Skoči na vsebino

Azijske serije


Armando

Priporočeni prispevki

Ripper reče pred 18 urami:

Tole noben ne porajta?

 

https://www.imdb.com/title/tt5743796/

 

A je že old :D  Kakorkol, men je fina serija. Čebulčki v glavni vlogi. Malo za njimi dva nadebudna policaja in pa žena od župana, ki ima več jajc kot pol mesta skupaj. Fina mineštra. 

Sem pogledal do polovice 3 sezone nato sem pozabil na vse skupaj, danes začnem gledati Šoguna tako da je to to za en čas.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Shogun v glavnem raztura, sam se ga iskreno še nisem lotil gledati ampak je plan.

 

Eden od zadnjih korejskih hitov je tudi Loh Kiwan,Death's Game v izico romanca je tudi Welcome to Samdal-ri.

Japonci so medtem izdali tudi House of Ninjas,Yu Yu Hakusho prihaja tudi zelo zanima My Undead Yokai Girlfriend.

Moram reči, da se samo stanje vsaj v zadnjem času izboljšuje, ker ne štancajo le svojih klasičnih čudnih serij, ki so polne klišejev.

 

Japonci kanijo izdati tudi City Hunterja, korejci so že leta nazaj izdali svojo verzijo z Lee Min Hojem in je bil gromozanski hit.

 

Japonci bodo ubrali svojo original pot sodeč po trailerju :D.

 

 

-Korejski Parasyte

 

-Tajvanski Let's Talk About CHU

 

-Tajski Believers

 

uredilo bitje Armando
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Armando reče Dne, 16. 3. 2024 at 9:24:

Shogun v glavnem raztura, sam se ga iskreno še nisem lotil gledati ampak je plan.

 

Eden od zadnjih korejskih hitov je tudi Loh Kiwan,Death's Game v izico romanca je tudi Welcome to Samdal-ri.

Japonci so medtem izdali tudi House of Ninjas,Yu Yu Hakusho prihaja tudi zelo zanima My Undead Yokai Girlfriend.

Moram reči, da se samo stanje vsaj v zadnjem času izboljšuje, ker ne štancajo le svojih klasičnih čudnih serij, ki so polne klišejev.

 

Japonci kanijo izdati tudi City Hunterja, korejci so že leta nazaj izdali svojo verzijo z Lee Min Hojem in je bil gromozanski hit.

 

Japonci bodo ubrali svojo original pot sodeč po trailerju :D.

 

 

-Korejski Parasyte

 

-Tajvanski Let's Talk About CHU

 

-Tajski Believers

 

Ne mi rect? Gender swapped Parasyte :rolleyes:

 

Spoiler

A bomo zdej muco namesto tica videli? :rofl:

6xfy7Jg.jpeg

 

 

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Švoh serije zadnje čase, My Yokai Girlfriend me ni pritegnila, pri korejcih sem se vpalil na Blood Free.

 

Han Hyo Yoo je ponovno fantastična, itak moška izbira ni švoh.

 

Drugače pa tako tako.

 

Bom probal kake filme raje.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...