Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Spiralmind reče Dne, 13. 8. 2020 at 5:33:

Vizavi The Spy, malce sorodna zadeva iz 2018. Shannon, Skarsgard In Pugh - top casting!

 

In 1979, an aspiring English actress is recruited by Mossad to infiltrate a Palestinian group plotting terrorism in Europe.[2]

 

Amazon.com: The Little Drummer Girl (Movie Tie-In): A Novel  (9780143134206): le Carré, John: Books

support za priporočilo

dodal bi še: režiral Chan-wook Park

Povezava do prispevka
Merithyn reče Dne, 8. 8. 2020 at 14:17:

Pogledal Umbrella Academy S02. Zakon serija. Sezona 2 je še boljša. Nadaljujem z The Rain s03... :)

Isto zaključu s s02 umbrella 

 

Meni je bla tudi boljša sezona od prve, dejansko vse izboljšano, od igre do samega flowa

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 25. 8. 2020 at 13:21:

- chef's table, 7. sezona, 2.9.

- the grand tour, s04e02, 4.9.

- archer,, s11e01, 17.9.

- deutschland 89, s03e01, 25.9.

- fargo, s04e01, 28.9.


Komaj cakam Archerja, sem pred kratkim spet pregledal vse dosedanje sezone malodane v susi :D pa ajde, grand tour bi znal bit kul

 

nazadnje sem pogledal s01 od Sense8. Prvih par delov je trajalo da padem not in se navadim na te sjw scene, pol je ratalo kar kul :))

Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 28. 8. 2020 at 0:04:

a Lovecraft Country vam je kul? men je wack. prva epizoda je mela se nek potencial, druga epizoda pa sam wtf na wtf (v slabem smislu). Pa niti me ne moti, da je serija o rasizmu, to je v bistvu njen najbolj smiselen in koherenten del. Vse ostalo je kr neki.

Jaz sem out po treh epizodah. Se strinjam s tabo, da je rasizem še najboljši del serije, ostalo je en brezvezen mindfuck.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...