Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Lunco reče Dne, 16. 3. 2023 at 19:24:

Lucky Hank je out. (edit: sem pogledal prvo epizodo, zgleda da bo težke smeti peeposad). 

 

kid666 reče pred 19 urami:

wat, men je blo pa ful všeč

 

Lunco reče pred 11 urami:

ena scena ni bla smešna pa čisto vsi liki so antipatični kreteni. k da bi bral gnoj. 

 

žal se moram strinjat s tabo, Lunco. tudi drugi del je bil bolj kot ne nezanimiv. pregural sem izključno zaradi Odenkirka.

 

Yellowjackets s02e01 so pa take smeti, da sem moral štirikrat prevrtet nazaj, ker sploh nisem vedel, kaj gledam. :D

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 41 minutami:

Mene je pa Shrinking serija presenetila. Ful fajna lahkotna komedija.

 

potrjujem, zelo OK.

 

Spoiler

na K mi je šla samo tista vsiljena simpatija med črncem in hčerko. ko se enkrat to opustili, je serija dobila nov zagon

 

vem, da sem late to the party, ampak če kdo še ni gledal Ramy-ja, priporočam. po zgolj dveh pogledanih epizodah sem totalno zasvojen.

Povezava do prispevka

shrinking je zelo nice, +1 na vučkota. harrison ford je bil rojen za igranje grumpy starčkov, soseda pa črnka sta mi zelo všeč, vsi ostali pa tudi niso slabi. 

 

ramy je sicer kul serija, sam je tud ta ramy tak fucking asshole, da se ti vse skupaj mal zagnusi (zadnja sezona mi je bla mal neprebavljiva zaradi tega). slice of life serije imigrantov v ameriki so moj najljubši žanr (židi prvo mesto). 

 

@The AO jst gledam, sam ni neki za komentirat. it's ok. mal je počasen začetek pa nič velik se ni dogajal. 

 

pogledu sem še prvo sezono perry masona (hbo). je za pogledat, sam nič posebnega. 1930s zakulisa izpade mal fake in low budget. gledu sem, ker mi je všeč glavni igralec iz the americans (fx). trenutno je out prvih par epizod druge sezone. 

 

prvih par epizod extrapolations mi je precej hudih. applova serija loosely povezanih epizod, ki se dogajajo ob istem času, na Zemlji, ki so jo globalne klimatske spremembe že dobro obrnile na glavo. v vsaki epizodi vsaj en slaven filmski igralec. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 16 urami:

Mene je pa Shrinking serija presenetila. Ful fajna lahkotna komedija.

 

Sem enako želel včeraj malo nahypat, ampak sem pogledal šele dva dela, tako da sem želel še malo počakati. 

Ampak ja, po dveh deloh lahko tudi jaz stisnem seal of approval 😁

Povezava do prispevka
kid666 reče Dne, 13. 3. 2023 at 8:13:

Men je biu kr uredu Luther film ..

 

drevored reče Dne, 13. 3. 2023 at 23:30:

se moja strudla se je drzala za glavo pri Luther filmu kere neumnosti so notri

 

odsvetujem

 

Z obema se strinjam. Za pogledat je, ampak je notr tok neumnosti, da glava peče. Če to nekako spregledaš je kar ok. Gre pa vse skupaj prehitro, premalo policijskega/detektivskega dela je notr, preveč neke akcije. Je bolje delovalo kot serija.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...