Skoči na vsebino

[multi] Sea of Thieves


Gost

Priporočeni prispevki

mislim da te respawna daleč stran od kjer si umru

 

k si na tisti ghost ladji je list prbit pri vratih kjer stopiš v portal, pa piše kaj nardi

 

mislm da je pisal da če hočeš mir po respawnu izbereš to

 

also fuck, spet sm ponesreč "zamečal" v tla in skoču čez palubo...adijo ladja

a je sploh kaj kar lahko nardiš at this point al sam loadaš novo seanso ? Vem za tiste sirene ki ti dajo opcijo da te teleportajo na ladjo.. ampak sem jo dobil samo 1x na spawn pomolu (po tem ko sta mi 2 potopila ladjo)

edit: ok zgleda je vedno, sam mal moraš plavat da se pojavi

drugič pa ko sem lootal potopljeno ladjo in si prinesel gor tisto svetlečo lobanjo (sam je hotla lobanjo da me teleporta moja ladje je bla near by zasidrana tko da ni blo ne )

 

also ta "meč jump" v enih  videjih sm vidu se folk katapultira na polno

jz mam bl neke žabje skokce

baje če skočš glih k te odfuka letiš dlje

sam mi še vedno ne deluje pol toliko kot na kakih (starejših) videjih ki sem jih gledal

so to spremenili ali sem samo slap @timing? probal sm ene 2x samo..

(also kako se iz topa izstreliš?)

 

exploration je prav fajn, danes sm pljul proti ptičom na nebu k so se zbiral pa potem raziskoval/lootal potopljene ladje

moram se še ribe lovit spravit, sm ravno najdel tisti mini otoček k je gor en hunter prodajalec pa ribič (mislm da je blo blizu ancient..neki) :D

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

but wait there's more

 

po tentacle monsterju me je spawnal na otok;

oNd5qdg.jpg

 

tle sm zahvaljujoč mojmu sokoljevem oku najdu ta lever

qJRukXT.jpg

 

in pršu v to jamo

1e7BKu6.jpg

 

kjer me je čakal ta puzzle

KYb3LCo.jpg

 

ki sem ga rešil sam rewarda ni blo ne

f5Y2pQP.jpg

 

zunaj otoka sm pa še tega madrfakrja najdu, dela DOT če se mu približaš, ni aggro, tudi ubit mi ga ni ratal

Nd3cIuv.jpg

 

 

interdasting.

 

 

Povezava do prispevka

Sword jump je useful zadeva ja. Mozno, da so ga nerfali, ker 1+ leto stari videji se tut men zdi, da kazejo ful daljso razdaljo. Pa a ni tak, da mors skocit na koncu, ne vmes med chargeom?

 

Men ga je vceri uspelo izvest parkrat. Parkiras se pred en otok in pol vadis skakanje iz premca :)

 

Static in ostali veterani, a zastave ti tut lahk spizdijo, ce se te odlocijo ropat, ane? Prjavlam se za tisti Athena voyage, pa mi se mal dnarja fali za emmisary flag, sam sm mal cviknu, ko sm vidu, da ti lahk allegedly ukradejo flag :D

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 10 urami:

mislim da te respawna daleč stran od kjer si umru

 

k si na tisti ghost ladji je list prbit pri vratih kjer stopiš v portal, pa piše kaj nardi

 

mislm da je pisal da če hočeš mir po respawnu izbereš to

 

also fuck, spet sm ponesreč "zamečal" v tla in skoču čez palubo...adijo ladja

a je sploh kaj kar lahko nardiš at this point al sam loadaš novo seanso ? Vem za tiste sirene ki ti dajo opcijo da te teleportajo na ladjo.. ampak sem jo dobil samo 1x na spawn pomolu (po tem ko sta mi 2 potopila ladjo)

edit: ok zgleda je vedno, sam mal moraš plavat da se pojavi

drugič pa ko sem lootal potopljeno ladjo in si prinesel gor tisto svetlečo lobanjo (sam je hotla lobanjo da me teleporta moja ladje je bla near by zasidrana tko da ni blo ne )

 

also ta "meč jump" v enih  videjih sm vidu se folk katapultira na polno

jz mam bl neke žabje skokce

baje če skočš glih k te odfuka letiš dlje

sam mi še vedno ne deluje pol toliko kot na kakih (starejših) videjih ki sem jih gledal

so to spremenili ali sem samo slap @timing? probal sm ene 2x samo..

(also kako se iz topa izstreliš?)

 

exploration je prav fajn, danes sm pljul proti ptičom na nebu k so se zbiral pa potem raziskoval/lootal potopljene ladje

moram se še ribe lovit spravit, sm ravno najdel tisti mini otoček k je gor en hunter prodajalec pa ribič (mislm da je blo blizu ancient..neki) :D

 

Offer soul to ferryman pomeni samo da se respawnas hitreje. Ce igras z drugimi playerji te lahko revivajo, torej se rabis it skozi tisto ghost mode zadevo.

