Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Avion reče pred 20 urami:

Fak, drugi del Peacemakerja, sploh na koncu :avadodo:

 

Ne spomnim se, kdaj sem se tako smejal ob neki seriji, vrhunsko! John Cena je odlicen!

Meni je pa 4. del bil najboljsi doslej.

 

Vigilante :avadodo:

 

Se vidi, da ni bil Gunn reziser, ker je bilo manj tistih razvlecenih for notri.

Povezava do prispevka

Zadnje čase kar se me težko kaj prime:

pogledal sem Boscha, pa White Lotus, Succession (popolna mojstrovina) Ted Lasso, s tamalim gledava še Boba Fett, in to so dobre zadeve

 

začel jih veliko, a ugasnil ponavadi po enem ali dveh delih (Squid Game, The Morning Show,, Lupin, Barry., Whitcher, Whell of time, Counterpart, Goliath,.. Vse precej mehh, ali pač nisem bil pri volji. 

 

kar se dejansko veselim je še pogledat Yellowstone, pa The Crown čakam novo, Billions so ratali razvlečeni in brezvezni,..

 

a nekako se mi ni dalo več probavat teh novih serij (sploh teh zombie, paranormalnih jajc, superjunakov (ok Loki je kul) in podobno), 

tako da sem ugotovil, da je minilo že toliko let da je spet zanimivo gledat,

Band of Brothers, The Pacific, Friends, in zdaj sem v drugi sezoni Sopranovi, in uzivam. Čist prevec je res ratalo izbire.

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 16. 1. 2022 at 21:15:

Mene samo skrbi, da bodo v zadnjem delu (torej tretjem) vse skupaj zelo na hitro zaključili. Saj vem, knjiga je knjiga, nadaljevanjka pa nadaljevanka, ampak vseeno ... Lahko bi 6 delov naredili...


Hja, vezano na zadnjo epizodo Leninovega parka, če citiram samega sebe.Po ogledu se mi je res zdelo, da sem imel prav in so prehitro zaključili. Ne vem sicer, kako dojemate tisti, ki knjige niste brali, meni se je pač zdelo vse zelo na hitro. Itak. Akcija sem in tja in to je to. Sicer je Dolina rož nekakšno nadaljevanje, ampak tu me še bolj skrbi, ker je knjiga bolj kompleksna. 3 epizode? No ja, bomo videli. :) 

Povezava do prispevka
Andy reče pred 1 uro:

Jaz nisem bral, pa se mi je zdel kar prehiter tempo, ja. Niti ne z vidika razumevanja, samo vse je šlo prehitro mimo, da bi res padel not.


Zelo na hitro je šlo ja. Prehitro, po moje. Škoda. Vsaj eno epizodo bi še morali naredit, ker bi po moje šlo boljše skozi. 
Zato me pa tudi srkbi, kako bo z Dolino rož naslednji teden :) 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče Dne, 22. 1. 2022 at 7:25:

 

kid666 reče Dne, 20. 1. 2022 at 13:23:

a so Yellowjackets za pogledat, al je preveč babje?

 

 

50:50

 

Pol casa je res teenage babja serija ala Pretty Little Liars al neki, pol casa pa zelo decent horror mystery thriller. 

Ajde razmerje je v resnici bolj 70:30 pa jasno clifhanger na koncu sezone in pomojem 100% potencial klasicnega poteka, kjer se bo tole vleklo v tolk sezon, da bo serija ratala neprepoznavno bedna in ne bo nobenmu vec mar ne za like ne za razplet.

Povezava do prispevka
MikeHunt reče Dne, 25. 1. 2022 at 22:33:

evo zacela se je The Guilded Age,

 

reku bom ameriška verzija Downton Abbey,

 

v New Yorku high society, druzine, ki so prisle leta 1650 v zda vs tistim k so 1770 in so zdej bogati, new money :D

 

se se kr, da gledat, vec delov rabim

 

 


LP

To je HBO?

Povezava do prispevka

Sm čist pozabu na zadnjo epizodo Leninovega parka. Sem pogledu na arhivu, zelo nice. Mal pogrešam še kakšno epizodo več, da bi bilo malo manj hitrega preskakovanja, sam so pokrili vse pomembno iz knjige. Za castanje bad guyev bi se lahk mal bolj potrudil, sam detektivi so pa tok carski. Res vsi sedejo not na polno. 

 

A kdo kej ve, a bo naslednja sezona kej prej? Glede na to, da zgleda kot da so razpolovili budget :D

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 23 urami:

A kdo kej ve, a bo naslednja sezona kej prej? Glede na to, da zgleda kot da so razpolovili budget :D


To nedeljo bo prva epizoda Doline rož. Prav tako kot Leninov park se bo odvrtela v treh delih. Btw, knjiga mi je bila res odlična, zato držim pesti, da bo izpadlo dobro.  

Povezava do prispevka

Pogledal prve tri epizode Legend of Vox Machina. Vsaj zadovoljivo, če ne več kot to. Animiranka, jasno, izpusti bolj kot ne ves filler s streama, (ki pa je zame vedno bil poglavitni razlog, da jih občasno poslušam, zato mogoče nisem tako navdušen kot bo kdo, ki mu pa ravno tisto jajcanje med pomembnimi dogodki ni všeč) tako da ima precej dober tempo, lepo je animirana, pa dosti je precej juvenile humorja, ki pa vsaj mene pogosto dobi nepripravljenega in dobro nasmeji. Bom spremljal še naprej.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...