Skoči na vsebino

Kickstarter tema

Kickstarter

1286 odgovorov na to temo

#1 JediEagle

je svinjski pastir brez svinje in pasti. Torej le R.

• rumeni jaki
  • 3 218 sporočil

Objavljeno 14 junij 2012 - 12:37

Objavljena slika
V temi se nahajajo povezave do zanimivih kickstarter kampanj za igre. Projekte pregledujem vsaj enkrat tedensko in dodam povezavo za tiste, ki so mi zanimivi ali pa mislim, da bodo komu drugemu. Zraven so tudi povezave na teme na forumu, če le te obstajajo. Če se bo odprla lastna tema za nek projekt in ne bom opazil, mi sporočite na PM, da dodam povezavo. Prav tako sporočite projekte, ki jih bom zgrešil :) Mogoče še manjši disclaimer, katere igre ponavadi NE DODAM: načeloma na dodajam Multi-Player only iger, pa naj bo MMORPG, Shooter ali kateri koli drugi žanr. Zakaj? Ker me ne zanimajo. Bom dodal, če me slučajno projekt pritegne, ker ima kakšen zanimiv twist. Če pa hočejo ustvariti novi TF2, WOW klon ali podobno, bom preskočil. Prav tako ne dodajam (več) iger, ki so narejeni v RPG Makerju. Saj nekateri dejansko ustvarijo svoj art ali pa imajo zanimivo zgodbo, ampak če vidim samo screenshot iz RPG Makerja in nobene zanimivosti v opisu, ne gre na seznam. Če se vam zdi, da naredim kakšnemu špilu krivico, sporočite in bom dodal. Double Fine je sprožil kar lep plaz, ampak se bojim, da bo vse skupaj enkrat počilo. Do takrat pa čim več projektov za old-school gamerje :D V abecednem seznamu so uspešne kampanje, neuspešne pa so napisane skupaj na koncu in se sproti brišejo. Na koncu abecednega seznama so s peščeno uro označeni projekti, ki so (bodo) uspešni, ampak se denar še zbira :). Na začetku seznama so uspešni projekti, sledijo neuspešni in čisto na koncu so tisti, katerih usoda še ni dokončna. Z zeleno barvo napisani projekti so že izšli, zraven je tudi povezava, kjer igro lahko kupite (Steam, GOG). Oranžna barva pa je rezervirana za igre, ki imajo na voljo alfa ali beta verzijo igre. Z rdečo barvo napisani projekti so tisti, ki so uspešno zaključili kampanjo, vendar so ustavili razvoj (verjetno zaradi pomanjkanja denarja), tako da ni na voljo KONČNEGA izdelka (lahko, da obstaja kakšen prototip). Uspešni projekti:
{A}
Spoiler
{B}
Spoiler
{C}
Spoiler
{D}
Spoiler
{E}
Spoiler
{F}
Spoiler
{G}
Spoiler
{H}
Spoiler
{I}
Spoiler
{J}
Spoiler
{K}
Spoiler
{L}
Spoiler
{M}
Spoiler
{N}
Spoiler
{O}
Spoiler
[/spoiler] P-Z
{FAIL} Neuspešni projekti (se sproti puca :)):
Spoiler
{IN PROGRESS} V teku:
  • The Withering | Survival Horror Strategy RPG - $80,000 - "The Withering" is a post apocalyptic survival horror simulator set in the ruins of the modern civilization.
  • Moon Child - €150,000 - Moon Child is an action adventure game with survival's heart and JRPG's soul. Explore, hunt and fight across an open vast fantasy world
  • Rogue Raiders Online: Action RPG 4 player co-op for PS Vita - €33,000 - Rogue Raiders Online is an action role-playing game with up to four players online cooperative gameplay and PS Vita exclusive.
  • Asylopole - Sci-fi Adventure Game - €20,000 - An adventure game set in a dystopian future with strange characters, a gigantic asylum and tasty burgers.
  • Space Wars: Interstellar Empires - $40,000 - Turn-based space tactical strategy MMO. Multitudes of customizable crew builds and 100+ ships.
  • Hellhunter - $50,000 - Investigate and hunt supernatural phenomena, in this procedural RPG.
