Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Ne, res se niti najmanj ne šalim. Te serije nikoli nisem gledal in je dejansko ne poznam. Pač razen tega, kar sem danes počekiral na forumu.
Evo, štartam poskusno s prvo sezono, pa da vidim. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Meni je Stranger Things dost povprečen show, sam ajde js sm gledal samo prvo sezono. Netflix itak dajo ogromno na nek fejk hype promocijo, zato pa imamo potem kvazi rekordne številke Bridgertona, The Witcher, Too Hot To Handle, Locke & Key, itd. pa so to samo puhlice. 

 

Osebno mi je Dark bil velik bolj všeč in zato nisem dalje gledal Stranger Things.

 

Sem končal drugo sezono Successiona, vrhunsko. Komaj čakam da pridm domov in gledam naprej.

Povezava do prispevka

Kdo je komu "ukradel" idejo za superpower punčke 11 (prva sezona)?  Ker sem dobil močno asociacijo na igrico Beyond: Two Souls.  Nekatere scene so sploh močna preslikava (npr. dogajanje v tajnem kompleksu..). 

 

edit: aha, tole sem poguglal:
 

Navedek

Of all the roughly 8,362 different influences in the canon of influences that the creators confirmed inspired the series, the PlayStation game Beyond Two Souls starring Ellen Page isn’t one of them. But the interactive drama adventure game and the Netflix series do share some common elements. It’s not that the show is directly referencing this game. It’s that in the summer of Stranger Things-mania, diehard fans might find some of the coincidental parallels a solid excuse to dive back into the rabbit hole.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@Vučko3: to že, v širšem smislu. Mene so določene scene pač zelo zelo spominjale. + tudi oba lika "Fotra" v kompleksu (če bi v Stranger Things igral W.Dafoe bi točno mislil, da se mi nekaj blede :) ). 

evo, to mislim: 

Navedek

Speaking of things that run parallel to the things in Stranger Things, in Beyond Two Souls, Willem Dafoe plays the overbearing surrogate dad researcher, Nathan Dawkins over at the Department of Paranormal Activity. The guy totally loses his crackers like Dr. Brenner a.k.a. “Papa” (Matthew Modine) in Stranger Things.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 urami:

Meni je Stranger Things dost povprečen show, sam ajde js sm gledal samo prvo sezono. Netflix itak dajo ogromno na nek fejk hype promocijo, zato pa imamo potem kvazi rekordne številke Bridgertona, The Witcher, Too Hot To Handle, Locke & Key, itd. pa so to samo puhlice. 

 

Osebno mi je Dark bil velik bolj všeč in zato nisem dalje gledal Stranger Things.

 

Sem končal drugo sezono Successiona, vrhunsko. Komaj čakam da pridm domov in gledam naprej.

 

Stranger Things je ravno prav sirast throwback na 80s, zato nam enim na polno dogaja. V ravno pravšnji meri se izogne očitnim klišejem in hkrati prinese moderen nivo produkcije, da lahko uživaš v gledanju. Je pa res, da se deloma pri drugi in še posebej pri tretji sezoni pozna, da so zaradi časovne stiske pisali in snemali hkrati, zato na čase izgubi na tempu in originalnosti.

 

Dark ima čisto drug nivo kompleksnosti, Stranger Things je bolj uživancija kot karkoli drugega.

 

Četrto sezono sem komaj začel ampak po prvem delu moram rečt, da izgleda zaenkrat super.

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 29. 5. 2022 at 15:56:

Kaj točno je Stranger Things? Nikoli še nisem gledal, tudi ne guglal.
Je res tako OK, da lahko danes štartam s prvo sezono? Bojda ima "80's vibe", kar bi mi znalo ustrezat.

 

jaz mam Stranger Things kratko majco in pulover, kupljen v Primark, pol si ze predstavljamo kolk komercialna zadeva je to

 

 

serije nisem gledal 1 minuto do zdej



LP

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

moram se vam iskreno zahvalit za močno pumpanje mr. inbetween-a. :ododava:

 

sicer sem pogledal šele 1. sezono, ampak jezoskristos kako je to dobro.

 

glavni igralec je pa taka JEBENA prezenca, da sploh ne rabi odpret ust, pa dobesedno pošola vse v kadru. :ododava:

 

fun fact, model je leta 2005 režiral in igral v filmu o istem liku, priporočam..

https://www.imdb.com/title/tt0461989/?ref_=nm_knf_t1

 

Povezava do prispevka
saosin reče pred 18 urami:

 

fun fact, model je leta 2005 režiral in igral v filmu o istem liku, priporočam..

https://www.imdb.com/title/tt0461989/?ref_=nm_knf_t1

 

 

verjetno se ne boš spomnil, ampak v prvi sezoni je v zadnjem delu...

 

Spoiler

...prišel na sled svojemu 'sefu' pri avtomehaniku, medtem, ko ga le ta odpiral ob dodatnih dveh parih lopovskih glav. tip ni izrekel ene same besedice celih 30 sekund, samo gledal je. in ti pogledi so bili JEBENO kraljevski, haha. tip je s temi pogledi naredil in povedal več, kot je 98% igralcev sposobnih povedat s 3 minutnim monologom. :ododava:

 

kekšen. jebeni. kralj. kakšna karizma!

 

@saosin, za tole imaš gladko pir v dobrem. :)

Povezava do prispevka

Letošnja sezona Stranger Things ima kar resne probleme. Očitno nimajo materiala in so notri brezvezne podzgodbe.

Glavna zgodba je sicer... OK.

Ruski side quest je brezvezen ali pa vsaj predolg, to da so glavni liki razpršeni in niso v interakciji pa tudi izgubi na čaru, pač to kar je serijo delalo kul v preteklosti. Poleg Rusije je tudi pizza-kombi skupina dost brezvezna. Oziroma vse okoli nje nima nobenega pomena.

Pa tudi Eleven je predolgo že stran od ostalih. Upajmo na dober finish julija.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 4 urami:

 

verjetno se ne boš spomnil, ampak v prvi sezoni je v zadnjem delu...

 

  Razkrij skrite vsebine

...prišel na sled svojemu 'sefu' pri avtomehaniku, medtem, ko ga le ta odpiral ob dodatnih dveh parih lopovskih glav. tip ni izrekel ene same besedice celih 30 sekund, samo gledal je. in ti pogledi so bili JEBENO kraljevski, haha. tip je s temi pogledi naredil in povedal več, kot je 98% igralcev sposobnih povedat s 3 minutnim monologom. :ododava:

 

kekšen. jebeni. kralj. kakšna karizma!

 

@saosin, za tole imaš gladko pir v dobrem. :)


napalil si me za rewatch :)

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 3 urami:

Letošnja sezona Stranger Things ima kar resne probleme. Očitno nimajo materiala in so notri brezvezne podzgodbe.

Glavna zgodba je sicer... OK.

Ruski side quest je brezvezen ali pa vsaj predolg, to da so glavni liki razpršeni in niso v interakciji pa tudi izgubi na čaru, pač to kar je serijo delalo kul v preteklosti. Poleg Rusije je tudi pizza-kombi skupina dost brezvezna. Oziroma vse okoli nje nima nobenega pomena.

Pa tudi Eleven je predolgo že stran od ostalih. Upajmo na dober finish julija.

Ha, jaz pa, proti vsem pričakovanjem, kar precej uživam v tej sezoni. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...