Skoči na vsebino

[uradna] mopij tema


Priporočeni prispevki

jaz mam giant loop zadevo. je okej ampak je tezko noter in ven spravljat stvari. pa zaradi oblike se mi zdi da je tezko maksimalno izkoristit prostornino

 

ce bi se enkrat kupoval bi verjetno vzel kriego. al pa mogoce celo mosko, ker je v eu verjetno precej podobna cena. v videu rece da je mosko full drazji.

 

 

Povezava do prispevka

v kmc majo popuste 20% do 30%.

 

sem sel ubost hlace in se na poti iz stanovanja spomnil, da majo rokavice luknjo v prstu. tko da sem pol se rokavice ubodel. za rokavice sem komaj doma videl, da so kao waterproof. mogoce bodo prevroce za polet. bomo vidli.

 

rokavice in hlace so meli boljso ceno od fc-moto (pa tudi take stvari, ki si jih moram probat rad kupim v fizicni stacuni). tle sem bil na 25% popusta. za 30% bi moral se eno stvar vzeti in sem se full napalil nad kriega t18 nahrbtnikom. na zalost ga prodajajo za 240eurov wtf, kar pomeni da potem z 30% popustom prihranis par evrov glede na fc-moto. tko da nisem vzel, rajs pocakam na naslednji black friday na fc-moto

 

120eur

https://www.fc-moto.de/en/SHIMA-Giro-20-Motorcycle-Textile-Pants

 

98eur
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Lindstrands-Sveg-WP-Moto-Gloves

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

nabavil sem si ucbenik za preparacijo, da bom vedel vprasat kje se dobi bencin (lani poleti je bil benz 50c na liter)

51gw4n5tmLL.jpg

 

sem pa pred parimi dnevi naredil eno 400km turco in ne vem kaj je to a res tako star postajam al kaj. vglavnem rit, hrbet, noge so me bolele po cirka 5 ur voznje.

 

5YCh7d8.jpg

 

CO895AV.jpg

 

pLUPs7g.jpg

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

a lahko v 2024 sploh kupis moped, ki nima smec vzmetenja?

 

se za GSa moderator pravi, da je treba wilberse dat gor

 

Ja Multistrada Pikes Peak recimo. BMW na 1300GS tudi ponuja neko "športno vzmetenje" kot dodatno opremo ampak nikjer ne piše, kaj to je.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 7. 1. 2024 at 12:54:

a lahko v 2024 sploh kupis moped, ki nima smec vzmetenja?

 

se za GSa moderator pravi, da je treba wilberse dat gor

 

KTM ki imajo R v imenu ... 

Sicer pa marca naj bi prislo tole v Slovenijo. 

enga sem rezerviral. Me je fasciniralo dejstvo, da ze 20 let delajo enak agregat. 

Sem sicer prvotno gledal XR-ja spet, ampak sem sel se na FB grupo da se premislim, potem R1300GS ... ampak bo spet kaj puscalo. Tak da bomo videli.

Suzukija se nisem imel, ce ne stejem izposojenega V-stroma 650, ki sem ga imel dober mesec.  

 

gixxer.thumb.jpg.05084247d649860d4e7b20aec49139d8.jpg

 

 

uredilo bitje moderator
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...