Skoči na vsebino

P: Grafična Kartica MSI R9 280 GAMING 3G


Smilion

Priporočeni prispevki

Iskreno, v gamingu nisem ze sto let, procesor od racunalnika sem prodal lani z maticno, graficna mi je ostala. Podrocja res ne spremljam vec.

 

Glede na to, da sem bil ceno primoran postavit sem vtipkal kartico na ebay in dobil to, kar sem linkal v prejsnjem postu, (lahko sami vidite da se prodajajo tudi po 180e, zakaj jih rabijo nimam pojma.) 

 

Realno zato ne vem niti priblizno kaksne so trenutne cene, ne mislim pa delat neke raziskave trga. Zato je bil oglas nastavljen brez cene, ker sem predvideval da na mn3njalu verjetno kdo bolj ve, kaj je fer cena in bi mu dal pac po fer ceni, ce kdo rabi.

 

Tko da, ce bi kdo mel, cena gor ali dol, se bomo zmenili.

uredilo bitje Smilion
Povezava do prispevka

Integrirane grafe v AMD cpujih za 120e delajo boljš v novih igrat kot ta grafa. 

pač želim povedat, da nekdo ki približno ve za kaj se gre, bo raje dodal še 70e zraven, in bo dobil sodoben cpu + igpu ki zmore poganjat igre bolje kot ta grafa.

Drgač se lahko na netu prodajajo tud za 100e. Vprašanje je če se prodajo.

Jst bi to dal za simbolično ceno. (mam nekje na lagerju še eno R9 380x z enim bogim ventilatorjem, pa je sploh prodat ne mislem, ker ne bom dobil nič za njo). Pa tudi se nočem z nobenim pregovarjat, če jim čez 3 mesce crkne.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...