Skoči na vsebino

Thor: Love and Thunder


cin der

Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Meni je ta film totalna katastrofa, edina svetla točka so koze. Posiljen humor, cringy dialogi, Astrid/Axl SWJ, Zeus govori z Indijskim? naglasom? Vse skupaj izpade kot parodija, pa mislim da ni namen. Zagotovo je to zadnji Marvel film za kar nekaj časa, ki ga grem gledat v kino. Že Strange je bil slab s prežvečeno My babies zgodbo, to je pa res poden. Me veseli, da je vsaj nekaterim všeč, tudi če ne razumem zakaj.

Povezava do prispevka

Meni je izpadel tak, skitzo film... Kot da nebi vedel kaj bi bil.... Resni in dramatični deli so mi bili kul, Bale je bil super.... Humor pa... Ajde, parkrat sem se nasmejal... Nekateri dialogi so pa v kot da bi gledal predstavo mat dejmona in unga drugega fake thora ki igrata v gledalisču :D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Mogoče overanalyzing, but...

 

Spoiler

Thor je šel na planet meditirat, "posadi" Stormbreakerja in nato čez čas uleti "the other Chris", da ga rabijo in bam akcijo. Kul.

Q:

A. A to je tip čisto randomly zadel planet za meditiranje, ki so ga kasneje napadli?

B. Je meditiral na planet X in potem je bila borba na planet Y ampak čudno izpeljano?

C. Nek fucked up sense of humor, kjer je Thor dejansko meditiral samo 5 minut in čakal, da mu rečejo "we need you"? (in pač Stormbreaker insta root growth)

 

Drugače mi je bil pa všečen film. Ni boljši od Ragnarok, je bil pa vreden ogleda. Sicer pa verjetno nisem dober kritik, glede na to, da sta mi bila tudi 1 in 2 všeč :P

Povezava do prispevka

Yeah, načeloma sem se zabaval ob filmu, ampak mu manjka 20-30 minut, da bi bil kul film. Prva verzija filma je bila menda dolga 4 ure, Marvel je pa dal komando, da mora biti film pod 2 uri. Pomoje so samo smešne stvari notr pustil, kaj več pa je ostalo zunaj. Škoda. Bi bilo fajn videti več bondanja z Jane, pa več pobijanja bogov s strani Gorra, verjetno je tudi kakšna scena s Sif izpadla.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...