Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

gerozaver reče Dne, 25. 7. 2020 at 18:09:

Čedalje bolj limonadast priokus dobiva

se mi zdi, da je že od začetka zastavljen ko ena limonada

men sede ta počasn kavbojski slice of life

 

Navedek

last chance u, 5. sezona

ful bolše mi je v tej sezoni gledat enga mal bol pozitivnega coacha, namest toksičnih manchildov kot sta bla prva dva

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 5 urami:

ce je ze kdo predlagal tole, se opravicujem, zapisa nisem nasel,- ampak jezuskristus...:avadodo:


Tnx. Vzeto na znanje, ker vohunske "spletke" so mi že od nekdaj top, poleg tega pa mi je tudi glavni igralec zelo kul.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Navedek

In the 70s, New York was owned by the Mob. From the producers of Don't F**k With Cats, comes the inside story of the rise and fall of New York’s most powerful Mafia families and the end of the golden era of the Mob. With the full might of the FBI and an army of undercover agents, witness the bugging, the investigation, and the era-defining conclusion of the historic Mafia Commission Trial that changed everything.

 

 

 

Povezava do prispevka
ChAiN reče Dne, 7. 8. 2020 at 21:27:

pogledal 6 sezono Vikings (letos pride se drugi del sezone, ki je potrjeno zadnja)

 

ne me jebat kaka žajfnica je ratala tale serija v zadnjih sezonah. komaj sem se prebil čez.

če je še kdo v dvomih da bi pogledal naj gre raje gledat travo rast

Gledam 5. sezono pa se ze tezko prebijam. Neki subploti ki nikogar ne zanimajo. 
6. je potem se slabse?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...