Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Če pa ni Stranger Things ena najboljših serij ever, potem pa tudi ne vem. Danes štartam z drugo sezono (prvo sem pogledal skorajda v enem!). Res mi sede in se posipam, ker tega nisem gledal že prej. Na moji lestvici je trenutno takoj za Twin Peaks. 

Verjetno si bom tudi Lego komplet nabavil, če ga le uspem kje dobit. Zelo zelo OK mi deluje!

strt.jpg.f8baad20858b71b4d734c98a4d2bc713.jpg

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 7 urami:

 

verjetno se ne boš spomnil, ampak v prvi sezoni je v zadnjem delu...

 

  Razkrij skrite vsebine

...prišel na sled svojemu 'sefu' pri avtomehaniku, medtem, ko ga le ta odpiral ob dodatnih dveh parih lopovskih glav. tip ni izrekel ene same besedice celih 30 sekund, samo gledal je. in ti pogledi so bili JEBENO kraljevski, haha. tip je s temi pogledi naredil in povedal več, kot je 98% igralcev sposobnih povedat s 3 minutnim monologom. :ododava:

 

kekšen. jebeni. kralj. kakšna karizma!

 

@saosin, za tole imaš gladko pir v dobrem. :)

 

alo, alo, jaz sem začel z mr. inbetweenerjem :P:D

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 31. 5. 2022 at 18:46:

moram se vam iskreno zahvalit za močno pumpanje mr. inbetween-a. :ododava:

 

sicer sem pogledal šele 1. sezono, ampak jezoskristos kako je to dobro.

 

glavni igralec je pa taka JEBENA prezenca, da sploh ne rabi odpret ust, pa dobesedno pošola vse v kadru. :ododava:

Zakljucil s 3. sezono danes. Fucking epic. Ker kralj je glavni lik, noro.

 

Ce ne bi tukaj prebral o tej seriji, je verjetno ne bi odkril sploh.

 

Hvala mn3

Povezava do prispevka

Kaj do kurca so delali v tretji sezoni Stranger Things? A so si rekli, dajmo vzet en kup dreka, ga vržt v kotel in zmešat, da vidimo kolk to smrdi? Pa un model postrižen na kahlo, drug rahitičen, da se bo prelomil, dej no ... V 80 so bli otroci zdravi ne pa gibalni invalidi (Ok košarkaš dviguje povprečje). 

uredilo bitje Ripper
Povezava do prispevka
saosin reče pred 19 urami:

napalil si me za rewatch :)

 

eden izmed hudih presežkov serije je ta, da je dogajanje tako naphano z vsem, da ti z lahkoto kakšen pogled/dovtip uide in (ob prvem ogledu) dojameš samo polovice fore. :D

 

včeraj sem pogledal s02e01 in lahko samo rečem - hvala Bogu, da se ena serija fakin končno nadaljuje tam (in se nadaljuje v istem tempu), kot se je prejšnja sezona zaključila.

 

nobenih nepotrebnih spreminjanj tempa (serije) in izumljanja tople vode,- ampak samo lepo piči naprej. :ododava:

 

skiny reče pred 14 urami:

Ker kralj je glavni lik, noro.

 

Ce ne bi tukaj prebral o tej seriji, je verjetno ne bi odkril sploh.

 

tip je res jebeni kralj. kakšna karizma. :w00t:

 

in ja, enako. sicer ne vem kje somn3njalničarji najdete tako obskurne zadeve, ampak WTF, do konca življenja bi se tolkel, če bi mi ta ušel ta biser.

 

Zorz reče pred 16 urami:

 

alo, alo, jaz sem začel z mr. inbetweenerjem :P:D

 

jebeni kralj! :D upam, da se kdaj srečamo, za tole si zaslužiš rundo ali dve. :D

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 52 minutami:

 

eden izmed hudih presežkov serije je ta, da je dogajanje tako naphano z vsem, da ti z lahkoto kakšen pogled/dovtip uide in (ob prvem ogledu) dojameš samo polovice fore. :D

 

včeraj sem pogledal s02e01 in lahko samo rečem - hvala Bogu, da se ena serija fakin končno nadaljuje tam (in se nadaljuje v istem tempu), kot se je prejšnja sezona zaključila.

 

nobenih nepotrebnih spreminjanj tempa (serije) in izumljanja tople vode,- ampak samo lepo piči naprej. :ododava:

 

To je zato, ker je vse epizode režiral isti tip, tako da to potem rezultira v večji konsistenci pacinga.

 

saosin reče pred 33 minutami:


uf pizda sej se mi ne da iskat ampak js sm ze ko je prva sezona live tekla razvaljival s tem po gnoju pa po nizikah tud pomojem

 

Itak, itak, saj sem bolj v šali napisal (čeprav tokrat sem jaz začel hypat zadevo, pa si itak ti potem takoj odgovoril, da si že pred leti delal reklamo) :D. Glavno da se promovira odlične manj znane serije, da dosežejo čimvečji krog gledalcev.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

spacer.png

 

Mira (Alicia Vikander) is an American movie star disillusioned by her career and a recent breakup, who comes to France to star as "Irma Vep" in a remake of the French silent film classic, Les Vampires. Set against the backdrop of a lurid crime thriller, Mira struggles as the distinctions between herself and the character she plays begin to blur and merge. Irma Vep reveals to us the uncertain ground that lies at the border of fiction and reality, artifice and authenticity, art and life.

 

 

https://www.firstshowing.net/2022/second-trailer-for-irma-vep-remake-series-starring-alicia-vikander/

Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 3 urami:

The Orville je nazaj, prva epizoda tretje sezone.

Inside no.9, sedma sezona se je zaključila, šest delov. Reece in Steve sta še včeraj trolala twitter, da je to 'goodbye', no malce kasneje je BBC potrdil še dve sezoni.

Uf, moram pogledat, kot prvo moram čeknit, ce sem sploh pogledal 6., vem pa, da sem tu gledal tist del ko so na jezeru, wtf :avadodo:

Povezava do prispevka
Me3do reče Dne, 5. 6. 2022 at 21:54:

skoda ku je s03 kr svoh :no:

Js sem pogledal skoraj vso polovičko 4. sezone Stranger Things, ki je zaenkrat na voljo na Netflixu in moram rečt, da je to ene tri nivoje nad tretjo sezono :D Sicer so mulci sedaj najstniki in so posledično kar hecni ampak je zgodba, vzdušje,... nazaj tisto pravo, kot v prvi sezoni. Zadeva je tudi malo bolj resna in na trenutne tudi kar strašljiva (vsaj meni, ki ne praktično ne gledam grozljivk več :)

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 17 urami:

Ma te Mormoni so mal dolgčas overall. Pa že par serij je bilo, tako da ni tok zanimivo, ker že poznam tematiko. Detektivka je pa tako zlo average.

Ma meni bi bilo kul, ampak je res poor man's True Detective? Tko, zelo je cheapo narejena serija, also Andrew Garfield je porazen igralec.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...