saosin Objavljeno 7. junij 2025 Share Objavljeno 7. junij 2025 Nodi reče Pravkar: Mobland gleda jdo? 6/10 Navedek Povezava do prispevka
gerozaver Objavljeno 8. junij 2025 Share Objavljeno 8. junij 2025 6.5/10 Meni je kul, so vmes kakšne neumnosti, ma je vseeno dobra sezona. Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 12. junij 2025 Share Objavljeno 12. junij 2025 magični kralj reče Dne, 17. 5. 2025 at 12:26: tudi v good omens ne mu tega pisat, se mu bo spipalo od vsega woke-a 2 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 12. junij 2025 Share Objavljeno 12. junij 2025 na Netflixu druga sezona najbolj zanimivega reality showa - Devil's Plan zaprejo znane korejce v en studio in tekmujejo v reševanju ugank, s hudimi plot twisti pride do situacij kjer se skregajo in rata še bolj zanimivo 1 Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 12. junij 2025 Share Objavljeno 12. junij 2025 Weraziel reče pred 11 minutami: na Netflixu druga sezona najbolj zanimivega reality showa - Devil's Plan zaprejo znane korejce v en studio in tekmujejo v reševanju ugank, s hudimi plot twisti pride do situacij kjer se skregajo in rata še bolj zanimivo Sem par dni nazaj pogledal prvo epizodo in holly fuck Googlat sem šel a je to res reality show. Ker ne deluje tako, niti malo. Pa folk je normalen. Cela prva igra je tudi komplicirana za popizdit. Bi rad vido tele naše opice, da probajo kaj takega Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 12. junij 2025 Share Objavljeno 12. junij 2025 če kej Korejci obvladajo, je to triler vibe, tokrat tudi v reality showu Navedek Povezava do prispevka
gerozaver Objavljeno 15. junij 2025 Share Objavljeno 15. junij 2025 Še tule napišem Mercy for none "Korejski Punisher", počasen temo, napeto do konca Netflix ali Plex 2 Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 15. junij 2025 Share Objavljeno 15. junij 2025 sem prizgal pa je bil angleski audio in korejski subi pa nisem razumel nic cist sem odvisen od subov Navedek Povezava do prispevka
ArtaX Objavljeno 16. junij 2025 Share Objavljeno 16. junij 2025 gerozaver reče pred 12 urami: Še tule napišem Mercy for none "Korejski Punisher", počasen temo, napeto do konca Netflix ali Plex Nice! Thanks! Navedek Povezava do prispevka
Lunco Objavljeno 17. junij 2025 Share Objavljeno 17. junij 2025 dexter original sin kdo pogledu? yay or nay? Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 17. junij 2025 Share Objavljeno 17. junij 2025 Lunco reče pred 2 minutama: dexter original sin kdo pogledu? yay or nay? Ma yay, ni to zdaj YAY YAY, je pa yay. Navedek Povezava do prispevka
Ripper Objavljeno 17. junij 2025 Share Objavljeno 17. junij 2025 Dept. Q PRisten angleški humor pri reševanju enega "cold case" primera. V nadaljevanju se pokaže marsikaj in zgodba je zanimiva. Blesti mi glavni lik, pa tudi ostali, predvsem Sirijec so na mestu. Lahkotno ampak luštno. https://www.imdb.com/title/tt27995114/ 2 Navedek Povezava do prispevka
arar Objavljeno 18. junij 2025 Share Objavljeno 18. junij 2025 9. julij 1 Navedek Povezava do prispevka
quessoy Objavljeno 18. junij 2025 Share Objavljeno 18. junij 2025 ...še prej, 26.06. pa prihaja 4. sezona the bear. 1 Navedek Povezava do prispevka
kid666 Objavljeno 18. junij 2025 Share Objavljeno 18. junij 2025 3. jul - Sandman s2 11.jul - Foundation s3 17. jul - Star Trek: Strange New World - s3 6. avg - Wednesday s2 12. avg - Alien Earth 21. avg - Peacemaker s2 17. sept - Gen V s2 17. sept - The Morning Show s4 24. sept - Slow Horses s5 2 Navedek Povezava do prispevka
kmjr Objavljeno 20. junij 2025 Share Objavljeno 20. junij 2025 (urejano) Pogledal sem, po knjižni podlagi, Department Q. Zelo okej, le smotano, ker je samo 1 sezona. Cormoran Strike al kaj je bil, mi je bil tudi okej za zadevo po knjižni podlagi. A je kaj podobnega, pa da je kaj več kot 1 sezona? kid666 reče Dne, 18. 6. 2025 at 22:12: Slow Horses ne morem se odločit, če bi začel gledat a je slow paced serija? 20. junij 2025 uredilo bitje kmjr Navedek Povezava do prispevka
