Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Lunco reče pred 18 urami:

Men je tud hud White Lotus. Tko zanimivo stopnjuje napetost pa Daddario je spet pokazala joške. Sem sam dve pogledu zaenkrat. 

 

pa ne pozabi na kurac od fotra :D

 

šalo na stran, komaj čakam da shit hits the fan ko gre hotel manager allin z drogicami

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 9. 8. 2021 at 21:19:

Tale Lotus je res dober in tip od Dadario je tečen ko drek

Prva dva dela sta super. Lepo nastavljena zgodba, razvoj likov.

Potem gre pa vse v božjo mater. Zgodba se ustavi, postane samo še skupek skečev z različnimi agendami. Fucking priviligirani rich white people, homofobi, BLM, white man came, he took our land, me-too...cringe fest v glavnem. Ne rabim HBO da mi pridiga o tem. Naj raje delajo kvalitetne vsebine, ne pa da še tle nek white shame servirajo v serijah...

Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 2 urama:

Prva dva dela sta super. Lepo nastavljena zgodba, razvoj likov.

Potem gre pa vse v božjo mater. Zgodba se ustavi, postane samo še skupek skečev z različnimi agendami. Fucking priviligirani rich white people, homofobi, BLM, white man came, he took our land, me-too...cringe fest v glavnem. Ne rabim HBO da mi pridiga o tem. Naj raje delajo kvalitetne vsebine, ne pa da še tle nek white shame servirajo v serijah...

mislim, v prvi 25 sekundah serije je vse to, kar si zdaj napisal, že naslovljeno, ko čaka staff tam na plaži, da se ladjica pripelje in ko stopijo bružuji dol z ladjice

 

je pa serija res brilijantna, bolj kot gledaš :avadodo: zelo organsko naslovijo razredno delitev kapitalistične družbe, imperializem, (neo)kolonializem, incelstvo, me-too (with GAYS!!), rasizem, droge, krizo srednjih let, revščino pa vse skupaj je zabavno za popizdit :ododava:

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 18 urami:

sezona 8, sem mogu gledat v arhive, da ni to en kreten zadnjo sezono ven dajal, sam zgleda je blo nazadnje season 7.

 

a bo konc po tej sezoni pa nea vem.

 

hawa meyta reče pred 13 urami:

 

z 8. sezono se serija zal zakljuci.

 

So že obnovili za drugo sezono. Nova lokacija, nov cast.

 

https://deadline.com/2021/08/the-white-lotus-renewed-season-2-hbo-1234812342/

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...