-
Število vsebin
8 564 -
Dan prve porumenitve
-
Dnevne zmage
3
Vrsta vsebine
Profili
Izbe
Trgovina
Koledar
Vse objave od BigBoss82
-
Ja sej pravim sem vidu.. potrjeno kar so govorili oboje je 60fps... sam pac pro ima malo ostrejso sliko jaci scalin oz odvisno koliko sedia stran od tveja/dioptrijo V glavnem ps5 lidl bo ql pro bo pocakal na gta 6 Ce bi pro mel veche al bolj stabilne frejme bi mi ze bilo bala
-
kaj pol na ps5 pro je samo malo ostrejsa slika, ki se opazi samo ce sedis prebilizu zaslona
-
-
ja nek ihvalijo ne sam ne vem koliko je to zaglumljeno jaz bo vrjetno nabavil ker poletje bo dolgo in itak ne bo kaj za klikat se vedno cakam PoE full realse
-
Bo igral kdo @bitsurugi 😉😉
-
Kao jaja
-
Sam koliko virtualnih let ima? Tako po hoji bi ji dal 4 5 .. po govoru sigurno vec. Recimo da ima 5 let po postavi in hoji.. po obrazu bi lahk otudi imela 5 ce je ultra lep otrok, simetricen ovo ono.. rahlo genetsko bolj razvit obraz recimo. . po govoru pa ima sigurno vec kot 5 let ajde tud lahko pet ce je bolj razvit.. Varjanta genij da je za preskocit eno dve leti Tako da.... pac android je :)))))) In tudi ce gledas otrocjemu androidu pod kiklo al si pedofil al pa si glup pedofil ker itak ne bos vidu nic
-
sam folk je res smeh raje grejo bruhat in popadat po tleh kot da zaprejo oci ali obrnejo glavo stran, ce jim nekaj ne pase
-
ja android ja je previlen izraz :)) Dead space je drugace ker shit hit the fan in space med deli baze potujes na okoli z vlakcem obleka je podobna IMO @magični kralj ja sticklerji.. vidim tam an AI da Mechanoid tudi neki slicnega v glavnem point je da picka ni annoyng otrok apak se vdidi da ima nek ivec v glavi ==)) transkhumanizem pac
-
mogoce zato ker ni otrok ampak robot :))
-
Neki sem igral, malo sem naredil.. Ne vem meni igra pac deluje malo sterilna kot uni lab na koncu re9. Tobro ni lih toliko sterilna ampak tak filing mi dajejo tej level designi Zdaj prvi level od dema je v tem smislu.. pol vsak nadaljni level je malo boljsi in manj sterilen vec kot spoznavas kaj lahko ta njihov printer vse sprinta na luni ane Drugace nek wannabe filing dead space samo ni ne, ne more bit ker ni horror kombat je dinamicen in zanimiv in nadgradljiv, raziskovanje oz zbiranje raznih kist ipd je ok, mores se malo potrudit ce hoces vse najdet.. in tamala je sekar simpaticna, sploh ko ji prineses kaksno novo igracko al sprasuje kaksne stvari kako je na zemlji ipd Bossi so veliki in se mi zdi da postajajo tudi konkrerno tezki Ne vem meni to neko sterilno lunino lab okolje ni neki zapallo ceprav ta dead space shit hit the fan in space ni bad.. tezavnosr je lihprav, igra se ok, tempirano je dobro.. tece lepo.. nisem lih ziher da je za 9.. treba se videt.. maaa tudi neki dosri manj s5 ni.. Tezko rect re9 je zgledal proper 9 na zacerku pol je padlo... tle mi deluje lvaliteten spilcek 8.5 sam... imam obcutel da se s casom izboljsuje oz stopnjuje na boljse..
-
evo ena fora za @ke_kita NISSAN!
