Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

mumbo360 reče pred 4 urami:

Gomorrah je res ena najboljših serij, naj bi bla letos enkrat zadnja 5 sezona. 

 

woah hudo! nism vedu da bo še, sm mislu da je blo konc z unim filmom od Cirota (ki roko na srce ni dosegel standardov serije)

Povezava do prispevka
mumbo360 reče Dne, 20. 5. 2021 at 11:16:

da, ampak čisto drugi igralci.. ne bo ta model ki je bil do zdej glavni v seriji :nicjasno:

 

pri vsem zanosu in veselju ob sporočeni novici tega nisem niti opazu.

 

Ansari je imel precej težav z #metoo deklinami, ga je vmes nekaj sral. očigledno se bo zdaj držal (čisto) v ozadju.

Povezava do prispevka

Ne spada ravno v to temo, posebne pa se tudi ne splača odpirat (se mi zdi)

 

Je Seinfeld finale najslabši del Seinfelda (morda z izjemo pilota)??? What the hell were they thinking (po par letih sem spet pogledal vse sezone). Just make the plane crash, boom, THE END.

Povezava do prispevka

pred leti sem poslušal intervju z LD (k Seinfeldu se je po letih premora vrnil izključno za finale), ki je obrazložil nekako v smislu, da so bili štirje glavni protagonisti zgolj osnovna premisa serije, pravo širino in globino zgodb pa so predstavljali gostujoči (in nekateri ponavljajoči se) liki.

 

in ideja finala je bila, da se v bistvu priklonijo vsem obstranskim likom, ne pa glavnim protagonistom.

 

also, prvi del tretje sezone Black monday je zunaj.  Cheadle. :ododava:

 

12 avgusta prihaja zadnja sezona Brooklyn 99.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 12 urami:

že celo leto se mi zdi, da so sam neke smeti za gledat. 

 

a je še kakšna short format komedija za pogledat? odkar je konec big bang in modern family nc vec ne gledam. 

 

Dodal bi tu še Brooklyn99 in New Girl. Se pa Brooklyn99 mislim, da letos končuje, New Girl pa se je itak zaključil pred leti. Drugače se pa pridružujem tebi, nič pametnega (zabavnega) nisem odkril v zadnjem času.

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 9 urami:

Kaj? Jaz sem enkrat ujel na teveju al nekje sredi enega dela in sem bil šokiran kako zanič je, na vseh področjih. Bil sem prepričan, da je to izključno za horny bedaske pičke, da se slinijo nad glavnim likom, ki si v te namene rad slači majco.

Odlicno si ocenil serijo na podlagi tistih par minut gledanja. Sedi 5. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 54 minutami:

Odlicno si ocenil serijo na podlagi tistih par minut gledanja. Sedi 5. 

Če je nekaj totalen crap lahko to vidiš v par minutah. Igra je bla zanič, dialogi so bli produkt banalneža, ki v lajfu ni imel veze z umetnostjo, tisto kar je bilo kot nek zaplet in razplet (nek pretep v lokalu) je blo totalno brez vsakršnega pomena... Čisto dovolj sem vidu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...