  • ORION (Sci-Fi Open Galaxy MMORPG Shooter) - $40,000 - Open Galaxy Gameplay and Exploration on Unreal Engine 4! Sci-Fi MMORPG Shooter where you FIGHT Dinosaurs & Robots!
  • Fantasy Conquest Tactics - $20,000 - Advance Wars meets Final Fantasy Tactics in this colorful, quirky tactical strategy game of kingdom conquest and domination!
  • Shattered - Tale of the Forgotten King - €80,000 - Follow the Wanderer on his journey to find memories of his past, and crack the secrets of Hypnos...
  • Daedalus - $55,492 - Daedalus – a thriller adventure hard sci-fi video game taking place in 2112 aboard the space station orbiting Venus.
  • AI War II - $50,000 - Finally a sequel to the award-winning, genre breaking, asymmetric strategy cult classic. The most sentient AI in gaming.
  • Legrand Legacy – An Homage to the JRPG Classics (PC) - £85,000 - In a chaotic world that’s torn apart by civil war and threatened by an otherworldly invasion, six unlikely heroes have emerged.
  • Steam Hammer sandbox RPG - $50,000 - Can You Survive in this Hardcore Sandbox RPG\nSet in a Dark and Mysterious Steampunk World?
  • The Golden Turd - £40,000 - Join a team of ruthless turd-hungry fly warriors & fight for glory in gigantic twisted worlds whilst evading titanic human adversaries
  • Ariel - $290,000 - Ariel is a First Person survival experience based on a Sci-Fi terror script designed for consoles, computers and VR headsets.
  • Path of Scion - €80,000 - The Path of Scion is a classic, story-oriented dark fantasy RPG with a unique manager aspect.\nMade with Unity, available on PC only.
  • Jupiter Hell - a modern turn-based sci-fi roguelike - £60,000 - Jupiter Hell is a turn-based sci-fi roguelike/RPG with modern 3D graphics, by the creator of Doom, the Roguelike.
  • Twin Flames - $200,000 - Action 2D platformer with roguelike elements. Choose the sun god or the moon goddess and defeat your rival before the time runs out.
  • Iron Wings - €100,000 - World War 2 Intense action-adventure air combat game for PC / PS4 / Xbox One from the creators of Gekido and Shadow Fighter
  • Grimm Forest - €55,000 - Grimm Forest is a cooperative survival game in which the players have to work together to protect their settlement in a cursed forest.
  • Robonauts - for the love of the arcade! - $35,000 - Robonauts is a game reminiscent of the classic arcade games you fell in love with as a kid, designed specifically for PC, Mac and PS4.
  • TANGLEWOOD: An original game for the SEGA Genesis/Mega Drive - £48,000 - A brand new and original game for the SEGA Genesis/Mega Drive, to be released on cartridge in winter 2017
  • Trainotopia - Multiplayer Economic Strategy and Toy Trains - $77,000 - Trainotopia is a multiplayer economic strategy game in toy train setting with action cards, factions and full customization of trains.
  • NYKRA - $35,600 - >_ Before you, before me. Discover the first born galaxy, Nykra. Find your purpose, as a child of Nenoux...
  • Dynacorp - We come in peace. - $40,000 - A 2D Pixel adventure platformer.\nExploring the consequences of your actions in an alien ecosystem.
Kicktraq - spletna stran, kjer lahko spremljate projekte. Koliko denarja/ljudi je dobil projekt dnevno, kakšen je trend itd. Do posameznega projekta lahko dostopate, tako da v URL naslovu od Kickstarter projekta zamenjate kickstarter.com/projekt z kicktraq.com/projekt. :)

