Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Res nisi dobil nekega občutka, da bi naj šlo za eno zajebano beštijo, ampak po mojem bolj zato, ker je bilo treba spustiti kar dosti začetnega dogajanja in gledalec brez predznanja ne dobi najboljšega občutka česa vsega so ti liki že sposobni ...

Časovno zadeva po mojem štima, canonically predstavlja ena runda v bitki 6 sekund in game časa.

Povezava do prispevka

pogledal sem

 

happiness: https://www.imdb.com/title/tt14979052/

 

all of us are dead: https://www.imdb.com/title/tt14169960/

 

sweet home: https://www.imdb.com/title/tt11612120/

 

 

so kar v tem vrstnem redu, happiness je absolutno top tier, meni osebno dalec najljubsa serija zadnjih nekaj let

 

skoda, da ne bo druge sezone (je pa zakljucena zgodba)

Povezava do prispevka

zanimivo kako so uspeli ostati zvesti romanu pri Reacherju. Dogajanje je iz poznih devetdesetih "updatano" v današnji čas, precej je vložkov katerih v knjigi ni (otroštvo...), nekatere stvari so spremenjene, ker na tv ne izpadejo enako efektno kot na papirju ampak okvirno je sezona zvesta prvi knjigi, ohranja duh in tudi zgodbo. Za razliko od npr Witcherja...

Povezava do prispevka

Poleg vseh omenjenih fantasty/SF/gaming/comic/korean/netflix scen, ki sem jih itak pogledal... Sem še ogledal tole, mogoče so omenjene ali ne, so meni bilo top (prej pač nisem imel cajta, ker sem delal, zdej pač ne, ter mi tudi ni treba - zaenkrat, in si ogledujem vse za nazaj):

Norsemen - vse tri sezone 

Lilyhammer - vse tri sezone (enaka ekipa kot pri Norsemen)

The Great - obe sezoni doslej

ZeroZeroZero - ena sezona (zaenkrat)

Gangs of London - ena sezona (zaenkrat)

Narcos in Narcos: Mexico - vse sezone

... Itak mafijske/akcijske najboljše meni osebno...

Ozark - čakam 4 zadnjo sezono še

Peaky Blinders - tudi baje zadnja sezona bo

Še nisem pogledal nič ter moram:

Yellowstone - obvezno, k nekoč Dallas

Gomorra La Serie - to je to

Fauda - mossad and shit

The Americans - 80s ruski vohuni v USandA

Deadwood - hbo top tier

Boardwalk Empire - Steve Buscemi (takrat sem gledal Sopranove za nazaj, pa Breaking Bad je bil)...

Tko da nek bo za to leto!

P.S. pa Better Call Saul baje bo zadnja kmalu... Meni osebno ena najboljših ever nadaljevank ...

 

 

uredilo bitje MarioKing
Povezava do prispevka

Drugič pogledal Rome, po ene 13-14 letih. Prva sezona je res izjemna, pri drugi pa so že vedeli, da bo zadnja, pa si prvih 7 delov lepo vzamejo čas razvijat tisti del zgodbe, potem pa v zadnje 3 dele na hitro spakirajo zaključek - škoda. Vredno ogleda, čeprav ni nobenih (ajde 1) bitk.

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 27 minutami:

Drugič pogledal Rome, po ene 13-14 letih. Prva sezona je res izjemna, pri drugi pa so že vedeli, da bo zadnja, pa si prvih 7 delov lepo vzamejo čas razvijat tisti del zgodbe, potem pa v zadnje 3 dele na hitro spakirajo zaključek - škoda. Vredno ogleda, čeprav ni nobenih (ajde 1) bitk.

 

Sem glih razmišljal o Romu. Dejansko je bila to prva visokoproračunska serija. Z njo se je začela nova doba serij. Ko v seriji ni bilo več igrati sramotno, pa fajn zaslužek je prinesla. 

Meni je bil Rome top. Pravi spektakel in za tiste cajte bi rekel so mel kr jajca :) 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 14 urami:

Drugič pogledal Rome, po ene 13-14 letih. Prva sezona je res izjemna, pri drugi pa so že vedeli, da bo zadnja, pa si prvih 7 delov lepo vzamejo čas razvijat tisti del zgodbe, potem pa v zadnje 3 dele na hitro spakirajo zaključek - škoda. Vredno ogleda, čeprav ni nobenih (ajde 1) bitk.

Jap. Vrhunsko. 
ce se prav spomnim je bilo pri 2. sezoni ravno tisto obdobje, ko so pisci v Holywoodu stavkali. 

Povezava do prispevka

Aja, nedolgo nazaj sem pogledal prvo od dveh sezon švedske (no, čeprav je bolj mednarodna zasedba) serije Rig 45.

 

Kaj pa vem, sicer zabavno, pogledal sem v enem popoldnevu praktično celotno zadevo, na momente je res dobra atmosfera in res dobro ustvarjena napetost, po drugi strani pa je celotna serija ... Točno to, kar smo že 100x videli od vseh tovrstnih serij? 

 

Bom pogledal še drugo sezono, itak ima samo 6 delov po 45 min. 

 

 

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 22 urami:

konec zadnje dela me je dobesedno tresel

 

blond tamala je dejansko najboljsi lik v seriji

 

 

LP

 

takoj se, lepo prosim, pokesaj za svoje besede! :D kjer nastopa Sam Elliot, se lahko ostali potegujejo zgolj za best supporting cast. 

 

btw, kaj mislite, od kod je bila vzeta začetna scena v prvi epizodi? bo to sezonski clifhanger, ali zaključek serije?

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Sem probal z drugo sezono Rig 45, pa se mi zdi res ceneno narejena zadeva, tako da bom kar opustil gledanje. Sem pa včeraj naletel na Severance, dokaj ironično Applova serija, ki bo vzdušju spominja na Devs? Prvi del mi je bil odličen. 

 

 

Povezava do prispevka

@saosin

 

Pogledal sem mini serijo Horace and Pete (https://www.imdb.com/title/tt5425186/) izpod prstov Louis C.K.ja - torej depresivno, občasno zabavno delo, ki te ne pusti ravnodušnega. Ocena 8.5 na IMDB je primerna, samo je pa zelo nišna zadeva. Pomoje če ti je všeč BoJack Horseman ali pa Louie, je dost legit v istem slogu.

 

Cast je odličen - glavni vlogi bratov Horace-a in Pete-a imata čez Louis C.K. in Steve Buscemi, ki skupaj vodita bar. Bar, ki je v lasti družine že mnogo leto, zato je poleg tudi stric Pete (odlični Alan Alda, vloga je bila sicer spisana za Joe Pescija, vendar si je premislil, je pa vseeno pridodal dosti k scenariju), njuna sestra Sylvia (Edie Falco, ki je 20 let nazaj bila Carmela Soprano) ju pravtako dostikrat obišče, kasneje pa tudi pomaga pri vodenju bara. Redni gosti so še Steven Wright, Kurt Metzger in Jessica Lange, ki pridodajo tisti pravi old skul Brooklyn swag. 

 

Pomembno opozorilo - 

Zadeva ima samo 10 delov, izgleda kot sitcom, ampak ni. Je počasno, depresivno in Alan Alda ima najverjetneje vse najboljše lajne vsako epizodo :avadodo: meni osebno je bila kul izkušnja, nekaj kar se komot lahko pogleda na eno počasno nedeljo z viskijem v roki

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...