Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 1 minuto:

@Weraziel Ha? Prvi del? Kaj je prvi del?

 

Prvi dve sezoni sta vrhunski, tretja ma svetle trenutke, cetrta je malo bedna. 

se zelo ne strinjam. cela serija je kot nek fevre dream in  nardi bolj malo smisla, pomoje ima še Lucifer bolj koherentno reševanje kriminala kakor Sherlock, prou umirajo mi možganske celice pri ogledu

 

bolš gledat Hannibala, Lutherja, en cel kup drugih serij kot pa Sherlocka, res razen igralcev in občasnega humorja ne razumem kaj je tako dobrega pri Sherlocku

 

 

 

 

Povezava do prispevka

ucer sm pogledal A League of Their Own, prime original. gre se o all girl baseball ekipi med drugo svetovno vojno, ko so bli moški na fronti. večinoma raziskuje lezbičnost, nebinarnost in rasizem. všečen cast. mal ma tko gilmore girls/mrs. maisel vibes, sam ni tok hudo. ni za ne-woke mn3njalničarje. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Zorz reče Dne, 25. 7. 2022 at 9:01:

Gleda kdo novo sezono Westworld-a? Je omembe vredno?

res je tezko gledat pa mi je vsec splosn narativ

slabi neumni dialogi, pa serija se ma za ful pametno ker je o globokih stvareh pa ma te diahrone loke, sam res po prvi sezoni kvaliteta pa pisanje ne dosega vec ravni na kermu bi mogla bit,
res skoda

Povezava do prispevka
Okult reče pred 6 minutami:

res je tezko gledat pa mi je vsec splosn narativ

slabi neumni dialogi, pa serija se ma za ful pametno ker je o globokih stvareh pa ma te diahrone loke, sam res po prvi sezoni kvaliteta pa pisanje ne dosega vec ravni na kermu bi mogla bit,
res skoda

tle se vid da so vedli kaj narest s prvo sezono, za ostalo so pa morali from scratch

 

res škoda, prva sezona mi je bila vrhunska

Povezava do prispevka

Mnja men je bil finale čist ok. Super je, da so zavezal odprte konce in štorije.

 

Glede nove sezone je veliko če-jev.

 

Seth MacFarlane pa Scott Grimes sta glih začela snemat Ted serijo. Tak da že na račun tega se zna zamaknit. Druga stvar je, da so se bojda pogodbe iztekle. Tak da, ko bo enkrat Ted končan, bo težko verjetno spet uskladit urnike/ljudi. Ni rečeno, da ne bo S04, sam se zna zelo zavlečt v prihodnost.

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 20 urami:

da gledam en reality show in to je to.

 

 

Navedek

The Rehearsal features Nathan Fielder helping ordinary people rehearse difficult conversations or life events through the use of sets and actors hired to recreate real situations. The situations can be trivial, like confessing to a lie about educational history, or more complex, like raising a child.[1] Fielder commissions extravagant sets with every detail recreated. He hires actors to inhabit these sets and practice different dialogue trees with his clients dozens of times. Information used to train the actors and build the sets is often collected without the subjects' knowledge.[2]

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

What, pa res. Sicer samo 6 delov, ampak ja, hvala za info :D

 

P.S. lol, my bad, očitno sem že pogledal. Itak da ima samo 6 delov, saj sta jih prva in druga sezona tudi imeli samo 6. Oh well...

 

Sem se pa lotil gledal četrto sezono stranger things. Vsaj ena korist od tega, da sem fasal covid...

uredilo bitje Zorz
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 16 urami:

Sicer mal nostalgije

pogledal drugic Sopranove do konca. Zadnja sezona :cry: depresivn in nevem kaj naj zdj gledam, jeba je ko pogledas te hude serije in je vse ostalo krs :/

Si gledal David Simon serije, We Own This City je letošnji, The Wire je itak klasika, Treme se dogaja v New Orleansu,..

Povezava do prispevka
tiesto reče pred 3 minutami:

Nic od tega, bom pocekiral, hvala :)

Potem pa kar začni z The Wire, ker če je že ravno najbolj čislana od vseh, da pri ostalih ne zapravljaš časa če ti ne bo kul.

 

Drugače pa če ti pašejo neki old HBO showi, je bil Oz za svoj čas tudi kar dober, mislim, da je to ravno pred Sopranovimi izhajalo, meni ni tok dober kot Sopranos al pa the Wire, je pa za pogledat če ti taki showi sedejo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...