Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Saj DanD je bilo pričakovan. Že glede na prejšnjo sezono (Jezero). Meni so drugače tudi kul skupina.  
Glede same serije pa ... prva epizoda je še premalo, da bi karkoli komentiral.  Pač, dokaj na hitro gre skozi (itak, če so samo 3 epizode za celo knjigo). Kaj pa vem... za nekoga, ki ni bral knjige bo verjetno čisto OK SLO krimič. Pa seveda tudi za povprečnega gledalca, ki ob nedeljah gleda SLO1. Se mi pa res dopade, da sploh snemajo tovrstne nadaljevanjke. Torej v smislu lastne produkcije.  Hja... Je zelo gledljivo, sicer ni noben presežek, ampak ajde, take stvari so vsaj meni vedno dobrodošle, predvsem tudi zato, ker sem bral knjige . Davkoplačevalski denar gor al pa dol ;)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 16 urami:

Leninov park na Slo 1. ;) Nova krimič TV serija s Tarasom Birso, seveda po istoimenskem romanu Tadeja Goloba. V treh epizodah. Nato sledi Dolina rož. 

WTF samo 3 epizode, v prvi se ni zgodilo skoraj nič, posledično sem pričakoval toliko epizod kot pri prvi.

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 32 minutami:

Drugi del Leninovega parka je dost boljsi od prvega. 


Mene samo skrbi, da bodo v zadnjem delu (torej tretjem) vse skupaj zelo na hitro zaključili. Saj vem, knjiga je knjiga, nadaljevanjka pa nadaljevanka, ampak vseeno ... Lahko bi 6 delov naredili, tako kot pri Jezeru. In potem še Dolino rož v šestih epizodah. Materiala je dovolj, da ne bi izpadlo "razvlečeno", vsaj mislim (odvisno pač od scenarista/režiserja).  In tudi ne rečem, da se mora scenarij držati striktno knjižne predloge, itak da ne. Ampak kapiram pa tudi okoli omejenega budgeta.  ;)

Čeprav, Vrenko je bil pa zgolj 2 epizodi na knjigo!  Torej 6 delna serija, po prvih treh knjigah in je vseeno solidno izpadlo. Težko sicer primerjati, ker Demšarjeve prve tri knjige so načeloma krajše od Golobovih. Pri kasnejših, daljših, bi bilo zagotovo potrebno več epizod. Po moje ni vrag, da ne bomo morda že konec tega leta dočakali novih Primerov inšpektorja Vrenka.  

Sicer pa: knjige obeh avtorjev so mi super, pa tudi nadaljevanke so konec koncev zelo OK. Igralci se mi zdijo sploh zelo dobro izbrani. Naj RTV samo nadaljuje v tej smeri, nimam nič proti. :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Na Netflixu sem včeraj skoraj v celoti pogledal Archive 81. Kul misterij/horror, sicer ne vem še, kako se celotna zadeva zaključi, ampak 3/4 serije ima lep suspenz, kul odigrano, dobesedno 0 eye rollov sem imel med ogledom, pač kulsko narejena serija. Upam, da konec zdrži. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...