Skoči na vsebino

Thor: Love and Thunder


cin der

Priporočeni prispevki

Želel sem nastavit ločilnico med 60ta in 70ta, ker večinoma mi je vseeno za filme v 60tih ali prej in priznam, da jih nisem gledal razen največje filme (Metropolis, Citizen Kane, itd)

 

Na kurac mi gre, ko se folk dela, da so braindead filmi bolj domena zadnjih 20 let. 

 

Independance Day je pa daleč od mojstrovine. Spada v kategorijo braindead filmov, tud če je poleg Patriota najboljši Emmerichov film.

Povezava do prispevka

Mene po zadnjih Avengersih nič več ne navduši. Zdej nevem, al sem too old for this shit al je kvaliteta res ratala podn. Sem mel pričakovanja za Spidermana, pa mi ni blo glih neki, sem mel pričakovanja za Dr. Strange pa me tud ni navdušil. Nisem še pogledal drugi del Black Panterja,mogoče je to kej boljše. Mislim pa da je čist preveč teh filmov in je vse po istem kopitu delan, moreš bit res fan da ti je cool.

Povezava do prispevka

mislim, da nas ne morejo navdušit, ker so filmi postali le zaporedje poceni štosov z vmesnimi akcijskimi sekvencami. Ne zmorejo servisirati občutka človečnosti likov, na katero bi se lahko gledalec čustveno navezal, se poistovetil z liki. Posledično (vsaj mene) ti filmi zato pustijo praznega.

Prvi filmi Marvela (Iron Man, Spiderman, morda Hulk), so imeli še močan razvoj likov v ozadju, se je dalo v njih še uživati. Z združevanjem različnih franšiz, kjer se tare superherojev, kjer noben od njih ne dobi priložnosti za bolj očiten razvoj , gledalci pa ne možnosti za poistovetenje z njimi, je zadeva postala dolgočasna in nezanimiva.

Povezava do prispevka
  • 7 mesecev kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...