Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

od kolega sem dobil priporočilo za štiridelno dokuserijo imenovano 'a perfect crime'. že dolgo me ni nekaj tako zelo pritegnilo, da bi si v celoti pogledal zadevo v dveh dneh. dvakrat!:ododava:

 

po dokončni odločitvi o razpustitvi NDR in ponovni reunifikaciji nemškega naroda, je bil dosežen (kakor izvemo iz serije - vsiljen) dogovor, da se celotno gospodarstvo vzhodne Nemčije prenese na družbo Treuhand, katerega naloga je likvidacija nerešljivih podjetij, prestrukturiranje rešljivih podjetij in (poceni) prodaja podjetij, ki so bila načeloma perspektivna. 

 

družbo Treuhand je vodil Detlev Rohwedder, čudežni deček nemškega gospodarstva, ki je bil znan po izredno ostrih gospodarskih pristopih pri reševanju podjetij. omenjeni gospod je leta 1991 fasal snajperski metek skozi šipo svoje spalnice in končal življenje.

 

naprej ne bom razlagal, da ne bleknem preveč. vsak izmed štirih delov prikaže isto zgodbo iz vseh možnih koncev; vzhodnonemškega, zahodnonemškega, RAF, STASI, BND.

 

če je imela Slovenija denacionalizacijo in trgovino z orožjem, je imela Nemčija Treuhand.

 

 

@Sovir, nujen ogled.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

A The Nevers je že kdo omenu? HBO, JOSS WHEDON. Sam mi ni tok všeč, primarno, ker majo nek čuden filter čez sliko. Zgleda res wack.

 

Čez poletje nisem mel dost dobrega interneta in sem se subu na te različne TV servise. Res je slabo gledat serije na njihovih straneh, večinoma so dost slabe (Netflix in Amazon izstopata po kvaliteti) + pozabim gledat sproti. Sonarr + Plex je res godlike setup. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Začel sem gledat Patriot, a mi lahko kdo samo pove, a zadeva postane kaj boljša kot v prvih 3 delih, ker mi nekak ne potegne....

 

model, Patriot je najača serija zadnjih par let, men je ta stil humorja 10/10

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 4. 5. 2021 at 10:30:

Na Netflixu pogledal prve tri dele Shadow and Bone. Setting me spomne mičkn na Dishonored svet. Ni lih Taboo, kr klišejsko mi vse deluje, ampak oddly gledljivo. Tko, za prežvečt pa pozabt, če kdo nima nič za gledat.

 

Ne vem na kerih drogah sem bil, Shadow and Bone je zanič razen kostumov in nekaterih CGI efektov. Holy fuck kak shitshow je tole

Povezava do prispevka

pogledal v kosu cel s2 love death+robots

meni je kr hud, sam ne tolk kot s1

all through the house pa automated customer service sta top :D 

 

 

  

Lunco reče pred 16 urami:

The Mighty Ducks serija mi je tok huda. Tko lepo fun je, vizualno zgleda hudo, tamali so vsi prikupni. Pa nostalgija mal carrya. 

 

meni je pa omega boring pa randomly ducksi bad goysi mi je tud bedno :D 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...