To sporočilo je uredil JediEagle: 19 november 2016 - 16:06

#2 JediEagle

• rumeni jaki
  • 3 218 sporočil

Objavljeno 14 junij 2012 - 18:46

{P}
Spoiler
{Q}
Spoiler
{R}
Spoiler
{S}
Spoiler
{T}
Spoiler
{U}
Spoiler
{V}
Spoiler
{W}
Spoiler
{X}
Spoiler
{Y}
Spoiler
{Z}
Spoiler

#3 Titanium

I N S T A N T S A T A N

• mn3njalničarji
  • 666 sporočil

Objavljeno 14 junij 2012 - 18:53

Glede na to, da je admin, je verjetno dobil namig v to smer.

Edit: heh, ni bil obveščen...

Je še kdo podprl Xenonauts? Zdajle so raztalali alfa ključe za desuro.

To sporočilo je uredil Titanium: 14 junij 2012 - 19:03

#4 Titanium

I N S T A N T S A T A N

• mn3njalničarji
  • 666 sporočil

Objavljeno 14 junij 2012 - 20:09

Zgleda da je trenutni alfa ključ za Xenonautse v bistvu taista verzija kot demo s kickstarterja. Eh, sem upal na kaj bolj odprtega, pa bo verjetno treba še počakati.

#5 JediEagle

• rumeni jaki
  • 3 218 sporočil

Objavljeno 14 junij 2012 - 20:33

Sicer se ne morem zanašat na staro temo (ker oldy še ne dela), ampak mislim, da sem dodal vse, kar sem imel tudi prej ...

#6 JediEagle

• rumeni jaki
  • 3 218 sporočil

Objavljeno 18 junij 2012 - 07:08

V petek se je uspešno zaključila kampanja za Tex Murphy - Project Fedora. Cilj pa je še dosegel projekt za Quest for Infamy, ki ima do konca še 18 dni.

To sporočilo je uredil JediEagle: 18 junij 2012 - 07:08

#7 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 18 junij 2012 - 10:19

a se samo meni zdi ali je to skoraj 99% bullshita? neki 40 letniki najamejo neke propadle igralce za 20$ na uro, posnamejo nek shitty spot in zaslužijo. prav zanima me koliko od teh projektov, ki so uspeli, bo dejansko dokončanih.

#8 JediEagle

• rumeni jaki
  • 3 218 sporočil

Objavljeno 18 junij 2012 - 11:06

99% sigurno ne :) Nekateri razvijalci so bili prisotni tudi na E3:

Nekro intervju:

Yogventures:

Lilly Looking Through ima že demo

Ravaged je že prisoten na Steamu za prednaročilo

FTL naj bi že startal beto

Za projekte od priznanih ustvarjalcev se sploh ni za bati:
Jane Jensen
Double Fine
Wasteland 2
....

itd.

Vseh uspešno končanih projektov se mi res ne da pregledati :P Ampak, kolikor spremljam, vsi redno updateajo svoj napredek. Bullshit projekti pa večinoma ne uspejo. Kar se tiče najemanje propadlih igralcev za 20$, kje ti to vidiš? Pri čisto vseh videiih, kjer so ljudje v predstavitvenem videu so le to razvijalci in ne igralci.

#9 el_funisher

tekmuje v snemanju. Kožce z glavce, se razume.

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 18 junij 2012 - 13:43

Oglej si sporočiloopaopadendi, ob 18 junij 2012 - 10:19, rekši:

a se samo meni zdi ali je to skoraj 99% bullshita? neki 40 letniki najamejo neke propadle igralce za 20$ na uro, posnamejo nek shitty spot in zaslužijo. prav zanima me koliko od teh projektov, ki so uspeli, bo dejansko dokončanih.
99% bullshita imaš pri velikih založnikih, indie developerji so eni redkih ustvarjalcev, ki v svet iger prinašajo neko svežino. Pa kake igralce ti vidiš ? To so developerji, ki pač za uresničitev svojega cilja rabijo pomoč. To so ljudje, ki jim je mar za igralce in igre in niso v tem štosu samo zaradi denarja, pač pa da izdajo nek produkt nad katerim imajo oni proste roke in ne neke obleke v pisarnah.

