Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče Dne, 4. 12. 2021 at 10:42:

Nova sezona It's always sunny in Philadeplhia. Prva ddva dela izjemno bedna 1/10.

Fak, tenks za tole, sej nimam nekih pretiranih pričakovanj, ampak bom vseeno z veseljem prečekiral.

 

Ko smo ravno pri čudaških zadevah, včeraj sem odkril How To With John Wilson, sicer je to HBO-jev "mockumentary" iz 2019 (?), ki je ravno zdaj dobil drugo sezono. 

 

Meni je top, res, na parih delih sem glasno zaroflal, edini minus, ko ti ni zares, je to, da mi je serija za odtenek malo preveč podobna All Gas No Brakes, samo s to razliko, da tu John Wilson ustvarja neke skorajda absurdne zgodbe z jukstapozicijo, pri AGNB pa se nekako zgodba ustvarja sama? :) Da ne bom dolgovezil, kul je.

 

https://www.imdb.com/title/tt10801534/

 

Povezava do prispevka

Evo, tudi sam sem pogledal prve 4 dele It's Always Sunny In Philadelphia, se moram kar strinjati s splošnim mnenjem, da se je serija že malce izpela? Vsekakor so še vedno dobri momenti, recimo Dennisov "we have to listen to the youth" :avadodo:

 

Razen tega bolj povprečno. 

Povezava do prispevka

zaenkrat pogledal 5 delov, še vedno na trenutke cheap as fuck, na druge pa whoa brt, not bad

 

na določenih delih, sploh pri enemu bolj pomembnih likov, odbijajoči improv (preveč forced vicev), tam pri ostalih kao bolj resnih likih pa boljši, bolj dinamični dialogi, res je mal shizofrena serija

oz. pač Netflix

 

zaenkrat

Spoiler

Vesemir-Triss-Ciri-Geralt scene for scene + acting

najbolj zanimiv del serije

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Dobil priporočilo od kolega za Applov "The Invasion", kao precej kul slow burn alien invasion sci-fi...

 

...rajši slow burn MEGA WOKE alien invasion z ultra kislimi liki, ki se obnašajo kot idioti in kjer se dogaja dobesedno vse kar se zmore spomnit proper modorolasi scenarist-ka-i, od lezbičnih japonskih astronavtk in inžinirk pa do neonazijev, evil belih malomeščanov ki ne zaupajo muslimanskim sosedom, močnih alfa črncev in žleht tipov ki varajo svoje dobre žene na koncu pa izpadejo beta mevže... ...edino vesoljcev ni :D 

 

 

mislim sej sem vajen navijati za vesoljce / negativce v praktično vseh filmih že od ranega otroštva, ampak da bi mi pa šli protagonisti kdaj tako hitro na kurac, prov pozitivno sem presenečen nad samim sabo evo

 

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 17 urami:

Time (TV Series 2021– ) - IMDb

Vrhunsko, sem pogledal pred casom (nekdo par strani nazaj omenil). Res odlicna igra ne samo Beana in Grahama, ki sta itak top, ampak tudi ostalih. Sam robcke mejte prpravlene.

 

MikeHunt reče Dne, 8. 12. 2021 at 20:15:

Landscapers,

 

go.

 

MV5BYzNiNGE1OGItYWJhYy00ZGRiLTgwOGUtOTlh

 

LP

Tudi huda igra, res ta angleskost prou buhti iz glavnih likov. Edin zadnji del je sel mogoce a tad overboard s filmom v katerem zivita : D

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...