Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Zorz reče pred 2 urama:

Gleda kdo novo sezono Westworld-a? Je omembe vredno?

Jaz gledam, mixed bag. Zgodba je šla iz strnjene in fokusirane v whatthefuck se dogaja. Dejansko tudi po recapu tretje sezone nisem mel pojma, kaj se točno dogaja v četrti :D

 

Je pa še vedno zabavno. Prvi dve epizodi sta bli meh, zadnje 3 pa dokaj dobre.

Povezava do prispevka

Brand New Cherry Flavor :ododava: Mlado filmsko vizinoarko zajebe bogat producent, s katerim je mislila, da bosta sodelovala. Revenge is on the menu.

https://www.imdb.com/title/tt11343600/

 

Top zadeva o nadnaravnem maščevanju v holivudu, res pisano mojemu okusu na kožo :D good "pofl" stuff v poplavi bednega pofla in nezanimivih dram, fantastik in ostale navlake.

uredilo bitje Vrhovni_Plenum_OF
Povezava do prispevka

nekdo je priporocal the old man serijo tle

 

po prvi epizodi razocaran

 

serija ima potencial ampak je serija take narave, da so karakterji super pametni in mocni specialci, ki jim ne uide noben detajl

 

kar je pol problem ker ti serija servira nelogicnosti kot npr da model ponoci povozi dva agenta fbi, ki ga isceta. medtem je avto prizgan, z lucmi, za namencek se pa se vozi po offroadu ampak vseeno nekako neslisno in nevidno pride in povozi modela iz strani

Povezava do prispevka

Je kr dobra ja (imo) 

 

Sam premisa je pa še kr ista, sam večji scailing (d&d zlobec, ki ga nadmudri ekipa frocov/teenagerjev s pomočjo superpower girl) kot v s01 :D

Ajd maš še sovjetski subplot, ki pa je bl comic relief varianta

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka

Eto se lotil Stranger Things.. če že vsi samo o tem govorijo. 

 

Torej, za mano so 4 deli prve sezone, zaenkrat kaj vem.. ne potegne. Naj vztrajam? Kdaj vas je zagrabilo, če sploh?

 

Hkrati pa se spravil gledati Beso, in požrl obe sezoni.  Stranger Things pa se mi zdi kot ena mladinska serija napram Besi. 

 

 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 6 urami:

Eto se lotil Stranger Things.. če že vsi samo o tem govorijo. 

 

Torej, za mano so 4 deli prve sezone, zaenkrat kaj vem.. ne potegne. Naj vztrajam? Kdaj vas je zagrabilo, če sploh?

 

Hkrati pa se spravil gledati Beso, in požrl obe sezoni.  Stranger Things pa se mi zdi kot ena mladinska serija napram Besi. 

 

 

 

Stranger Things je mladinska serija  :D 

 

mladinska serija za staro in mlado

 

stari pač tripamo na nostalgijo

 

mladi pa gledajo omladino v raznoraznih peripetijah

 

ravno včeraj sem na poti v trgovino bil priča pogovoru dveh osnovnošolk kako gledata stranger things ( #creepy old guy ):D

 

Besa je drugačna žival od stranger things..nisem sicer gledal ampak imho ni za primerjat

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 29. 7. 2022 at 23:07:

nekdo je priporocal the old man serijo tle

 

po prvi epizodi razocaran

 

serija ima potencial ampak je serija take narave, da so karakterji super pametni in mocni specialci, ki jim ne uide noben detajl

 

kar je pol problem ker ti serija servira nelogicnosti kot npr da model ponoci povozi dva agenta fbi, ki ga isceta. medtem je avto prizgan, z lucmi, za namencek se pa se vozi po offroadu ampak vseeno nekako neslisno in nevidno pride in povozi modela iz strani

Evo, moram priznat, da se strinjam, s to razliko, da se je meni serija zacela ful dobro, pri ene 5. delu pa so mi liki in dogajanje postali prevec meh.

 

Sem ta teden pogledal mini-serijo Black Bird, ki jo je po resnicnih dogodkih za Apple TV priredil Dennis Lehane. Kar ok, ceprav so mi druge tovrstne ekranizacije serijskih morilcev bile ljubše.

 

Povezava do prispevka

the terminal list je dost wack, cedalje bolj se mi dozdeva, da je chris pratt res slab igralec. ma pa serija zanimivo natempirane epizode, na koncu vedno dropajo neki, da te (kljub temu, da sem se mučil pol epizode z ogledom) pritegne, da poženeš še naslednjo. 

 

p-valley mi je kr hud, sem pogledu celo prvo sezono včeraj. sem mislu, da se bo bolj šlepal na joške in riti, ampak se ne (it does help though). 

Povezava do prispevka
Navedek

Were Sherlock Holmes to kill a hotel room full of three people. He'd enter using a secret door in the hotel that he read about in a book ten years ago. He'd throw peanuts at one guy causing him to go into anaphylactic shock, as he had deduced from a dartboard with a picture of George Washington carver on it pinned to the wall that the man had a severe peanut allergy. The second man would then kill himself just according to plan as Sherlock had earlier deduced that him and the first man were homosexual lovers who couldn't live without eachother due to a faint scent of penis on each man's breath and a slight dilation of their pupils whenever they looked at each other. As for the third man, why Sherlock doesn't kill him at all. The third man removes his sunglasses and wig to reveal he actually WAS Sherlock the entire time. But Sherlock just entered through the Secret door and killed two people, how can there be two of him? The first Sherlock removes his mask to reveal he's actually Moriarty attempting to frame Sherlock for two murders. Sherlock however anticipated this, the two dead men stand up, they're undercover police officers, it was all a ruse. "But Sherlock!" Moriarty cries "That police officer blew his own head off, look at it, there's skull fragments on the wall, how is he fine now? How did you fake that?". Sherlock just winks at the screen, the end.

 

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 20 urami:

Če nimate kaj za gledat; Sherlock je prišel na HBO Max. Prve sezone so hude.

Prvi del je okay, potem je pa preveč nekonsistentnosti in skušajo napeljevat na nekaj, kar v bistvu ne gre nikamor (potem ko pogledaš vse je to jasno takoj). Več časa posvečajo queer baitingu med Sherlockom in Watsonom kakor pa dejanskemu detektivskemu delu.

 

Igralci so zakon, sploh Moriarty, parkrat se tudi nasmeješ vmes, zato se je sploh gledalo, zgodba je pa totalni polom, ker Gattis in Moffat ne vesta kaj bi z vsemi temi liki. Ne priporočam ogleda, unadva cepca vsako serijo spremenita v neko komedijo, kjer se pretirava s cliffhangerji. Ni blo važn kaj povesta, samo da imata šiht in dost veliko gledanost. Spada v isti trashcan kot Lost.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...