Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 17 minutami:

Po mojem tudi ne, gledam zdaj njihov razpored in dejansko imajo kar lepe šanse za 0-16. 

 

Sem tudi sam pogledal, mogoče proti Chargersom, če bodo ti nadaljevali z dosedanjim trendom katastrofalnih poškodb.

Bills , Chiefs , Pats  (čeprav so danes slabo izgledali), Chargers, Dolphins (ki sploh niso slabi letos), Raiders, Seahawks, Rams, Browns, Patriots

Povezava do prispevka

fakin Bravesi, ne vem, zakaj sem pričakoval kaj drugega od njih :lol: No, vsaj Raysom je uspelo, tako da imam za koga navijat v WS.

 

 

Bucsi povozili Sire po zaostanku 10-0, Hawksi so zdaj edina neporažena ekipa v NFC, v AFC sta brez poraza še TEN in PIT, ki igrata med seboj ta teden. 

 

Ninersi pa premagali Ramse v SNF. Načeloma mi je bilo vseeno, kdo zmaga (še najboljši bi bil tie :D), ampak kar ok razplet, glede na to, da so nam Ramsi bližje na lestvici.   

 

 

Tua je tudi debitiral.

 

In the final minutes of the game, Dolphins coach Brian Flores told Tagovailoa to warm up, and with a little over two minutes left, Tagovailoa entered the game, throwing his first two NFL passes, both completions. Chants of "Tua" rang out as he ran onto the field.

 

Also, Jetsi začeli razprodajo.

 

Shortly after falling to 0-6, the New York Jets finalized a trade Sunday night that sends starting nose tackle Steve McLendon -- a captain -- to the Tampa Bay Buccaneers, a source confirmed. The Jets will receive a 2022 sixth-round draft pick in exchange for McLendon and a 2023 seventh-round pick. The move was surprising because of the timing. McLendon played 24 out of 56 defensive snaps in the Jets' 24-0 loss to the Miami Dolphins. About 90 minutes after the game, the Tampa Bay Times reported the trade.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...