Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

saj verjetno vas večina že pozna zadevo, pa vendar - pogledal sem prvo sezono Mr Inbetween in lahko rečem samo, da je zadeva top :ododava:. akcija, karakterji, dialogi, kamera (vse epizode režira en in isti tip, kar rezultira v konsistentnosti od dela do dela), pacing, .... skratka, jaz sem navdušen.

 

za tiste ki še ne poznate zadeve - štorija o hitmanu v avstraliji (sydney?), ki je izven svojega joba dost "good guy", ima hčerko, punco, ... v prostem času ne prenaša bullyjev in ostale golazni, tako da se brc v jajca ne manjka :D

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 11 urami:

saj verjetno vas večina že pozna zadevo, pa vendar - pogledal sem prvo sezono Mr Inbetween in lahko rečem samo, da je zadeva top :ododava:. akcija, karakterji, dialogi, kamera (vse epizode režira en in isti tip, kar rezultira v konsistentnosti od dela do dela), pacing, .... skratka, jaz sem navdušen.

 

za tiste ki še ne poznate zadeve - štorija o hitmanu v avstraliji (sydney?), ki je izven svojega joba dost "good guy", ima hčerko, punco, ... v prostem času ne prenaša bullyjev in ostale golazni, tako da se brc v jajca ne manjka :D

 

tole serijo sem hypal že parkrat tle in na gnoju, men je res top 3 serija zadnjih par let, iz sezone v sezono se kvaliteta samo dviguje

@Weraziel teb bo pomoje sploh kul k si brother from another mother

Povezava do prispevka
saosin reče Dne, 2. 4. 2022 at 22:12:

 

tole serijo sem hypal že parkrat tle in na gnoju, men je res top 3 serija zadnjih par let, iz sezone v sezono se kvaliteta samo dviguje

@Weraziel teb bo pomoje sploh kul k si brother from another mother

Pogledal danes prvo sezono, zelo zabavno + všečen 30-minutni format. 

Povezava do prispevka
Zorz reče Dne, 2. 4. 2022 at 11:07:

saj verjetno vas večina že pozna zadevo, pa vendar - pogledal sem prvo sezono Mr Inbetween in lahko rečem samo, da je zadeva top :ododava:. akcija, karakterji, dialogi, kamera (vse epizode režira en in isti tip, kar rezultira v konsistentnosti od dela do dela), pacing, .... skratka, jaz sem navdušen.

 

za tiste ki še ne poznate zadeve - štorija o hitmanu v avstraliji (sydney?), ki je izven svojega joba dost "good guy", ima hčerko, punco, ... v prostem času ne prenaša bullyjev in ostale golazni, tako da se brc v jajca ne manjka :D

 

Pismu, že ene tri verzije sem probal in nikakor ne najdem take, kjer bi se podnapisi ujemali.

 

Help needed.

Povezava do prispevka
amnesia reče Dne, 26. 3. 2022 at 20:20:

:rofl:

 

 

 

kako neverjetno  slabo, res. pričakoval sm slabo pa je še mal slabše

 

 

sicer sm nekje bral da nora gledanost  (mogoče sam prvi del, ker američani so kr mahnjeni na halo, če je pa gledanost konstantno tok  visoka  pa rofl)

 

 

realno  me boli za bogi cgi, zarad mene če furajo 90's plastične rekvizite na setu

zgodba, chief in vse to pa ni omembe vredno

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Najprej se opravičujem, ker pišem v to temo, ampak dejstvo je, da se serija "trenutno" predvaja. :)
Friends namreč. Prijatelji. Gledam verjetno že 100-ič, pa se še kar ne morem naveličat. Saj epizode (in sezone) nihajo, ampak celokupno mi je to res ena takšnih brezčasnih serij, ki jih lahko gledam vedno znova in znova. Še kdo tak fan? 
 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Najprej se opravičujem, ker pišem v to temo, ampak dejstvo je, da se serija "trenutno" predvaja. :)
Friends namreč. Prijatelji. Gledam verjetno že 100-ič, pa se še kar ne morem naveličat. Saj epizode (in sezone) nihajo, ampak celokupno mi je to res ena takšnih brezčasnih serij, ki jih lahko gledam vedno znova in znova. Še kdo tak fan? 
 

To pri meni velja za Seinfeld serijo. Ne morem se je naveličat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...