Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Škoda, da Stranger Things nima svoje teme, ker bi bilo kar veliko za debatirat. :)

Npr. če se še spomnite Sezone 2, Epizode 6 The Spy: Dobesedno komplet Aliens scena. Res dobesedno. Pa še glavni akter je isti!   (pa to ne mislim v slabem smislu, ker mi je kot velikemu fanu Aliens filma res dogajalo).

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Škoda, da Stranger Things nima svoje teme, ker bi bilo kar veliko za debatirat. :)

Npr. če se še spomnite Sezone 2, Epizode 6 The Spy: Dobesedno komplet Aliens scena. Res dobesedno. Pa še glavni akter je isti!   (pa to ne mislim v slabem smislu, ker mi je kot velikemu fanu Aliens filma res dogajalo).

 

pa ustvari temo :)

Povezava do prispevka
Vrhovni_Plenum_OF reče pred 15 urami:

Huh? Paralelni svet, ki je kot nas, sam da je prazen, mal zdelan pa ena posast se premika not? Meh


Ne gledam zgolj iz tega vidika. Glavni liki so mi recimo veliko veliko bolj pomembni, pa vzdušje 80-ih in nasploh veliko raznih podrobnosti. Osnovna premisa je pač takšna kot je in je zame čisto ok.
V zakup vzami, da sem bil svojčas recimo fanatičen Twin Peaks fan. In da mi je Fringe (vsaj prvih nekaj sezon) še danes super. In pa cel kup referenc na razne filme, npr. Goonies/E.T./It, če recimo navežem zgolj na mulce..  Itd.
Ali pa to, ko sem dobil dobesedno solzne oči na koncu zadnje epizode druge sezone (Chapter Nine: The Gate / scena zaključnega plesa). Best scena!

/danes nadaljujem s tretjo sezono. Ta odličnica mi gre skorajda prehitro skozi. :( 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

A je kdo od vas gledal Murderville? Will Arnett in razni gosti igrajo v pol-urnih "whodunnit" murder ugankaricah, s to razliko, da gosti v oddaji (recimo Conan O'Brian) ne dobijo scenarija in naj bi bila polovica serije improvizirana. Mene je prvi del kar malce navdušil. :) 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 55 minutami:

A je kdo od vas gledal Murderville? Will Arnett in razni gosti igrajo v pol-urnih "whodunnit" murder ugankaricah, s to razliko, da gosti v oddaji (recimo Conan O'Brian) ne dobijo scenarija in naj bi bila polovica serije improvizirana. Mene je prvi del kar malce navdušil. :) 

Ma, 3 sem pogledal, samo je prevec ponavljajoce...

Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 urami:

A je kdo od vas gledal Murderville? Will Arnett in razni gosti igrajo v pol-urnih "whodunnit" murder ugankaricah, s to razliko, da gosti v oddaji (recimo Conan O'Brian) ne dobijo scenarija in naj bi bila polovica serije improvizirana. Mene je prvi del kar malce navdušil. :) 

 

Conan je bil top - No one gets that excited about the cards. :lol:

Povezava do prispevka
Avion reče pred 9 urami:

A je kdo od vas gledal Murderville?

 

meni je navkljub ripoffovskemu poreklu serije (ideja izhaja iz tostranske lokacije Atlantika) OK. :D je pa res, da ti v takšnem formatu svobodne improvizacije gost naredi ali pa uniči celo epizodo.

 

nekaj podobnega, a s precej manjšo mero svobode, je Applova the afterparty. a tu je ideja presežka ta, da je vsaka epizoda režirana v različnem žanru.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...