Skoči na vsebino

West highland way


Mabel

Priporočeni prispevki

  • 4 mesece kasneje...

Evo, od 21 in do 25 ali 26, kokr se digne, grem hodt naravnost. Bom slikal in tud te slike delil. Ce mate kej crnila odvec, mi zazelte sreco in pauc gor, ce ne, pa pac ne, pizda.

+ zaenkrat zgleda da bom fino vreme mel. lepo da sem zdej to hoaxal. 

Povezava do prispevka
Mabel reče Dne, 18. 4. 2024 at 18:11:

Evo, od 21 in do 25 ali 26, kokr se digne, grem hodt naravnost. Bom slikal in tud te slike delil. Ce mate kej crnila odvec, mi zazelte sreco in pauc gor, ce ne, pa pac ne, pizda.

+ zaenkrat zgleda da bom fino vreme mel. lepo da sem zdej to hoaxal. 

jst sm bil par let nazaj, ne vem kakšne opise poti si bral, ampak nujno moraš zavit (če bo vreme) nekam s poti desno proti devil's ridge. bolj proti fort williamu, nekje za ben nevis. men je bil najboljši del poti, sem bil popolnoma sam. pol se s tega hriba odšetkaš do fort williama, se združi z WHW prej ali slej. pa na ben lomond se tud splača it gor, je lep razgled. velik hostlov/hotelov ma sušilnice za čevlje, če te bo slučajno veliko pralo (tako kot majo na smučanju). vmes sem šel še na en hrib nekam gor, v eni osamljeni vasici (ok, se vidi na google maps fotkah - Benn Dorain zraven Bridge of Orchy). pa na ben nevis valda pejt tud, bi priporočal kakšno alternativno pot kot uno najbolj klasično, ker je cesta gor in miljon folka. 

 

Ben Lomond razgled:

image.thumb.jpeg.dd06562d1f2348aa3807911f73759cd7.jpeg

 

https://www.komoot.com/discover/The_Devil's_Ridge/@56.7503550,-5.0050230/tours?sport=hike&map=true&toursThroughHighlight=2846852image.thumb.jpeg.eb1ea7d10447f9c25c98392de6d25c6c.jpeg

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...