#10 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 18 junij 2012 - 14:53

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 18 junij 2012 - 13:43, rekši:

99% bullshita imaš pri velikih založnikih, indie developerji so eni redkih ustvarjalcev, ki v svet iger prinašajo neko svežino. Pa kake igralce ti vidiš ? To so developerji, ki pač za uresničitev svojega cilja rabijo pomoč. To so ljudje, ki jim je mar za igralce in igre in niso v tem štosu samo zaradi denarja, pač pa da izdajo nek produkt nad katerim imajo oni proste roke in ne neke obleke v pisarnah.
ja, ti kar verjemi to lol

govoril sem o tem kako se prav očitno trudijo naredit nek fancy trailer, ki ne pokaže nič konkretnega (ker nič konkretnega še ne obstaja), zato da poberejo donacije

samo pravim da se mi zdi da večina teh ljudi ne misli na nič drugega kot na hiter zaslužek.

kateri velik založnik pa žica na internetu za donacije btw?

To sporočilo je uredil opaopadendi: 18 junij 2012 - 14:53

#11 Ledenko

je prijavljen z ruskim računom.

• mn3njalničarji
  • 38 sporočil

Objavljeno 18 junij 2012 - 14:56

Ko si že tako pameten, kako pa naj pridejo do denarja, da dokončajo projekt kot se spodobi?

#12 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 18 junij 2012 - 15:02

Oglej si sporočiloLedenko, ob 18 junij 2012 - 14:56, rekši:

Ko si že tako pameten, kako pa naj pridejo do denarja, da dokončajo projekt kot se spodobi?
kako ste vsi hostlini rofl

saj nimam nič proti če indie dev dobi denar od communityja da potem služi na temu (um, ok, mogoče mam MALO proti, ampak whatever). resno pa mi bi šlo na jetra če bi doniral denar nekomu, ki bo potem s tem denarjem spizdil, ugasnil spletno stran in se naredil glupega. kar bo sigurno situacija s VSAJ pol projektov na tej strani.

#13 Mr Shears

Drkež ni preveč težak, če je človek strokovnjak.

• komunisti
  • 801 sporočil

Objavljeno 18 junij 2012 - 15:15

če projekt propade dobiš dnar nazaj (ali ti ga pa sploh poberejo šele če projekt uspe, nisem siguren)

#14 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 18 junij 2012 - 15:21

Oglej si sporočiloMr Shears, ob 18 junij 2012 - 15:15, rekši:

če projekt propade dobiš dnar nazaj (ali ti ga pa sploh poberejo šele če projekt uspe, nisem siguren)
a to štejejo tudi paypal donacije? sploh pa močno dvomim da so zakonsko zavezani dat dnar nazaj. če pa je tako pa fino.

#15 Lunco

• prostozidarji
  • 3 165 sporočil

Objavljeno 18 junij 2012 - 15:36

Za ves denar, ki ga vložiš na Kickstarterju načeloma dobiš nazaj izdelek. Ni fora v tem, da oni služijo na temu, ti pa nimaš nič od tega - pa tudi če bi bilo tako, vsak se lahko sam odloči kaj počne s svojim denarjem. Poleg tega pa lahko na čisto vseh linkanih igrah dobiš novice o napredku, ki niso starejše od pol meseca.

Zaradi idiotov kot si ti, je svet tak kot je.

#16 Titanium

I N S T A N T S A T A N

• mn3njalničarji
  • 666 sporočil

Objavljeno 18 junij 2012 - 16:01

Oglej si sporočiloopaopadendi, ob 18 junij 2012 - 14:53, rekši:

samo pravim da se mi zdi da večina teh ljudi ne misli na nič drugega kot na hiter zaslužek.
Okej, teorije zarote na stran, ne vidim, kako bi lahko tu šlo za "hiter zaslužek". Večina teh predstavitvenih videev mora biti baziranih na nek kvaliteten tech demo, ali pa priznanega ustvarjalca (ki bi bil gladko ob večletni potencialni dohodek če bi se izkazal za sleparja), ali pa neko res zanimivo idejo. Zdaj se pa vprašaj: če imaš izdelane konkretne načrte, in si se več mesecev (let) trudil za to demonstracijsko verzijo špila, in vložil ogromno dobre volje za predstavitev, zakaj za vraga bi pobral zeh par jurijev dolarjev in zbežal, namesto da bi s tem kapitalom ciljal na še večji dobiček, potem ko bi enkrat zadeva šla na digitalne police?

