Skoči na vsebino

Madam Web - potencial za film leta


Kruz

Priporočeni prispevki

Čak a ni April O'neil v stripih črnka, zakaj je pol belka v risanki in 90s filmih? Čak a ni Thomas Wayne umrl, zakaj je potem v nekaterih stripih on Batman? Pa v enih drugih je pa Batman chief of police Gordon?

 

Who cares? Za namene podajanje željene zgodbe se da vse priredit po svoje pa je lah še vedno dobr.

Sicer ne vem če to velja za tale Madame Web, ker že same igralke menijo, da bo zanič :D

Povezava do prispevka

Hja, sej sem že rekel, da še igralke pravijo, da je film zanič. Tko da take spremembe ne naredijo filma/serije/risanke/animeja slabega, ampak je slab scenarij problem.

 

Če bi vsi stalno 100% sledili loru, potem dvomim, da bi kdaj dobili Killing Joke ali pa Death in the Family. Nič ni več lore, vse je content. Isto je pri Star Wars, meni so tiste knjige, kjer je Thrawn glavni baddie najboljši del SW lora, pa kao ni več canon lol. Tko da fak it, raj še enkrat preberem quality knjige, kot da gledam njihove zanič "canon" filme

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 urami:

Hja, sej sem že rekel, da še igralke pravijo, da je film zanič. Tko da take spremembe ne naredijo filma/serije/risanke/animeja slabega, ampak je slab scenarij problem.

 

Če bi vsi stalno 100% sledili loru, potem dvomim, da bi kdaj dobili Killing Joke ali pa Death in the Family. Nič ni več lore, vse je content. Isto je pri Star Wars, meni so tiste knjige, kjer je Thrawn glavni baddie najboljši del SW lora, pa kao ni več canon lol. Tko da fak it, raj še enkrat preberem quality knjige, kot da gledam njihove zanič "canon" filme

 

Obe igralki sta bli tako butasti, da sta mislili, da spada Madame Web pod Marvel Disney :rofl:

https://comicbookmovie.com/spider_man/madame-web/madame-web-star-dakota-johnson-raised-eyebrows-by-leaving-talent-agency-days-after-trailer-dropped-a209126

:lol:

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...