Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Skunko reče Dne, 23. 6. 2022 at 9:08:

Še en +1 na Severance ... res huda serija, zadnji del pa res nima zastonj ocene 9,7 na IMDB-ju.

a se sčasoma kaj izboljša, ker meni ni bila lih neki

 

dons pride tut westworld. una dolores je bila men prej boljša, je zgledala mlajša :santa:

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bainit reče pred 2 urama:

a se sčasoma kaj izboljša, ker meni ni bila lih neki

 

dons pride tut westworld. una dolores je bila men prej boljša, je zgledala mlajša :santa:

 

 

 

No zdej sem pa še trailer pogledal...

Upam da bo vsaj tak dobra sezona kot prejšnja!

Vse mi je všeč :)

Povezava do prispevka
bainit reče pred 16 urami:

a se sčasoma kaj izboljša, ker meni ni bila lih neki

 

 

 

Da, čeprav meni je že od začetka odpirala zanimiva vprašanja o ravnovesju med delovnim in prostim časom, pol rata pa precejšen mindfuck, ki kulminira v zadnjem carskem delu.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče Dne, 30. 6. 2022 at 22:00:

Isto sem jaz razmišljal. Čeprav se mi zdi perfect čas nekje okoli 20h, tko ko ni dan dan, ni pa še noč, ampak se tekom gledanja počasi prevesi.

Lol, mora bit luksuz si takole zmišljevat kdaj/kako gledaš :D js gledam ko froci spijo pa še to po intervalih, saj se zvečer še občasno zbujata. Da ne govorim o tem, da imam TV bolj potiho, da ju slišim, če se zbudita :) o kakšen posebnem ambientu glih ne morem govorit :D

Povezava do prispevka
_50centy_ reče pred 12 urami:

 ali imamo kaj novega dobrega na Netflixu ali pa kak skriti gem


Jaz sem zacel the last kingdom, sele 2 dela ampak je kr kul, mislim da je bbc produkcija.

 

Kdo gledal, mnenje brez spoilerjev?

 

Severance je pa top, upam da ne gre po poti westworlda ko je blo po prvi sezoni, kjer si paf zaradi izvirne ideje, meni vse precej meh.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...