Skoči na vsebino

P: RTX 3090


kooleraba

Priporočeni prispevki

si prepričan v to ceno? Sicer ne po ramu, a po performancu je približno enaka 4070Ti, ki pa se jo lahko za cca 100€ več dobi novo, za 50€ več pa dobiš tudi Radeon 7900XT, ki pa je nekaj hitrejša...tvoja praviš, da ni več niti v garanciji?

Ne vem, meni se cena ne zdi upravičena glede na kombinacijo starosti in performansa v primerjavi z novimi karticami tega ranga.

Povezava do prispevka
cashman reče pred 29 minutami:

si prepričan v to ceno? Sicer ne po ramu, a po performancu je približno enaka 4070Ti, ki pa se jo lahko za cca 100€ več dobi novo, za 50€ več pa dobiš tudi Radeon 7900XT, ki pa je nekaj hitrejša...tvoja praviš, da ni več niti v garanciji?

Ne vem, meni se cena ne zdi upravičena glede na kombinacijo starosti in performansa v primerjavi z novimi karticami tega ranga.

 Nobenemu se ne brani da se javi s svojo ponudbo, tudi cena ni zaklenjena v kamen, je pa res kot si izpostavil, 24GB rama je v določenih situacijah zlata vrednih. :)

Ne bomo pa stvari zbijali v poden, tako kot sem nazadnje dobival neke nespodobne ponudbe za npr. computer case, za 30% cene takratne najnižje ponudbe, ki sem jo lahko našel na ebayu.

Uglavnem, kdor je zainteresiran - ZS :)

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...