Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

sej razumem, da se da naredit dobro vetrno zascito ampak pac mora biti steklo zadost velko in visoko. dost teh advjev hocejo neki na pol nardit in pol odvisno od cloveka do cloveka kako deluje ampak vecini buffeta okrog uses za popizdit.

 

pol je pa vprasanje zakaj folk to rabi in kupuje. a se res tko dost vozijo 120+ (okrog 120 recimo, da meni postane neprijetno zarad vetra), da je windscreen must have? pac ne razumem motivacije tle zakaj je to tako zazeljen feature.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 22 urami:

ne vem tile rally towerji so men malo mimo. razumem da tapravi modelcki navijajo na polno in dosegajo hitrosti, kjer ze neki pomaga proti vetru pa ce se cel dan furas ti pomaga pri utrujenosti. sam za navadnega cloveka? ne vem no. meni je to res weird, da folk raje kupuje crf300 rally kot navadno zato ker ma windscreen. dej nehi no :D

 

pa vsi tile adv mopedi ala tuareg 660 majo te screene in pol folk samo joka glede buffetinga pa pripenjajo une mini spoilerje iz amazona. al pa prvi mod ki ga nardijo je da nabavijo vecji aftermarket screen.

 

Mnja tower ni zaradi veterne zascite toliko, kot je zaradi vse navigacijske navlake. 
Na supermoto oz. enduri malo drugace piha kot na nakedu. Zaradi bolj pokoncne drze si kot padalo na mopedu. s 690 ne vozim ravno 150 ves cas, vcasih pa. 
Sem ti povedal zakaj sem ga jaz dal gor. Vsec mi je predvsem, ne zaradi vetra. 
Se ena pozitivna je. Blata mi v usta ne nosi. 

Povezava do prispevka

ja teb ne k ti ne piha veter v glavo :P

 

drgac se dejansko opazi razlika ko mas jo na glavi v trgovini in si kr tko mal wau. ampak glede na trenutno celado pa da nimam problemov med voznjo ne vem. na zalost niso meli plain carbon barve k se mi zdi da bi zelo seksi zgledala. 

Povezava do prispevka

Mater majo Avstrijci dobre ceste prav ne morem verjet vedno, ko prevozim mejo na Koroškem kakšna razlika je🤦🏻‍♂️ Pri nas gužva, zanič ceste, povsod nekaj brezveze delajo in semaforji... 

Pri jodlarjih pa čisto nasprotje, še tam ko so dela na cesti so pogosto samo oznake za 50, pa gre normalno brez semaforjev, ker folk ni ubrisan.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 7 minutami:

prejsnji vikend je blo kul.

 

jutri mogoce spet grem. nimam nekih idej kam bi drugam sel za celodnevno voznjo. pa se temni vizir si bom zmontiral

temni vizir je kr rizična zadeva če te kdaj ujame noč 

moraš imeti navadnega vedno zraven 

Povezava do prispevka

temni vizir je top - jih pa vecina ni homologiranih za cesto (ponavadi gor pise track use only ((v 10 letih me se niso ustavli oz mi tezili na tehnicnem zarad temnega vizirja)))

 

prozornega si lahko das not v jakno ob bok

 

 

 

 

a kdo ve za kakega poceni dilerja za akumulatorje (YTX14-BS), varta, yuasa, exide, agm, gel, li-ion, karkoli

 

danes mi je po 7 letih mrknil, direkt s polnilca v motor, pa ni vzgal :cry: tut lepih dni ne morem izkoristit

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka

kva pa temni vizir dela.

 

dvajsetletnice mi mahajo in kricijo za menoj. sem bil sam excuse me, i have adventure tour to continue.

 

mislim sej kva pa nej nardim. modelke so si predstavljale henrija cavilla a v resnici je bil en plesast in zabuhel 30 year old boomer pod celado

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...