Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče Dne, 13. 8. 2021 at 11:15:

Pac meni je serija all around carska, tak da ne vem koji kurac se on pizdi na polno. A je tezko nehat gledat in razmisljat o necem, kar ti ni kul. Treba je pridet na forum in vsem razlozit, da sjw sjw agenda ideologija kurci palci

Toj zato, ker so ti SJW agende oprale možgane

 

Jaz se zadnje cajte pred spanjem dvakrat zaklenem v sobo, da me ponoči feministke ne bi ukradle 

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 23 urami:

joj grozen episode, BLM, covid overdose

 

vsaj dr. cox in a just role

 

Mike Schur, stari, Mike Schur. connecticutski liberalec, podkrepljen s harvardsko izobrazbo, gone all woke. holivudski go to guy. :)

 

najlepse se zahvaljujem vsem za hajpanje white lotusa. po trailerju sodec mi je bila zadeva precej mimo, zdaj pa ze dva dni kot zalimal sedim zvecer pred tevejem. :avadodo:

 

mimogrede, ce ste fani sitcomov, predlagam CNNovo dokuserijo history of the sitcom (sest delov je ze zunaj, eden se pride v ponedeljek). lep segmentiran zgodovinski pregled o tem, kako so se sitcomi spopadali s casi, v katerih so nastajali in kako so skozi humor nacenjali razlicne politicno-socialne teme (rasna nota, razslojenost druzbe, revscina, politika,...).

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

ej ce je kle kaksn filozof a bi lahko mal deep dive v serijo Dave naredu.

 

vsak del me nekje za gros/cringe-a do amena, sem 110% internet desensitized sam to me zabije.

 

naprimer k tip nabija plasticno pizdo z nogami, medtem ko ma babo v sosednji sobi.

 

 

to bi blo pomojem vredno streama skor

 

 

LP

 

 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 15 urami:

 

 

 

mimogrede, ce ste fani sitcomov, predlagam CNNovo dokuserijo history of the sitcom (sest delov je ze zunaj, eden se pride v ponedeljek). lep segmentiran zgodovinski pregled o tem, kako so se sitcomi spopadali s casi, v katerih so nastajali in kako so skozi humor nacenjali razlicne politicno-socialne teme (rasna nota, razslojenost druzbe, revscina, politika,...).

 

 

Tnx, to pa še danes pogledam! Sicer ne gledam sitcomov že par let, ampak vsakič, ko v neki filmski knjigi najdem kak razdelek o njih, je fascinantno dogajanje :)

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 15. 8. 2021 at 10:57:

Tnx, to pa še danes pogledam! 

 

veckrat omenijo serijo all in the family, ker je bila v sedemdesetih na vec nacinov groundbreaking. 

 

pogledal sem nekaj delov prve sezone, zadeva je zelo zanimiva. a ce bi kdo v danasnjem casu posnel kaj takega, verjetno zaradi politicne, kulturne, rasne in ekonomske (ne)korektnosti ne bi prezivel. :ododava:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

A je kaj dobrega, malo bolj obskurnega na Netflixu za pogledat? Je morda katera Skandinavska krimi serija vredna ogleda? Zadnje čase zelo malo gledam tv, a ko prižgem Netflix sploh ne vem kaj gledat. Tko nič ne deluje mikavnega, tiste dobre, bolj znane (in nekaj manj znanih) sem pa že vse pogledal. Sploh ne vem kdaj je kera res dobra serija prišla na novo na Netflix nazadnje?

Povezava do prispevka

The Gift deluje kul. Bom definitivno prečekiral. Brand New Cherry Flavour pa še vidim, po opisu sodeč je še kar nasilna in krvava. Dvomim da bi bila punci všeč.

 

Pa ni treba, da so resne serije drame/trilerji/nadnaravno... Komot tud bolj kaj easywatching komedije/drame :)

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 13 minutami:

ej ta Ted Lasso, kako je to tak hit?

kaj folk privlaci pri temu?

 

jaz sem gledu nekje polovico prvega dela k je prslo ven.

 

dobesedno sem mogu dat na pavzo pa bruhat kako fucking cringe, kokr 101 dalmatinec nogometa

 

 

LP


+1 sam da je men ratal tri epizode pogledat pol pa spit litr snopsa in pogledat se enkrat mr inbetween da splaknem ta over the top pocukran drek

Povezava do prispevka
Vincent reče Dne, 19. 8. 2021 at 10:36:

hmm mogoče. Je kdo gledal in lahko potrdi, da je za kej? Če je dobra nadnaravna drama/mystery/triler potem OK, če bojo pa samo tiste neke pošasti iz vulkana lezle po ekranu in neki strašile, me pa ne zanima preveč..

Dobra je drama/mystery/triler, ne bodo pošasti vn skočile

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...