Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Zorz reče pred 3 urami:

Z ženo trenutno rewatchava The Newsroom

 

nora serija! škoda, ker se Sorkinu ni dalo več,- dandanes bi imel materiala toliko, da bi lahko posnelo 70 epizod na sezono. :D

 

Nodi reče pred 3 urami:

Kaj pa vem, malo preveč temačno imho...

 

tale zadnji del je bil naravnost briljanten in bi bil lahko praktično standalone epizoda, zgodba v zgodbi. nekaj podobnega, kot epizoda z gejema v the last of us.

 

Haderjeva obrazna mimik,  ko s pištolo stoji pred hišo celo noč - model je beast. :worship:

Povezava do prispevka
coupet reče Pravkar:

mate kako komično serijo za predlagat? za preganjanje večerov, ko hoče žena neki gledat

The Good Place

Good Omens

Fleabag

What We Do In The Shadows

 

najboljš pr vsakemu pogledat eno epizodo pa vidt kaj vama paše

Povezava do prispevka

Nekdo tukaj mi je priporocal, da pogledam The OA, kljub temu, da je serija skenslsna po drugi sezoni. 

 

Sem zacel, fajn mi je, upam, da ne bom prevec jezen, ce bo kak hud cliffhanger

 

Edit: vmes sem še gledal Twin Peaks malo, prva sezona je še boljša zdej ko drugic gledam. Vrhunska serija, tudi ce je v drugi sezoni blo nekaj brezveznih epizod.

uredilo bitje Vučko3
Povezava do prispevka

Silo mi je prva serija po precej letih, za katero se dejansko veselim petkov in prihoda novega dela.

Knjige so mi bile fenomenalne, ni v njih nic posebej globokega in so cisto tipicen YA zanr, ampak so mi bile vseeno ena najbolj berljivih stvari, kar sem jih kdaj vzela v roke.

Mogoce je edino prisla ven prepozno. Ful sem bila nahypana, ko je ze pred ?desetletjem? Ridley Scott odkupil pravice za film, pa ni bilo nic iz tega. Zdaj pa je serija prisla ven ob nekaksni poplavi postapokalipticnih zadev, ki so jih vsi malce navelicani. Nekako razumem, na isti nacin so superhero marvel in DC zadeve meni osebno vedno bile in bodo ostale crap.

Ampak se mi zdi, da smo navduseni vsi, ki nam je knjiga pri srcu.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

 

daj kvantificiraj to poplavo serij z nasloovi prosim

Kot prvo nisem napisala serij, ampak zadev.

Sicer pa se hecas, ali moram res nastevat?

Quiet place, bird box in podobni alien invasion apocalypse filmi, se na netflixu je spet en nov isti shit tier, ko nihce ne more vec spat, dont look up, pa ce gremo direkt na bunker zanr apokalipse sicer starejsi cloverfield, air (ki se kao zgleduje prav po wool-u, ceprav z njim nima dosti skupnega in je pure shit), i am mother

...

Toliko iz glave, pa sem jih ziher pozabila se miljon

Povezava do prispevka

https://www.tvinsider.com/list/top-20-post-apocalyptic-tv-series-ranked/#show1

 

Evo ene par postapokaliptičnih.

 

Kar se pa tiče Silo serije, generalno mi je kul. Ampak me tu pa tam zacnejo motit temelji serije in dogajanja. Tista pozabljena preteklost, ker je minilo celih 140 let, kar ni nič in je totalno glupo.

 

Samo dogajanje znotraj silosa mi je kul, ceprav tale četrta epizoda je bila brezveze. 

Povezava do prispevka

saj ze tretje je bila brezveze ce smo cist iskreni. pa un ropehanger na koncu druge, kjer pol ni nic iz tega. 

 

to s temi 140 letmi sem si rekel ajd je treba pac neki suspension of disbeliefa noter dat da se lahk uziva. in tko ja zankrat mi je serija vsec, sam zdaj ze 2 epizodi nismo nic novega odkrili.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...