Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

14.10. pride ven prvi del 4. sezone - the sinnerja.

15.10. pride ven 3. sezona - you.

 

also...

 

Navedek

The creators of That ’70s Show are heading back to Wisconsin for more fun with the Forman family. Original series alum Gregg Mettler will serve as the showrunner. And original series creators Bonnie Turner and Terry Turner will join as executive producers. As will two stars who will also reprise their roles. Kurtwood Smith and Debra Jo Rupp, who played Red and Kitty, are back to look after their grandkid. It looks like this series will be intimately connected to the first show. Here’s the official synopsis from Netflix.

 

Hello, Wisconsin! It’s 1995 and Leia Forman, daughter of Eric and Donna, is visiting her grandparents for the summer where she bonds with a new generation of Point Place kids under the watchful eye of Kitty and the stern glare of Red. Sex, drugs and rock ’n roll never dies, it just changes clothes.

 

v ogled priporočam tudi novo zadevo BJ Novaka, the premise. 5 polurnih epizod, vsaka s svojo zgodbo. včeraj sem pogledal prvi del, kjer tip med seksom s svojo babo 'po nesreči' posname aretacijo nekega črnca. s posnetkom mu sicer lahko prinese svobodo, a mora zaradi konteksta pristat na to, da lahko sex tape predvajajo na sodišču. :D

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 10 minutami:

Ej daj mi reči, a je to bolj akcija al drama al kak poteka? Je bolj Strike Back ali kako?

 

tko bom reku, v vsakem delu je neki drame, pac seals at home mal ptsd, mal ljubice in v vsakmu delu je akcija (pac neka operacija).

 

v prvem delu te sezone je bla epska scena undercover halo jump from a passanger plane into a foreign country.

 

 

 

LP

Povezava do prispevka

Babylon Berlin 4. sezona je posneta. Premiera verjetno nekje v začetku 2022 :limona:

Ui3oecJ.png

 

Navedek

The German neo-noir series has finally wrapped up its filming for the fourth season. Recently, the news broke via official Instagram that the shooting for Babylon Berlin Season 4 was wrapped up in early September 2021.

 

Povezava do prispevka
kid666 reče Dne, 24. 9. 2021 at 21:33:

jo, lih gledam, zaenkrat ok, sam mogoč mal preveč religiozno zastavljeno

ocene so drgač nore, baje najbolše od flanagana dozdej

 

 

Midnight Mass :worship:

Flanagan režija in casting, mojstrsko, vem za Hill House, da je bila vsaj ena res dolga scena v enem samem kadru, za Bly Manor nisem bil pozoren, a Midnight Mass je zgolj po treh delih noro, malodane vsak daljši monolog lika/-ov, en kader in počasen zoom, zelo všečen stil.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 11. 10. 2021 at 19:17:

v ogled priporočam tudi novo zadevo BJ Novaka, the premise. 5 polurnih epizod, vsaka s svojo zgodbo.

 

dajte si pogledat drugi in peti del, meni sta absolutna presežka.

 

also, Larry David se izgleda vrača 25.10. :limona:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Spiralmind reče Dne, 14. 10. 2021 at 10:40:

 

Midnight Mass :worship:

Flanagan režija in casting, mojstrsko, vem za Hill House, da je bila vsaj ena res dolga scena v enem samem kadru, za Bly Manor nisem bil pozoren, a Midnight Mass je zgolj po treh delih noro, malodane vsak daljši monolog lika/-ov, en kader in počasen zoom, zelo všečen stil.

Stil je zelo kul, ampak vsebinsko mi je serija bila rahlo letdown, sploh ko se izve ta plot twist. Plus doloceni liki so res prevec zakalupirani v lik religioznih psihotikov, da postanejo ze rahle karikature?

 

Ne vem, otok, 100+ prebivalcev, en religiozen nutjob, ki ji nihce ne upa nic rect, ker kaj, je vsak njen stavek citat iz Biblije, potem pa kar naenkrat rata cult leader, ceprav tokom serije sploh ni bila nekaj vplivna, bolj samo annoying? :)

 

Razen tega ok za pogledat.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

No glede zakalupiranih. En precej kul youtube reviewer je komentiral midnight mass ker je on tudi iz familije jehovih pric in odrascal v njihovi skupini, in pravi, da je Bev kar podobna temu kar se dejansko dogaja. Ali je malce pretirano, ker je to serija, itak. Dalec od resnice pa dvomim da je. Zelo kul serija, konec je bil malce meh.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

No glede zakalupiranih. En precej kul youtube reviewer je komentiral midnight mass ker je on tudi iz familije jehovih pric in odrascal v njihovi skupini, in pravi, da je Bev kar podobna temu kar se dejansko dogaja. Ali je malce pretirano, ker je to serija, itak. Dalec od resnice pa dvomim da je. Zelo kul serija, konec je bil malce meh.

Ja, ampak vidis, ta komentator je odrascal v skupini jehovih pric. Tu v seriji pa nisem dobil nekega mocnega obcutka, da gre za neko skupnost vernikov na otoku, bolj za osebe, ki zivijo na otoku. In zato mi je Bev kot nek verski blaznez ful izstopala.

 

Pac tak obcutek sem jaz dobil, saj pravim, overall kar okej serija :)

Povezava do prispevka

Bev nisem omenjal, ker me je v prvi njeni sceni instantno ziritirala in sem raje odžebral en serenity, ha!, in me potem ni več motila; ponavadi sem zaradi takih religiozno fanatičnih likov serije odjebal že po enem delu.

Še dva dela do konca, a kar je bilo do sedaj meni res pretirano je

Spoiler

s kakšno lahkoto sta se župan in še en kekec vdala v usodo in prevzela truplo pijančka

 

Povezava do prispevka

Pogledov sm Vigil. Ok britanski krimič, ke se delno dogaja na podmornici. Rose Leslie za spremembo zažvali žensko namest John Snowa.

Je pa par stvari blo mal motečih. Kadrov s spomini je čist preveč in mal sem dobil filing, da so tam zarad dolžine. Pa ene tranzicije med kadri so se mi zdele čudne. Precej likov je švoh razvitih pa bi si želu mal več njihovga ozadja kot pa samo od glavne protagonistke.

Pod črto je pa dokaj solidna zadeva.

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...