Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

coupet reče pred 1 uro:

offtopic. nikol nisem gledal Lutherja, je vreden ogleda? ocene ima dobre :D

 

več kot 10 let nazaj, še z bivšo, sem ga gledal, nisem vedel da je sploh še a thing, lol

 

Prva sezona ali dve sta kul, pač Elba je itak rojen za igrat takega zafukanca. Pol pa kar zvodeni vse skupaj oziroma te serija ne zna potegnit notri, da bi ji sledil, vsaj mene ni. Premalo močno rdečo nit ima oz preveč se rešuje neke random primere al neki - glavne zgodbe je pa za 10 minut v vsakem delu, ta tip formata je. Meni so ful bolj všeč serije, ki so 100% main story driven :) 

Povezava do prispevka

ne vem no, meni je bilo preveč "Supernatural-style" tip nadaljevanke, preveč mi je bilo filler vsebine.

 

je pa res da so bili eni stranski primeri res cool. Še zdaj se spomnim primera dveh kolegov, ki sta se za žrtve in metode umorov odločala s kockami in boardgame igralno ploščo, kjer so bili napisane številke in zraven narisane sekire, noži, spiked mace itd :D :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

ne vem no, meni je bilo preveč "Supernatural-style" tip nadaljevanke, preveč mi je bilo filler vsebine.

 

je pa res da so bili eni stranski primeri res cool. Še zdaj se spomnim primera dveh kolegov, ki sta se za žrtve in metode umorov odločala s kockami in boardgame igralno ploščo, kjer so bili napisane številke in zraven narisane sekire, noži, spiked mace itd :D :D 

Ni glih primerna primerjava, Supernatural je imel 24 epizod na sezono :D ampak ja, tu pa tam je bla kaka filer epizoda, ni pa to niti priblizno tak hudo kot pri neskoncno dolgih serijah. Je kar tipicna siva britanska crime drama + karizma ata Idris. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

Wu-Tang American Saga season 03

 

meni je najboljša sezona od vseh treh, zveš kako so izvedli Wu-Wear, kaj se je dogajal na tour busu, o čemu so razmišljali mofoti med ustvarjanjem plat, kako je Deck začel delat bite, ...

Eee to sem mislo pogledat!! Je kul overall vse 3 sezone?? Vem, da sem nekoč začel prvo sezono gledat in pol nehal for unknown reasons

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 14. 3. 2023 at 14:09:

mene so igralci sfukal, ker nisem vedo kjer je kjer :D še posebej ker niso še imel WU nicknames. Edino sem Methoda takoj prepoznal, pa ok GZA je bil tut ociten :D

pa tud mislm, da so zamenjali igralca za Decka, prej je bil Joey Badass, zdej je nek legit igralec

 

ODB pa Raekwon sta v nulo, Raekwona igra ovi k voice acta Miles Moralesa v Into the Spiderverse

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...