-
dobro kot gledam ta Soroš bo na ps5 pro imel samo bolj sotro resolucijo kao fps bo vedno 60 ne vem ce bom kupoval ps5 pro samo zaradi tega.. i guess bom pocakal do gta 6 :)) valda ful nek ismece resolucija na bo na ps5 glede n to da ej engine se od returnala se rpavo od izida ps5????
-
ja ja zsem lagal priznam prevsem in najvec sem lagal sam sebi
-
sobota je danes je dovoljeno
-
ja ma mini cooper nima el. motorja integriranega v menjalnik ni hibrid oz ce je hibrid nima isti motor je paprecej lazji kar se sigurno PRECEJ pozna na spotni voznji dober avtic drugace predvsem ker je hybrid drugace ne vem za picke in mlade tipe je sexy in ce si 180 185 cm al manjsi je vrjetno tudi komot meni je absolutno prenizek in sedezi so preozki v ledzama in dupe slabih 300 konjev za 1900 kg in 420 Nm navora je spodobno ok lih da lahko reces da je poskocen in entry level sporten recimo, mu bo dogajal par let dokler se ne navadi pol bo hotel 400 500 konjev 600 Nm in max 1800 kg kar je komaj solidno sporten performance ampak so tudi minusi valda
-
Meni so hude one fasade Louis Vuitton, Versace, Armani
-
Final Fantasy VII Remake in Rebirth
BigBoss82 odgovarja uporabniku ╭∩╮ samo_hren - izba Igrovje in konzolec
Zdaj je slo ze neki casa.. bi mogel prit pocasi 2 oz tretji oz zadnji del... -
Resident Evil 4 Remake, RE 8, RE 9 in ostali RE naslovi
BigBoss82 odgovarja uporabniku Galko - izba Igrovje in konzolec
Ja tam z laboratorijem so zajebali ne.. lab bi moral bit vsaj tako velik kot bolnica v prvem delu.. ce ne se vecji pol bi se lahko pogovarjali o hudih ocenah.. pa se ce bi bossi bili dejansko zajebani oz da bi moral vsaj malo skilla uporabit pol bi bla takoj za re 4 2 in 1 Sam nj ne bossi v kurcu, raznolikost sovraznikov v kurcu, dolzina oz lab zaskrtarjen v kurcu.. Ce bi to ble une igrice ko vcasih, bi se v labu koncala komaj polovica spila -
-
sej baje da bossi so zajebani meni osebno gre to se bolj na k da je igra lahka pol ti fukne nekega jebenega bosa v faco in na njem utreniras lepo skill 50 poizkusov raje da je igra tezka ,da te natreniram skill sporti in da pol bossa odlomis v prvo al drugo
-
@PS5 Lover haha stari jaz tebe ze vidim ko mos star tam ko mi 40 50 let in se bos vpisal v razne meditacije em healing ipd =)))))
-
a da ne gfovorim da sem jih mogu prosit per let za VDSL kao vedno ni bilo parice na prikljucku 3 4 5 let ne vem ni bil oparice pol sem zasledil na nekem forumu da je dobro da jim napsies da se bos narocil na njihovpe storitve ce ti zrihtajo parico in evo je bla parica tako da ta VDSL zdaj ki ga imam sem ful hvalezen pizda samo zdej je ze cas za optiko pedri ce jedobil KEKIT v kolombanu al kje je ze ne bom jaz j jebenih pobegih pizda
-
bala je bala stari in sploh ni vukojebina samo 100 m od glavne ceste je, pogled na morje in cene nepremicnin skoraj kot na bledu in tezim jim ze 10 let a prejsnje leto pred volitvami so se ocitno zbudili in cev za optiko so mi speljali do hise ze oktobra in naredil ivse jaske in cevi za sosede a se vedno se jim ne da pridet in povlect kabel od prikljucka do hise ocitno ker so volitve mimo bi mogu posredovat tvoj post unemu na Telekomu sej verjetno bom haha zakaj pa ne :))) bom poslal mail na GVO evo kao kaj mi je reku kolega
-
jaz sem komaj dobil kljuc cez 3 ure mi konca download

