Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

saosin reče pred 21 urami:

 

plusek.

 

tale Starz ima prav fetiš na 'deep south' zgodbe. :D

 

MikeHunt reče pred 18 minutami:

LP

 

Peaky Blinders

The Boys

The White Lotus

Undercover Billionaire (meni je carsko)

Tyrant

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
saosin reče Dne, 13. 9. 2021 at 21:28:

Heels https://www.imdb.com/title/tt6554240/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

dva brata iz bogu za nogu down south usa, želita postati pro wrestlerja

 

not bad at all

Jaz gledam sproti. Mi je kul. Je pa verjetno priporočeno, če si konec 80ih, začetek 90ih gledal wrestling takrat na Sky One (se mi zdi da je bil še na RTL2) :)

 

Povezava do prispevka

jaz sem gledal friday night NITRO, na TNT (cez dan je bil cartoon network se mi zdi), pa na DSF je blo tud neki

 

 

pac, machoman, ultimate warrior, lex luger, sting, tanaka, yokozuna, bobby the brain hennan, mean gean okerland,...

 

 

good fucking days.

 

ogvhs-woo.gif

 

 

drgac pa serija DAVE, kaj si mislite, jaz dobesedno v vsakem delu dozivljam take totalne cringe trenutke, da tezko cel del v kosu pogledam.

 

ogabno, dobro, neprijetno in zanimivo

 


LP

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 9 urami:

jaz sem gledal friday night NITRO, na TNT (cez dan je bil cartoon network se mi zdi), pa na DSF je blo tud neki

 

 

pac, machoman, ultimate warrior, lex luger, sting, tanaka, yokozuna, bobby the brain hennan, mean gean okerland,...

 

 

good fucking days.

 

ogvhs-woo.gif

 

 

drgac pa serija DAVE, kaj si mislite, jaz dobesedno v vsakem delu dozivljam take totalne cringe trenutke, da tezko cel del v kosu pogledam.

 

ogabno, dobro, neprijetno in zanimivo

 


LP

Maš na torrentih Steve Austin's Broken Skull. Če ti je zanimiva kakšna zgodba iz ozadja. Pogledal sem jih samo ene par; z Undertakerjem je res kul, ker je bil tip pač tudi v backstage glavna violina, pa epizode z Bret Hartom, Chrisom Jerichom in Kevinom Nashom.

https://www.tvtime.com/en/show/372754

 

 

 

 

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 4 minutami:

meni je bla weakest epizoda ted lasso do zdaj sam se zmer passable

 

sam se čez to spakedranščino ne bi bil sposoben prebit, če to ne bi bila ravno ena mojih ljubših serij ta hip. pa sem sposoben pogledat ogromno slabe vsebine.

 

sploh ne razumem, kaj so hoteli povedat s to epizodo. coach Beard bi si pa res zaslužil precej boljšo zgodbo od te, ki jo je bil deležen. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...