Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 15 urami:

še vedno je narejeno odlično!

 

sicer sem vceraj gledal s1 in s2 recape, ampak roko na srce, tudi ce jih ne bi. :lol:

 

lepo se bom prepustil temu temacnemu vzdusju (to so briljantno zdizajnirali) in zgodbi do konca,  potem bom pa po koncu guglal kaj in kako. 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

dve simpaticni poletni no brainer seriji za vecerni odklop. 

 

Navedek

Childrens Hospital doctors Lola Spratt and Owen Maestro discover a world-threatening virus, and are recruited as government agents in a globe-spanning race to find a cure. In the process, they unmask a deep conspiracy amidst the outbreak.[4]

 

 

 

Navedek

Modern Love explores "love in its multitude of forms – including sexual, romantic, familial, platonic, and self love," which are presented in eight half-hour episodes.[3] The Amazon series, based on the New York Times column of the same name, adapts different love stories taking place in New York City.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Avion reče Dne, 4. 7. 2020 at 19:49:

Tale zgoraj omenjeni Medical Police so snemali na Hrvaškem, čeprav naj bi bilo dogajanje postavljeno v Nemčijo(če me spomin ne vara). :)

 

Če me spomin ne vara v prvi ep na koncu pristaneta nekje v Nemčiji aka Trg Bana Jelačiča.

uredilo bitje Spiralmind
Povezava do prispevka
TurboMan reče Dne, 12. 7. 2020 at 21:06:

Lih gledam s3 finale westworld.. prve dve sezone sta ble kul, ok zgodba in timeline cis po nepotrebnem zakompliicrani, sam s3 je pa zanic, res slabo narejeno, zgodba krneki, sam ogromno dnarja so stran vrgli

 

Ooo hell no! To se pa nikakor ne mkrem strinjat. 

 

Men je bil pa ravno S3 faking masterpiece. Prav vsak del sem z uzitkom pogledal in vsak del je noro posnet, fenomenalna vizija prihodnosti, res hude lokacije. Igralci so mi pasal dorekt noter kljub temu da sem pri trailerju imel kaksen pomislek ali dva. Res v celotni sezoni sem uzival in dejansko sem upal da zakljucijo vse skupaj. To sicer ni slo, se pa nove sezone ne bom branil:) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...