Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Mabel reče pred 4 urami:

^ zakvaj?

 

Glede na trailer je vse skupaj tako zelo fake. Kot velik ljubitelj Pistolsov mi je vse skupaj zelo off-putting. 

 

Razni "it's time for youth revolution", "burn that city to the ground" parole, ki nimajo neke realne podlage glede na zgodovino Pistolsev.

 

Original zgodba in scenarij naj bi prvotno bazirala na knjigi Lonely Boy od Steve Jonesa. Zato tudi naslov Pistol. Glede na trailer mi vse skupaj bolj deluje kot nek fak thrash. Nekje na nivoju Sid&Nancy filma. 

Povezava do prispevka
Zorz reče Dne, 2. 4. 2022 at 11:07:

saj verjetno vas večina že pozna zadevo, pa vendar - pogledal sem prvo sezono Mr Inbetween in lahko rečem samo, da je zadeva top :ododava:. akcija, karakterji, dialogi, kamera (vse epizode režira en in isti tip, kar rezultira v konsistentnosti od dela do dela), pacing, .... skratka, jaz sem navdušen.

 

za tiste ki še ne poznate zadeve - štorija o hitmanu v avstraliji (sydney?), ki je izven svojega joba dost "good guy", ima hčerko, punco, ... v prostem času ne prenaša bullyjev in ostale golazni, tako da se brc v jajca ne manjka :D

 

Hvala za tole. Vrhunsko. 

Povezava do prispevka

spacer.png

 

"What if you could come back and do it all again…?" Life After Life follows the story of Ursula Todd, a young girl who is born one night in 1910, but dies before she is able to take her first breath. However, this doesn’t mark the end of her story, as on the same night in 1910 she is reborn and survives – an event that unfolds time and time again as she lives and dies in alternative iterations of her existence. Life After Life follows Ursula as she navigates each new life at her fingertips, across a period that spans two world wars and sees her come face to face with Hitler himself.

 

 

https://www.firstshowing.net/2022/thomasin-mckenzie-sian-clifford-in-trailer-for-bbcs-life-after-life/

Povezava do prispevka
colonel Tavington reče Dne, 19. 4. 2022 at 5:12:

Tokyo Vice

 

Ensel Babyface špraha in piše japonske krace kot pripravnik novinarstva ob zajebanem Kenu nasproti Jakuzijev. Prve epizode hudo vlečejo k nadaljnjemu ogledu. Ob ogledu kar zgubiš občutek za čas, ker zgodba tako lepo teče.

 

Novinarski gađin proti zajebancem/10

 

Tudi meni se dopadel prvi del. Pogledam še naprej. 

 

Drugače sem požrl vse dele ki so na voljo Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty.  

 

Pogledal še Yellowstone 4. sezono. Pač fan Montane, tudi Costner je odličen. 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

v realnosti je trenutno edina dobra top class necookiecutter serija Atlanta,

 

za mindless zabavo, pa seveda vsak mozen spinoff gold rush-a

 

 

Snowfall pogojno se vredu, ceprav ze mal izpeto za moje pojme.

 

 

Halo in Moon Knight o moj jebeni bog, a je to delano za 13 letnike in manchilde ?

 


LP

Povezava do prispevka

Meni osebno kot nekomu ki pojma nima o Halo špilih je serija neka srednja žalost, po prvih treh delih mi je tko, nek cheese zf akcioner. Za zvečer ko nimaš kaj delat :D

 

Moonknight pa ne potegne in ne potegne, se trudim gledat in čakam tist moment ko bo kliknila zadeva, sam ni blo ne :S

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...