Skoči na vsebino

Slovenske serije


Mic-E

Priporočeni prispevki

Ker se večinoma pogovarjamo o tujih serijah, slovenske nekako zanemarjamo.... Zadnje čase se je stanje izboljšalo, kvantiteta in celo kvaliteta.... Tu prednjači Voyo, saj kar precej vlagajo v slo serije....

 

Meni osebno je bila všeč serija TELENOVELA na Voyo, obe sezoni, ter seved JA, CHEF.

Na RTV mi je bila kul prva sezona V IMENU LJUDSTVA, druge sezone še nisem gledal.

 

 

Kaj pa vam? Je katera kul, ali...?

uredilo bitje Mic-E
Povezava do prispevka

Ja, Chef sem pogledal praktično v "maratonskem" ogledu in mi je res res odlična zadeva. Upam, da bodo še kakšne nove sezone... Dobri igralci (sploh Zrnec, itak), super humor, odlična ideja.. Skratka, res mi je bilo OK. 
Drugega, razen Inšpektorja Vrenka, pa nisem gledal, tako da dejansko nimam pojma, kaj je OK in kaj ni. :) 

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
Jakey reče pred 1 uro:

Nevem če je bva slovenska, ampak vem da se je predvajala na RTV SLO v 90'. Risanka, kjer sta bva pes (hrt) in miš (morda tud bolha). Se komu sanja naslov tega? 

 

Spomnim se, da so v 90ih predvajali angleško serijo Barney ... sem imel slednjo tudi na kasetah, nastopata miš pa pes (samo ta ni hrt). 

 

uredilo bitje Smilion
Povezava do prispevka
saosin reče pred 3 urami:


zmesnjavca?

 

Pomoje si trofnil.  :w00t: Jst sem na to risanko čisto pozabil, ko sem pa zguglal napisano, sem dobil pa instant flashback (predvsem kako mi je bila čudna, rahlo creepy in je kot otrok nisem maral ... sploh theme song, mislim, da je bilo na koncu nekaj v smislu .... kakšen stvor, kakšen stvor! :lol:

 

Whatever happened to What-a-mess? | Picture books illustration, Afghan  hound, Illustration

uredilo bitje Smilion
Povezava do prispevka

 

saosin reče pred 16 urami:


zmesnjavca?

Je ja. Thx!

 

  

Smilion reče pred 12 urami:

 

Pomoje si trofnil.  :w00t: Jst sem na to risanko čisto pozabil, ko sem pa zguglal napisano, sem dobil pa instant flashback (predvsem kako mi je bila čudna, rahlo creepy in je kot otrok nisem maral ... sploh theme song, mislim, da je bilo na koncu nekaj v smislu .... kakšen stvor, kakšen stvor! :lol:

 

Whatever happened to What-a-mess? | Picture books illustration, Afghan  hound, Illustration

 

Ej, isto. Rahlo weird, shaggy tipa pes. S tem da un cajt ko sm to gledo, še nism vedo za skubija :hmm:

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...