#17 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 18 junij 2012 - 18:27

Prov facepalmam zdajle, torej če ni za zaupat indie developerjom, ki bodo slej k prej pobegnili z tvojim denarjem v tijuano lepotice pecat z corono v roki, zakaj se ne pizdiš na kaki EA,AV,Ubisoft itd. ki poberejo 4krat več keša od tebe in ti dajo nek napol dokončan izdelek, nafilan z DRM in DLCji ?

Recimo prvi indie projekti, ki sem ga podpiral od samega začetka (ne na kickstarterju )sta bila Dungeons of Dredmor in Terraria in kot lahko vidiš kupcem še vedno ponujajo zastonj content in update (ok terraria nič več) in so zaslužili toliko keša, da ne vidim logike da bi kaki indie razvijalc pobasal keš in spizdil.

#18 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:21

Oglej si sporočiloLunco, ob 18 junij 2012 - 15:36, rekši:

Za ves denar, ki ga vložiš na Kickstarterju načeloma dobiš nazaj izdelek. Ni fora v tem, da oni služijo na temu, ti pa nimaš nič od tega - pa tudi če bi bilo tako, vsak se lahko sam odloči kaj počne s svojim denarjem. Poleg tega pa lahko na čisto vseh linkanih igrah dobiš novice o napredku, ki niso starejše od pol meseca.

Zaradi idiotov kot si ti, je svet tak kot je.
ja, zaradi ljudi ki dejansko premislijo kam mečejo svoj denar je svet tak kot je. ti si slavoj žižek majkemi.

#19 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:27

Pa če ti nisi troll si dejansko poseben. Ja ker ljudje ful mečejo za brezveze keš za indie igre ane ? Ljudje neumno mečejo keš za nahypane igre ki stanejo po 60€ namesto, da bi premislili , zato je svet neumen. Ti pa si res eden redkih ki nam ovcam lahko pridigaš zato ker podpiramo indie developerje, ker roko na srce mi vemo, da nam kradejo keš a kaj čmo če smo le ovce...

#20 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:33

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 19 junij 2012 - 12:27, rekši:

Pa če ti nisi troll si dejansko poseben. Ja ker ljudje ful mečejo za brezveze keš za indie igre ane ? Ljudje neumno mečejo keš za nahypane igre ki stanejo po 60€ namesto, da bi premislili , zato je svet neumen. Ti pa si res eden redkih ki nam ovcam lahko pridigaš zato ker podpiramo indie developerje, ker roko na srce mi vemo, da nam kradejo keš a kaj čmo če smo le ovce...
lol, ta še vedno ni pokapiral mojega pointa. prav ni mi jasno kako takšni ljudje preživijo več kot par let.

glej, ti razložim še enkrat (samo pomoje itak feedam trolla):

- ČE INDIE DEV *NAREDI* IGRO, WHY THE FUCK NOT
- ČE "INDIE DEV" NATEGUJE FOLK ZA DENAR S TEM DA IZDA NEK WHOA AWESOME TRAILER KI NIKOLI NE POSTANE NIČ, NE TAKO ZELO OK

to je moj problem s to stranjo. prav SIGUREN sem da bo vsaj en primer kjer bodo donirali denar nekomu, ki bo potem denar zadržal in ne naredil nič. saj meni je vseeno kaj delajo razni avtisti s svojim denarjem ki ga zaslužite v meku ampak samo to sem hotel izpostavit.

koji kurac si ti nek indie defense force? prav stavim da nosiš fedoro v rl. pa poster notcha nad posteljo.

To sporočilo je uredil opaopadendi: 19 junij 2012 - 12:35

#21 JediEagle

• rumeni jaki
  • 3 218 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:34

Oglej si sporočiloopaopadendi, ob 18 junij 2012 - 15:21, rekši:

a to štejejo tudi paypal donacije? sploh pa močno dvomim da so zakonsko zavezani dat dnar nazaj. če pa je tako pa fino.

