Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče Dne, 2. 9. 2021 at 10:37:

Nova sezona American horror story se je začela. Baje je kul, sem pogledal prvo epizodo in se mi zdi precej ok. Nisem pa gledal te serije od 3 sezone naprej.

Js sm najprej obupal pri sezoni s hotelom in nekimi kao vampirji. Te res nisem mogel pogledat do konca. Pa bila je še ena v vrsti bolj tako tako sezon (po tistih čarovnicah in freak showu). So bile pa potem dosti boljše (Ameriške volitve pa apokalipsa,...) . Sedaj pa čakam, da 9. sezona(dogajanje v 80tih letih) pride na naš Netflix :)

Povezava do prispevka

What We Do In The Shadows je back! Pa See. 

 

Drgač se je pa začel Nine Perfect Strangers (hud cast, srednja serija), Only Murder in the Building (hud cast, srednja serija minus). Nisem še vidu, da bi kdo omenu Mr. Corman - solid, dramedy. 

 

Od teh, ki jih sproti gledam me je pa Monsters at Work me je mal razočaru, ker je nekam preprost (bolje rečeno, mel sem višja pričakovanja). Verjetno res huda risanka za otroke. What If od Marvela je pretty nice, animacija je top tier, zgodbovno pa kvaliteta varira (se mi zdi, da bi blo še jače, če bi animacijo res variral - tko k je bil Animatrix). The North Water se zdi mal prežvečena tematika, zgleda pa impresivno. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 3. 9. 2021 at 19:28:

 

priznam, je bila kar muka prit skozi prvi del, a čisto na koncu je zelo lep klifhengerček in tisto me je namamilo, da sem si ogledal še drugi del. :D bom gledal še naprej.

 

also, Selena ima jebeno nor glasek, wow, res wow. :wub:

Meni je bil kul prvi del. Mi ni bila muka.

Nje ne poznam, razen pac ime mi je znano. Ima pa res hud glas. Zgleda kot najstnica, glas ima pa kot babica. Carsko:)

Me je prijelo da bi si kaksen whodunit podcast posnel:D

Povezava do prispevka

Evo, gledam The Wire, prvič sem se lotil, ravno včeraj na gnoju odprl temo o igralcu, ki je umrl, itak spojlerji povsod :D:D 

 

Zaenkrat je zelo gut. Sem serijo že prej hotel pogledat, ampak sem si stegnil nek v kurcu rip, pa sem malo pozabil na celotno zadevo. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 16 minutami:

Evo, gledam The Wire, prvič sem se lotil, ravno včeraj na gnoju odprl temo o igralcu, ki je umrl, itak spojlerji povsod :D:D

 

dobesedno fovš sem ti, ker lahko v to mojstrovino zreš prvič, s svežimi očmi. itak pa običajno folk dojame kulturološko signifikanco te serije šele po ogledu kompletne serije in s še določeno časovno distanco zapovrh.

 

nikoli ne gledam že pregledanih serij, izjema sta MASH in the wire,- ki je bil, roko na srce, v drugo še boljši. lahko se skoncentriraš na obrobne detajle, ki jih prvič morda sploh ne opaziš.

 

also, american crime story s03e01 je zunaj, tokrat impeachamo Billa. :P

 

 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 59 minutami:

Evo, gledam The Wire, prvič sem se lotil, ravno včeraj na gnoju odprl temo o igralcu, ki je umrl, itak spojlerji povsod :D:D 

 

Zaenkrat je zelo gut. Sem serijo že prej hotel pogledat, ampak sem si stegnil nek v kurcu rip, pa sem malo pozabil na celotno zadevo. 

Pol pa še OZ in si spremen 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 28 minutami:

Pol pa še OZ in si spremen 

Hehe OZ sem pa že zdavnaj pogledal :)

 

saj pravim, The Wire nisem gledal izkljucno zato, ker sem imel slab rip in sem posledicno pozabil na serijo :) Zaenkrat je super, sploh zato, ker sem v nekaterih lokacijah bil tudi sam v casu studija :)

Povezava do prispevka
Caffrey reče Dne, 8. 9. 2021 at 18:59:

Je The Wire ze v 16:9 ali samo v 4:3?

 

kid666 reče Dne, 8. 9. 2021 at 21:16:

posnet je bil v 4:3 tak da je 16:9 varjanta "prirejena" verzija

To + za The Wire so avtorji rekli, da je bil prav balanced za 4:3, da bi pač najbolj izkoristili medij. Tako da 16:9 je oziroma bo pač prirejena remastered edicija

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...