 

Na listu pri vratih pred portalom pise da lahko ladjo "scuttlas". To pomeni samo da jo avtomatsko unicis in se respawnas na drugi lokaciji.

 

V primeru da pades cez ladjo zacni plavat cimdlje stran od ladje, in spawnas se ti bo mermaid, katerega uporabis z default tipko "F", da se respawnas nazaj na ladji.

 

Glede meca, ce zelis sword lungat daljse distance (super deluje ce pristanes v globoko vodo - prides cez ogromno razdaljo z enim lungom) to naredis tako:

 

Najprej kliknes in drzis DESNI klik (mec se pomakne v pozicijo obrambe). Medtem ko drzis desni klik prisitnes in drzis LEVI klik. Direkt po temu ko ti pirat lunga, pritisnes skok.

 

4Stringed reče pred 57 minutami:

Sword jump je useful zadeva ja. Mozno, da so ga nerfali, ker 1+ leto stari videji se tut men zdi, da kazejo ful daljso razdaljo. Pa a ni tak, da mors skocit na koncu, ne vmes med chargeom?

 

Men ga je vceri uspelo izvest parkrat. Parkiras se pred en otok in pol vadis skakanje iz premca :)

 

Static in ostali veterani, a zastave ti tut lahk spizdijo, ce se te odlocijo ropat, ane? Prjavlam se za tisti Athena voyage, pa mi se mal dnarja fali za emmisary flag, sam sm mal cviknu, ko sm vidu, da ti lahk allegedly ukradejo flag :D

 

Emissary flag ti droppa iz ladje v primeru da te potopijo. Ta flag lahko potem turn inajo za kes. Ce pa kupis emissary flag pri merchantu ga potem lahko uporabljas kakorkoli pogosto zelis. Je le one time payment.

Povezava do prispevka

Kaj pa je tam kjer gre en laser ven iz morja? Menda je wreck z dragim chestom al nekej?

 

Včeraj sem šel do enega laserja ampak me je na poti napadel Megalodon, ki sem ga seveda premagal ampak žal nisem dosegel cilja ker sem vmes zadel ob razbitine ki so plavale na vrhu morja skupaj z sodovi smodnika. 

Morska deklica je očitno štrajkala in me prepozno prinesla nazaj na krov da bi lahko poflikal luknje tako da sem se potopil skupaj z kar nekaj loota in petimi kosi pečenega Megalodona.

 

Bom probal še enkrat danes. Mogoče pa rata!

Povezava do prispevka

Sverloba na nebu je lokacija specificnega chesta ki je viden vsem na mapi. Chest je namenje za specificen faction (gold hoarders, repaers, etc.) ki ga poberes in odneses prodat.

 

svetloba na nebu je vidna dokler ga nekdo ne pobere, na zemljevidu na ladji pa je viden dokler ga ne prodas

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Prejle sem zlootal en tisti laser na morju, dobu reaper chest, fine sugar crate in shitton desk ter ostalega materjala

 

Ce igras solo, je prodan loot vreden vec, ker si ti edini, kateremu gre dnar? Al je skos isti value, neglede na to, kolk igralcev je v partyju?

 

EDIT: Shit, zdle sele vidu, da lahk one srebrne doubloonse zamenjam za gold/reputation :D Mam jih pa skor 300 ze, grem pogledat mal na black market

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

fak kok carsko, mal sm probaval kombinacije dokler se nism ponesreč ubil

 

anyway, mal sm šetal okol teh otočkov

 

najdu enga pirat skeletona pa ga ubil

 

dobil quest pesmico z manjšimi clue_i

 

pejt tja pa tja pa preber ta verz

 

pa tm dobim drug verz

 

pa grem špilat pred neke lobanje

 

pa dobim nov verz

 

pa grem kopat zravn palme

 

pa najdm chest

 

bEsCGOJ.jpg

 

v.nice

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 8 urami:

na random otoku sm v eni jami najdu captains chest, čez labirint sm pršu do zadnjega puzzla, no, ugibam da je zadnji, probam poštekat kaj hoče od mene :D

 

edit če hoče kdo ponj, največji otok v otočju "sailors' Bounty" je to

 

WmFIUIs.jpg

 

 

Nasel si enega izmed Tall Tale quest obmocij, tocno sicer The Art of the Trickster quest area. Ce se lotis delat Tall Tales bos prisel do tu in bos lahko nadaljeval :)

 

Drugace ce zelis PvEjat je dobra opcija da od enega izmed factionov (Order of the Souls, Loot Hoarders, Merchant Alliance) kupis voyage, in ga potem votas na ladji. To je naceloma primarni del PvEjanja za njih, dobis pa dost questov, je kar zabavno resevat te puzzle.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Imo je order of the souls od teh questov še najbolj zabaven. Pa dol spodaj na mapi kjer so vulkani dobiš več keša se mi zdi. Ker je večja nevarnost.