Če ima Kickstarter kampanja cilj doseči 300.000 USD, pride pa le do 299.999 je kampanja propadla in ti ne izgubiš niti centa. Paypal donacije odprejo posamezni avtorji LE, če dosežejo cilj, ker paypal ti vzame denar TAKOJ, pri kickstarterju pa šele, ko je kampanje konec.

In fora kickstarterja je, da podpreš projekte, ki so ti všeč in bi rad videl, da so ustvarjeni. Pa naj bo to igra, film, glasbeni album, namizna igra, slika ..... Seveda so poskusi goljufije. Primer, pogruntal so ga v parih dneh. Če si pripravljen vložiti trud in energijo v scam, be my guest. Ampak mora biti dober, ker če te uredniki pri kickstarterju ne odkrijejo, te bodo pa ljudje na internetu.

Zgoraj so igre, ki nikoli ne bi bile financirane s strani založnikov ali pa bi le ti zahtevali preveč, tako pa lahko podpreš avtorja, dobiš izdelek in še ves profit gre direkt razvijalcu v žep. IMO, win-win situacija. In vsi uspešni projekti, ki so zgoraj našteti, pridno updateajo svoj napredek (gameplay, art, razni dokumenti ipd.) Tako da bi tvojo izjavo obrnil, 99% projektov bo dejansko končanih, ne pa propadlih oz. zgulfanih.

#22 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:37

Oglej si sporočiloJediEagle, ob 19 junij 2012 - 12:34, rekši:

Če ima Kickstarter kampanja cilj doseči 300.000 USD, pride pa le do 299.999 je kampanja propadla in ti ne izgubiš niti centa. Paypal donacije odprejo posamezni avtorji LE, če dosežejo cilj, ker paypal ti vzame denar TAKOJ, pri kickstarterju pa šele, ko je kampanje konec.

In fora kickstarterja je, da podpreš projekte, ki so ti všeč in bi rad videl, da so ustvarjeni. Pa naj bo to igra, film, glasbeni album, namizna igra, slika ..... Seveda so poskusi goljufije. Primer, pogruntal so ga v parih dneh. Če si pripravljen vložiti trud in energijo v scam, be my guest. Ampak mora biti dober, ker če te uredniki pri kickstarterju ne odkrijejo, te bodo pa ljudje na internetu.

Zgoraj so igre, ki nikoli ne bi bile financirane s strani založnikov ali pa bi le ti zahtevali preveč, tako pa lahko podpreš avtorja, dobiš izdelek in še ves profit gre direkt razvijalcu v žep. IMO, win-win situacija. In vsi uspešni projekti, ki so zgoraj našteti, pridno updateajo svoj napredek (gameplay, art, razni dokumenti ipd.) Tako da bi tvojo izjavo obrnil, 99% projektov bo dejansko končanih, ne pa propadlih oz. zgulfanih.
evo, point proven. saj v vsaj POL teh projektov ki so dejansko že uspeli ne vidim niti gameplay trailerja, kaj šele kak tech demo, alpha verzijo ali karkoli takega. so ye....

mi je pa všeč da vsaj nekdo v tem threadu ni prizadet in dejansko razume kaj hočem povedat.

To sporočilo je uredil opaopadendi: 19 junij 2012 - 12:38

#23 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:37

Čaki zato ker podpiram indie developerje sem pa sedaj hipster ? Torej zato ker imam rad igre in imam rad novosti brez nategovanja kupcev ?
Sploh pa glej kickstarter nikoli ni imel WOOW trailerjev, ki bi nahypale folk, vedno je imel developerje, ki so govorili realno o svojem projektu in cilju, ki so si ga zastavili.
Vse bolj mislim, da mešaš indie developerje z nekim EA...

Aja pa resno kaj imaš ti z besedo avtizem ?

To sporočilo je uredil the_punisher: 19 junij 2012 - 12:38

#24 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:40

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 19 junij 2012 - 12:37, rekši:

Čaki zato ker podpiram indie developerje sem pa sedaj hipster ? Torej zato ker imam rad igre in imam rad novosti brez nategovanja kupcev ?
Sploh pa glej kickstarter nikoli ni imel WOOW trailerjev, ki bi nahypale folk, vedno je imel developerje, ki so govorili realno o svojem projektu in cilju, ki so si ga zastavili.
Vse bolj mislim, da mešaš indie developerje z nekim EA...

