glavnega protagonista, nekega nizozemskega diplomata, za katerega navijaš da crkne ko pasji drek od prve minute naprej, ko ga vidiš

Mogoče malo pretiravaš :) model sicer res ni bil najbolj simpatičen, vsaj meni pa ni šel tok na živce :) Imam pa občutek, da so ga zanalašč naredili takšnega, da pokažejo, da je bil edini način, da se kaj doseže tak, da je si mala driska, ki je stopi na žulj čisto vsakemu na poti. Ker se je očitno vsem jebalo za žrtve, saj so bili za njih le "brezdelni zadeti hipiji" in so vsi diplomati gledali le na svoje riti in se nobenemu ne zamerijo ter s tem škodijo karieri.

 

Vsaj jaz sem dobil tak filing in mi je bila serija zelo všeč.

Povezava do prispevka

Your Honor pogledal celo sezono. 5/10.

 

Težko je gledat nekaj kjer ti večina glavnih likov ni všeč in zato to kar se zgodi na koncu ni nardil nič zame. Prva epizoda nekak še najboljša pa ko se razkrije skrivnost sodnikove žene, to je pa nekak to. Posneto je skos k da se je nekaj šokantnega zgodil, v bistvu so pa samo pametni ljudje, ki počnejo glupe stvari. Breaking Bad mi sploh ni med ljubšimi serijami, pa je veliko boljše narejeno.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 23. 4. 2021 at 13:44:

Your Honor pogledal celo sezono. 5/10.

 

Težko je gledat nekaj kjer ti večina glavnih likov ni všeč in zato to kar se zgodi na koncu ni nardil nič zame. Prva epizoda nekak še najboljša pa ko se razkrije skrivnost sodnikove žene, to je pa nekak to. Posneto je skos k da se je nekaj šokantnega zgodil, v bistvu so pa samo pametni ljudje, ki počnejo glupe stvari. Breaking Bad mi sploh ni med ljubšimi serijami, pa je veliko boljše narejeno.

 

V bistvu si kr dobro zadel vse skupaj. Sem se moral kar silit da sem prilezel do konca. Nekatere gluposti so bile res motece. Vse skupaj se mi je zdelo prevec na siko in za lase privleceno. 

Povezava do prispevka

gleda kdo Debris?

 

tko zelo lostovski vibe ima.

 

 

vesoljska ladja nad zemljo je sla u kurac in pocasi padajo deli ladje na zemljo, ker so vesoljci ocitno zelo advanced imajo "DEBRIS" neke nadnaravne fizicne sile.

ki jih potem razresujeta ameriski agent in angleska agentka.

 

al folk zginja (je teleportiran), al se ustvarjajo  toxic mikroklime in folk pomre ker je atmosfera iz zvepla itd.

 

 

 

 

MV5BNmJlYTdhZTctYmFkMS00ZmY1LWExYzgtNWU2

Povezava do prispevka
drevored reče pred 10 urami:

men tud Mare dogaja po prvi epizodi. nenormalno me je razpizdilo k sem kliknil trailer (al je bil celo trailer pred dejansko epizodo?) in sem pol vedel kdo je zrtev. jebem jim sunac.

 

refreshing k so dejansko cloveski karakterji s svojimi hibami.

Nek drug video si moral pogledat. V original trailerju ne pokaže. 

Sem rabil malo časa da sem se spomnil kdo je igralec - nov detektiv :rofl: 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...