Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

George Michael reče Dne, 11. 11. 2021 at 13:48:

Narcosi so bogi…niti priblizno tak ko prvi dve mexico….ce bi se osredotocli na Amadota malo bolj..pa pojasnili v detalje kak pa kaj je vzpostavo bi blo kul…tak pa samo nekaj povrsinsko. Pogledal 5 delov pa me ne niti ne mika vec…skoda..zabluzli so malo.

Sej so pokazal vse od Amada, brez spojlerjev, sezona je na nivoju ostalih, nikol pa ne bo na nivoju 1. sezone Escobar sage. Zasrali so z novinarko in policajem, povsem nepotrebna lika.

 

Če Netflix ne misli nadaljevat zgodbe, bodo še enkrat več potrdili, da so res totalni debili.

Povezava do prispevka

Ma po moje tudi malo ne upajo. Bolj ko bodo šli proti RL časom, več modelčkov bo še konkretno živih in jim mogoče ne bo najbolj všeč njihov TV character... Kar pa pri folku, ki je certificirano najbolj nevaren in nasilen na svetu, nekako nočeš :D Pejdi si mal pogledat RL fotke ali videote, kaj ti modeli delajo drug drugemu - oziroma rajši ne. Ni tako clean, filmsko romantični look, kakor te psihopate prikazuje nadaljevanka, heh. Bolj so 24/7 na sporedu žaganje rok in nog, davljenje folka z lastnim tičem in jajci, zažiganje živega folka v pnevmatikah itd. Če bi bil jaz Netflix, bi tudi samo spizdil stran in rajši posnel kaj bolj oddaljenega, ne vem, mafijo med 3. križarsko vojno :D:D 

 

Že to da so ribjega kralja El Mayota dali v serijo je IMO orenk švicala produkcija, da ga bo ja igral čimbolj lep igralec ter da bo lik pameten, kul in smooth. Glede na to, kdo in kaj je zdej ta tip :D 

Povezava do prispevka

Glede Narocs: Mexico, vsaj meni je ful čudedn feeling na začetku 3. sezone.


Vse te organizacije (Plaze) so kar nekaj časa prosperirale pod Miguel Angel Felix Gallardom in služile mastne denarce, vsaj takoj je bilo prikazano v seriji, sedaj pa vsi izpadejo kot klošarji, vsaj v prvih delih, ko se klanjajo Benjamin Arlleanu Felixu na poroki sestre.

 

Še Chapo, ki je bil voznik Angel Felixa in na koncu izpade kot boss vsaj glede na pogajanja proti koncu 2. sezone, je sedaj nek klošar, ki vozi tovornjak.

 

Nekdo, ki naj bi bil že milijonar, sedaj vozi tovornjak s koko?

 

Plus tale Amado je prevažal  koko Angel Felixu, Escobarju in unim iz Calija, še prej pa travo in služi že ves čas mastne pare, sedaj je pa kar naenkrat underboss nekemu Rafael Aguillarju?


WTF?


 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 urami:

Ma po moje tudi malo ne upajo. Bolj ko bodo šli proti RL časom, več modelčkov bo še konkretno živih in jim mogoče ne bo najbolj všeč njihov TV character... Kar pa pri folku, ki je certificirano najbolj nevaren in nasilen na svetu, nekako nočeš :D Pejdi si mal pogledat RL fotke ali videote, kaj ti modeli delajo drug drugemu - oziroma rajši ne. Ni tako clean, filmsko romantični look, kakor te psihopate prikazuje nadaljevanka, heh. Bolj so 24/7 na sporedu žaganje rok in nog, davljenje folka z lastnim tičem in jajci, zažiganje živega folka v pnevmatikah itd. Če bi bil jaz Netflix, bi tudi samo spizdil stran in rajši posnel kaj bolj oddaljenega, ne vem, mafijo med 3. križarsko vojno :D:D 

 

Že to da so ribjega kralja El Mayota dali v serijo je IMO orenk švicala produkcija, da ga bo ja igral čimbolj lep igralec ter da bo lik pameten, kul in smooth. Glede na to, kdo in kaj je zdej ta tip :D 

Poznam, zato bi rad, da se nadaljuje :D . Sploh, ker so El Chapa tolk razvili in šele par let kasneje postane res zanimiv.

Če Maya prikažejo tako kot Amada, jim ne bo nič zameril.

uredilo bitje SpaWn
Povezava do prispevka

Kaj noben ne gleda Arcane, ki je tak velik hit kao? Sicer je malo bolj za mlajšo populacijo se mi zdi, jaz gledam ker sem pač tolko let igral league in mi je carsko gledat zgodovino likov. Ne znam pa ocenit, a je serija dobra nekomu, ki ni nikoli igral igrice. Malo mi je brezvezna, ampak gledam zaradi konteksta ...

 

EDIT: ah, vidim da je to kao anime in je v japanki

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka
Merithyn reče Dne, 12. 11. 2021 at 23:42:

Gledam Invasion in sem trenutno up to date s serijo. Enim bojda da ne odgovarja? Men je super. Ne vem kako je enim dolgočasna serija. Meni je skoz napeto. Pa kul, da spremljamo več charactrer-jev ločeno. :P

 

ravno včeraj pogledal prvi del, dovolj zanimivo, da gledam naprej 🙂

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...