Aja pa resno kaj imaš ti z besedo avtizem ?
daj raje nehaj postat, ker se samo še bolj brukaš. ene 3-4x sem ti že vse razložil in dokazal da imaš totalno sfaljeno logiko (oz. je sploh nimaš, bluziš nekaj o EAju in big bad developerjih, kot da bi bral nek post o illuminatih na partisu).

zanimivo kako lahko nekdo kot je zgoraj JediEagle čisto lepo razume poanto, ti pa po desetih postih še vedno eno in isto goniš.

#25 Ledenko

• mn3njalničarji
  • 38 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:42

Zakaj sploh futrate trola?

OH U GUISE U STUPID CUZ U PUT URE MOONEY IN SOMETHING I ARBITRARILY DECIDED IS STUPID.
Resno, folk vlaga dnar v dobro zastavljene projekte (tukaj ne štejem edin iProduktov, ti so še zame preveč) in to je treba trolat? Get a life.

#26 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:43

Oglej si sporočiloLedenko, ob 19 junij 2012 - 12:42, rekši:

Zakaj sploh futrate trola?

OH U GUISE U STUPID CUZ U PUT URE MOONEY IN SOMETHING I ARBITRARILY DECIDED IS STUPID.
Resno, folk vlaga dnar v dobro zastavljene projekte (tukaj ne štejem edin iProduktov, ti so še zame preveč) in to je treba trolat? Get a life.
podam validen argument, takoj označen za trolla.

oh mn3.

#27 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:44

Ne da se mi več tebi neki razlagat...

skratka ontopic

Hell yeah Wasteland 2 :avadodo:

#28 JediEagle

• rumeni jaki
  • 3 218 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:45

Oglej si sporočiloopaopadendi, ob 19 junij 2012 - 12:37, rekši:

evo, point proven. saj v vsaj POL teh projektov ki so dejansko že uspeli ne vidim niti gameplay trailerja, kaj šele kak tech demo, alpha verzijo ali karkoli takega. so ye....

Double Fine dovoli vpogled v razvoj le donatorjem in redno spremljam privat forum. Igra lepo nastaja. Wasteland 2 je izdal design document, mislim, da je celo javen. Samo priznani ustvarjalci večinoma nimajo tech dema, ker so najprej rabili denar za razvoj, ki ga od založnikov ne bi dobili. Brian Fargo in Tim Schafer sta obadva že večkrat probala prodat svoje ideje, nikoli uspelo. Na kickstarterju jima je uspelo. Včasih rabiš samo ime. In vsi ti projekti zgoraj so uspeli v zadnjih 2 mesecih, zato nekateri še nimajo alfa verzije, ker so predstavili le idejo in sedaj na tem delajo.

Štekam, si skeptičen, ampak ob spremljavi zgornjih projektov ti zatrjujem, da VSI napredujejo in da nobeden ni pobegnil z denarjem. Ti si pa tega nočeš vbiti v glavo :D

#29 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:46

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 19 junij 2012 - 12:44, rekši:

Ne da se mi več tebi neki razlagat...

skratka ontopic

Hell yeah Wasteland 2 :avadodo:
dobro si ti to razlagal. da copypastam par primerov:

"99% bullshita imaš pri velikih založnikih, indie developerji so eni redkih ustvarjalcev, ki v svet iger prinašajo neko svežino. Pa kake igralce ti vidiš ? To so developerji, ki pač za uresničitev svojega cilja rabijo pomoč. To so ljudje, ki jim je mar za igralce in igre in niso v tem štosu samo zaradi denarja, pač pa da izdajo nek produkt nad katerim imajo oni proste roke in ne neke obleke v pisarnah."

"Prov facepalmam zdajle, torej če ni za zaupat indie developerjom, ki bodo slej k prej pobegnili z tvojim denarjem v tijuano lepotice pecat z corono v roki, zakaj se ne pizdiš na kaki EA,AV,Ubisoft itd. ki poberejo 4krat več keša od tebe in ti dajo nek napol dokončan izdelek, nafilan z DRM in DLCji ?

