Skoči na vsebino

[multi] The Talos Principle 2


Priporočeni prispevki

Se čisto strinjam z Hernierjem. Res špil dobro zapolni praznino, ki nam jo je pustil Portal 2 z njegovimi ugankami.:lol:

Pomoje je ugank malo preveč. Zadnji svet sem šel že naj bo počasi konec miselnostjo.

Svet res dobro zgleda. Razen ene okolice kjer je pušča so res dobro oblikovane.

Zame 9/10 v izi. Res dober odklop od AAA s katerimi nas letos zasipajo.

Talos2 Screenshot 2023.11.17 - 20.11.45.47.png

Talos2 Screenshot 2023.11.17 - 20.18.29.63.png

Povezava do prispevka

Včeraj sem končal špil, in moram rečt da mi je zadnji set ugank delal kar precej preglavic. Ampak all in all mi je bil špil top. Mogoče malenkost preveč dolg. Nekaj mehanik mi ni bilo najbolj všečnih, se mi zdi da bi par stvari lahko črtali in vse skupaj mal skrajšali. Razen tega pa pomoje eden mojih top 10 experiences. 

Povezava do prispevka
gorkyporky reče pred 11 minutami:

Včeraj sem končal špil, in moram rečt da mi je zadnji set ugank delal kar precej preglavic. Ampak all in all mi je bil špil top. Mogoče malenkost preveč dolg. Nekaj mehanik mi ni bilo najbolj všečnih, se mi zdi da bi par stvari lahko črtali in vse skupaj mal skrajšali. Razen tega pa pomoje eden mojih top 10 experiences. 

Tudi meni se zdi malce predolg, res pa je, da sem se ga velikopotezno lotil obračat na 100 % oziroma z vsemi narejenimi puzli, zgodbo sem proti koncu povečini že preskakoval, ker totalno overstaya its welcome. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...