Zorz Objavljeno 20. junij 2025 Share Objavljeno 20. junij 2025 Začni gledat. Je bolj slow paced ja, ampak konstantno vleče. Gary Oldman je pa itak car . Pa itak je samo neke 6 delov na sezono, deli so tam po 40, 45 minut, tko da ni nek hud time investenment, če ti slučajno ne bo všeč. Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 20. junij 2025 Share Objavljeno 20. junij 2025 kmjr reče pred 2 urama: Pogledal sem, po knjižni podlagi, Department Q. Zelo okej, le smotano, ker je samo 1 sezona. Cormoran Strike al kaj je bil, mi je bil tudi okej za zadevo po knjižni podlagi. A je kaj podobnega, pa da je kaj več kot 1 sezona? ne morem se odločit, če bi začel gledat a je slow paced serija? Nehaj razmisljat in poglej. Serija je fenomenalna. Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 21. junij 2025 Share Objavljeno 21. junij 2025 slow horses Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 21. junij 2025 Share Objavljeno 21. junij 2025 (urejano) probam gledat euphorio 4 science neverjetno, da je serija isto bedna kot generacija, o kateri govori Edit: Rue res največji cunt osrednji lik kakšne serije for no particular reason 21. junij 2025 uredilo bitje _Tona_ Navedek Povezava do prispevka
mumbo360 Objavljeno 24. junij 2025 Share Objavljeno 24. junij 2025 Sise od Sydney so okej v tej seriji 1 Navedek Povezava do prispevka
ArtaX Objavljeno 25. junij 2025 Share Objavljeno 25. junij 2025 Pogledal kdo Ironheart? Vredno časa? Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 25. junij 2025 Share Objavljeno 25. junij 2025 A Mobland kdo gleda? Jaz sem pogledal prvi del, pa ful ne vem, a rata kaj boljse naprej ali ne Navedek Povezava do prispevka
saosin Objavljeno 25. junij 2025 Share Objavljeno 25. junij 2025 Avion reče pred 1 minuto: A Mobland kdo gleda? Jaz sem pogledal prvi del, pa ful ne vem, a rata kaj boljse naprej ali ne niti ne Navedek Povezava do prispevka
gerozaver Objavljeno 25. junij 2025 Share Objavljeno 25. junij 2025 Avion reče pred 1 uro: A Mobland kdo gleda? Jaz sem pogledal prvi del, pa ful ne vem, a rata kaj boljse naprej ali ne Meni je bilo kul, ni pa presežek. Čakam S2. Navedek Povezava do prispevka
Haldim Objavljeno 26. junij 2025 Share Objavljeno 26. junij 2025 Jaz sem poskusil gledat pa odnehal. Enostavno mi Pierce ne sede kot Irec, ne vem. Celotna njegova igra mi deluje posiljena ... Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 26. junij 2025 Share Objavljeno 26. junij 2025 Sem včeraj potem nadaljeval, OK je, ni mi pa nek presežek + malo sem naveličan teh Guy Ritchie for, saj so kul, bad guysi so res proper English lads, innit, ma so tudi propper copy-pasted lads Bom verjetno sfiniširal Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 26. junij 2025 Share Objavljeno 26. junij 2025 The Bear četrta sezona zunaj. Jaz sem pozabil, da je tretja prisla ven 1 Navedek Povezava do prispevka
ArtaX Objavljeno 26. junij 2025 Share Objavljeno 26. junij 2025 Prvi trije deli Countdown so zunaj. Je kdo pogledal? Mnenja? Ker sem službeno "onesposobljen" zaostajam s TVjem že skoraj teden dni. (Jensen Ackles je not, kar mi je mega plus (Supernatural, The Boys (Soldier Boy))) https://www.imdb.com/title/tt32559610/ Navedek Povezava do prispevka
kid666 Objavljeno 26. junij 2025 Share Objavljeno 26. junij 2025 ne bi rad bil preveč pametn (pa bom vseen ) sam če ne veš al bi gledu kako stvar al ne, je fajn pogledat, kaj je ustvarjelec naredu dobrega pred tem in v tem primeru so njegovi latest "uspehi": Chicago Fire, Chicago P.D., Chicago Med, FBI: International 1 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.