 

Včeraj smo tako v eni furi trije pripeljali za 50k skullov in chestov. Dost gadno pol ko smo to dojel, glede na to da sta nam prej dva z sloopom potopila brig.

 

Pa tist event kjer se ti spawna par wavov skelly shipov na vsaki strani je tud zabaven...

 

...sploh ko se vsi trije scrashamo v eno skalo skupaj :rofl:

uredilo bitje smarnca
Povezava do prispevka

Jao ej. Včeraj sem šel solo delat queste za gold hoarderje.

In na enem otoku sem pobral Chest of Sorrows, ki pušča vodo vsakič ko se zajoka in ti nafila ladjo ravno dovolj da se potopiš.

No ko sem se navadil odmetavat vodo ven vsake toliko in lepo jadrat me je začel zasledovati in napadati en brig.

Bežal sem mu kar uspešno ter se prav tako izogibal njegovim izstrelkom saj me niso zadeli niti enkrat nakar se je zgodilo...

 

...moj sloop se ustavi na mestu in začne oddajati čudne zvoke. Meni nič jasno kaj se dogaja in zlaufam pogledat dol. 

Valjda je Chest of Sorrows medtem ko sem bežal nafilal celo ladjo z vodo in me potopil. gg

Povezava do prispevka

Mene so zadnjic stirje struckoti z galejo zadeli z anchor ballom. Sloop se naenkrat ustavi dead in the tracks, nic jasno, nisem mel pojma, da cursed cannonballsi tut postojijo :D

 

Preden mi je kapnilo, u cemu je trik, u cemu je fora, so mi ze zdavni odnesli tista dva seafarer chesta. Sem pa med skokom iz jamborja v luftu uspel stisnit headshot modelu na palubi. Mi je blo cez dve sekundi zal, kolker mam dlak na riti, ker so mi skor pregorele slusalke, tolk fejst se je zadrl v mikrofon. Nevermind the fact, da se je cez 20 sekund spawnal nazaj na isti ship :D

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

Evo, ratal mi je prvi solo heist :D

 

Dva modela na sloopu sm uspel zahaklat, ko sta raidala skelly fort. Dejansko cist ista scena, kot profici na streamih. Cannonballas se na ladjo, v podpalubje in sleep emote za najmanj ocitnim barrelom, pol je pa sam waiting game, dokler ne prideta nazaj

 

Mel sem mal srece, da sta mela gunpowder barrel na ladji. Vglavnem, ko sta se dockala na outpostu, sem ju sam napadu nepripravljena, par fireballov na krov pa en gunpowder barrel poznej mi ju uspe sinkat, spawnala sta se dalec proc, js pa sam znosu loot do prodajalcev :D

 

Nor filing, dejansko 5% sanse da mi uspe, pa mi je :D sam fak, nacakal sem se na ladji ko budala da sta nazaj prisla. Je pa blo worth it :)

Povezava do prispevka

Delava s frendom danes en Tell tale. Itak nama ni bilo nič jasno kam sploh morava tko da sva malo lutala okoli. S pomočjo spletnega guida sva potem odšla na otok kjer naj bi se quest nadaljeval nakar se zraven naju spawna en skeleton ship. Ga hitro profesionalno(!) potopiva in polootava ter greva naprej. 

Quest naju je vodil na jug kjer so otoki z vulkani. Večinoma sva letala okrog brezglavo ker nama itak ni bilo jasno kaj točno naj bi v questu počel. Menda bi morala slediti enim ghost ladjam, ki se respawnajo vsakič ko prideš blizu al nekaj. 

No ladjic ni bilo je pa bil en player brigantine z Reaper's bones flagom. Valda se takoj spraviva nad njih. Na ladji je bil samo en player ostali pa so lootali otok tako da sva jih brez težav potopila z najinim mini sloopom. Ko je kolega pobil še vse playerje sva jim pobrala loot in odšla na Reaper's hideout vse skupaj prodat. Vmes sva še malo nabirala loot ki je plaval v vodi, preživela eno mega nevihto ter uspešno prišla na otok. 

Lepo prodava ves loot mastno služiva nakar na mapi vidiva novo ladjo z Reaper's flagom gor. 

Si rečeva ajde greva probat saj nimava kaj zgubit. 

Prideva tja in isti modeli spet lootajo en otok in delajo quest. Ladjo sva jim potopila brez problema ker itak ni bilo obrambe razen z playerji je bilo tokrat malo več težav saj so naju boardali ter poizkusili zažgati podpalubje. 

Ko se jih znebiva pogledava v vodo in dojameva da imajo še več loota kot prej!

Valda vse nabereva in greva samo nazaj k reaperju vse prodat. Res GG!

 

spacer.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...