Recimo prvi indie projekti, ki sem ga podpiral od samega začetka (ne na kickstarterju )sta bila Dungeons of Dredmor in Terraria in kot lahko vidiš kupcem še vedno ponujajo zastonj content in update (ok terraria nič več) in so zaslužili toliko keša, da ne vidim logike da bi kaki indie razvijalc pobasal keš in spizdil."

"Pa če ti nisi troll si dejansko poseben. Ja ker ljudje ful mečejo za brezveze keš za indie igre ane ? Ljudje neumno mečejo keš za nahypane igre ki stanejo po 60€ namesto, da bi premislili , zato je svet neumen. Ti pa si res eden redkih ki nam ovcam lahko pridigaš zato ker podpiramo indie developerje, ker roko na srce mi vemo, da nam kradejo keš a kaj čmo če smo le ovce..."

to si dejansko napisal 500kb word dokument, da si nam razložil kako so EA big bad in izdajajo DLC.

o

k

..

?

To sporočilo je uredil opaopadendi: 19 junij 2012 - 12:47

#30 Ledenko

• mn3njalničarji
  • 38 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:50

Kaj je sploh tvoj point? Ker validen si res tolk kt kak tetraplegik.

#31 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:52

Oglej si sporočiloLedenko, ob 19 junij 2012 - 12:50, rekši:

Kaj je sploh tvoj point? Ker validen si res tolk kt kak tetraplegik.
preberi thread.

tvoja mama je tetraplegik ker sem jo porinil po štengah, btw.

#32 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:53

A bi se najdu kakšen šerif, ki bi temule specialcu nalimal par procentov ? Ker tole je pa zdaj že prov žalostno...

#33 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 12:54

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 19 junij 2012 - 12:53, rekši:

A bi se najdu kakšen šerif, ki bi temule specialcu nalimal par procentov ? Ker tole je pa zdaj že prov žalostno...
hhh xD sori, ne bom več nisem resno mislu xD

plz ne procente? plz??

i beg u

#34 JediEagle

• rumeni jaki
  • 3 218 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 13:00

Zombie Playground je dosegel svoj cilj, do konca kampanje ima še en teden. Prav tako so potrdili, da bo igra izšla na Steamu.

#35 Izbrisani_opaopadendi_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 13:02

Oglej si sporočiloJediEagle, ob 19 junij 2012 - 13:00, rekši:

Zombie Playground je dosegel svoj cilj, do konca kampanje ima še en teden. Prav tako so potrdili, da bo igra izšla na Steamu.
inovativni pa so, a? zombi igra na steamu, jesus penis to pa prvič vidim.

#36 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 13:03

Excellent, po videnem mi izgleda zelo zanimivo :) Kul mi je ta customization aspekt karakterjev :D

#37 Sneti

Skriti beli ninja

• legende
  • 676 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 13:06

Oglej si sporočiloopaopadendi, ob 19 junij 2012 - 12:54, rekši:

hhh xD sori, ne bom več nisem resno mislu xD

plz ne procente? plz??

i beg u

Res je, ni procentov. Je pa ban za 14 dni. Naslednjič bo permanenten. Do be stupid again. I beg u.

#38 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 13:09

Ground Branch rabi malce več publicitete,
http://www.kickstart...ch?ref=category

#39 Izbrisani_Manlytears_*

• Guests

Objavljeno 19 junij 2012 - 13:09

Oglej si sporočilothe_punisher, ob 19 junij 2012 - 13:03, rekši:

Excellent, po videnem mi izgleda zelo zanimivo :) Kul mi je ta customization aspekt karakterjev :D
Ja, ker to je inovacija to the max, ane?

#40 el_funisher

• vesoljci
  • 6 939 sporočil

Objavljeno 19 junij 2012 - 13:29

Ne ni, mi je pa v veselje kadar je to v igri. Ker ni inovativno še ne pomeni, da ni zabavno :)

1 Uporabnik(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov