Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

saosin reče pred 23 urami:

Severance je kul (3 deli zunaj zaenkrat)

Res je kar precej carska zadeva, ja. Mi ima zelo močan Devs vibe, kar mi je zelo kul. 

 

Ne seznam za ogled so prišle še The Black Phone (https://www.imdb.com/title/tt7144666/?ref_=ttls_li_tt) ter Calls (https://www.imdb.com/title/tt9327706/?ref_=ttls_li_tt), ki sem jo že imel plan pogledat, ampak sem malce pozabil nanjo. Včeraj pa sem čisto po naključju naletel in delno pogledal prvi del serije From (https://www.imdb.com/title/tt9813792/?ref_=fn_al_tt_1). 

Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 27. 2. 2022 at 16:52:

apple si je kr dobro zastavu ta TV projekt. nazalost jim se ni ratal nardit nič RES vrhunskega, sam keep it up, thumbs up :D 

ted lasso

the afterparty

acapulco

physical 

 

v teh zadevah sem res užival, zame so bile vrhunske, pa še lepo slovenski podnapisi, da lahko zraven še kdo gleda, je pa premalo tega, da bi plačeval celo leto

 

mimogrede sem tudi kakšen film pogledal, te 3 sem si zapomnil kot dobre:

on the rocks

palmer

the banker

 

zdaj sem odjavil apple tv,

če ima kdo kak predlog za serijo ali film iz apple tv lahko pove, mogoče sem zgrešil kaj zanimivega

 

Povezava do prispevka

@bendeho ja, sem pogledal 3/4, vse mi je zelo dobro, sam nobena ni na nivoju najboljsih hbo al pa kej. dobr, tle itak praktično vsi piratiziramo večino contenta, cena je irelevantna. 

 

men so hude še the morning show, see, foundation, the shrink next door (ta je verjetno najboljsa men osebno), for all mankind, the long way up, mr. corman.

 

my brilliant friend s3 na hbo :o sicer še nisem pogledal s2, ker si skoz šparam kao, sam pol pa nikol ne pogledam. enka je bla res noro huda. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

tragično, da nardijo tok dobro serijo, pa je sam ena sezona. čeprav najbrž je to kr povezano, ker vejo, da bo konc :D 

 

upam, da isabel may hitr dobi kaksno dobro vlogo kje, ta ji je bla res pisana na kožo. tim mcgraw (fotr) mi je tud bil totalno carski, pa sploh še ni igral nikjer, sam očitno je COUNTRY STAR. haha. 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem čist not padu v Yellowstone, v enem tednu pogledu vse 4 sezone. Zdaj pa še zadnji del 1883.

 

Taylor Sheridan je zame car in vse kar nardi je obvezno za gledat. Model spisu in posnel prvo sezono 1883 v 7 mesecih. Človek je kavbojc v real life in pozna tematiko v nulo.

Povezava do prispevka
Lunco reče Dne, 3. 3. 2022 at 18:39:

tragično, da nardijo tok dobro serijo, pa je sam ena sezona. čeprav najbrž je to kr povezano, ker vejo, da bo konc :D

 

ne vem, če si zasledil, ampak serije 1883 v bistvu ni konec. le zamenjali bodo letnico (1932) in preskočili desetletja naprej z drugo oziroma tretjo generacijo Duttonovih. :)

 

keba reče pred 23 urami:

res vrhunsko ja. Nasploh primanjkuje kakšnih dobrih serij iz tistega obdobja.

 

ne pozabit, da v kratkem prihaja še en Yellowstone spinoff - 6666, ki smo ga deloma že spoznali pri Jimmyjevem rekrutmentu v Texasu. :)

 

 

Povezava do prispevka
Ripper reče Dne, 15. 5. 2020 at 6:04:

Kdo gleda Paradise PD na Netflixu? Haha, kaka gnojna "risanka" :D  O posrečeni policijski postaji, kjer je zakajeni in našmrkani pes čuvaj dokazov, šef ima toliko kompleksov, kot povprečno mesto in jasno njegov sin želi postati mož postave :D 

 

 

 

https://www.imdb.com/title/tt2022713/
 

tole se poglej, ce se nisi. Se boljse. Ista ekpia. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...