Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

Jude reče Dne, 26. 10. 2020 at 2:37:

DK žival

 

Res legenda. :ododava:Ampak kaj, ko smo tako zajebali tekmo. No, saj je bilo pričakovano, da se vedno ne bomo izvlekli, prevečkrat smo se igrali z ognjem s temi tesnimi tekmami, da se enkrat ne bi opekli. Če se bodo le vsi skupaj kaj naučili iz tega (itak se ne bodo), drugače ne bom presenečen, če bomo konec novembra po koncu teh težkih tekem 6-4.

 

Congrats Zoni, res so dobro odigrali in imajo nasplošno kul ekipo. Fitz moj naj WR ever, ki nikoli ni igral za Hawkse in res bi mu privoščil prstan, Nuk pravtako legenda še iz časov, ko je na Clemsonu raztural (tudi njega bi 2013 lahko imeli, če ne bi trejdali za fakin Harvina :S), Murraya sem rad gledal na OU in Kliff mi je bil kul trener na TTU. Ob tem pa še nekaj ex Huskijev na rosterju (kaj bi dal, da bi Hawksi draftali Buddo 2017 namesto busta McDowella ali pa Murphyja lani). Tudi Simmons, ki je imel pick v OT je bil eden mojih top igralcev v letošnjem draftu. Če ne bi bili divizijski rivali, bi bili gladko moja 2. naj ekipa. 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 6 urami:

lul pa se prsu je na koncu proslavljat, idiot

4E261DD0-7C43-46FD-8CE1-97123C0DA6D5.jpeg

 

 

Ni panike, saj imajo zdaj čas za karanteno. :D Čestitke Dodgersom, je bilo pričakovano. 

 

ta mali Seager pa MVP WS. Upam, da drugo leto njegov brat ponovi ta dosežek. :ninja:

 

 

 

 

:lol: 

 

 

 

Zdaj bo lahko počasi šel Jerry spet v akcijo, po mojem mu je že zelo dolgčas. :D  Najbrž bo spet miren offseason za M'se, velikih imen v FA ne pričakujem, bolj verjeten je kak trade. JD je že pred časom rekel, da hoče 3 ali 4 RP (bullpen je bil zanič, tako da povsem razumljivo, da ga hoče spremenit), pa mogoče še SP. 

 

Saj TBH ni ravno nek odličen FA class z izjemo Bauerja, ki pa bo itak šel v contenderja (ima pa baje namen podpisovati kratkoročne pogodbe in bo mogoče drugo leto spet na voljo, ko bomo upajmo da že konkurenčni) nobenega drugega igralca ne bi preplačal. 

 

https://www.mlbtraderumors.com/2020/09/2020-21-mlb-free-agents.html

 

Drugo leto bo drugače. S tega seznama bi kar nekaj igralcev imel, predvsem od SS (sicer mi je Crawford kul, a vsi omenjeni bi bili upgrade in njega se tudi lahko prestavi na 2B) in SP (ne verjamem sicer, da bodo LAD spustili Kershawa, Thor je pa imel TJS spomladi in vprašanje, kakšen se bo vrnil), pa Arenado, če bo opt-outal bi lahko prišel ravno, ko se izteče pogodba Seagerju. Je pa vprašanje, kdo od njih bo sploh dočakal FA.

 

Notable free agents for 2021-22
Catcher: Salvador Perez, Wilson Ramos
First base: Freddie Freeman, Anthony Rizzo, Brandon Belt, Yuli Gurriel (club option), Matt Carpenter (vesting option)
Second base: Kolten Wong, Dee Gordon (vesting option)
Third base: Nolan Arenado (opt-out), Kris Bryant, Eduardo Escobar
Shortstop: Francisco Lindor, Javier Báez, Carlos Correa, Corey Seager, Trevor Story
Outfield: Michael Conforto, Tommy Pham, Starling Marte, Kyle Schwarber, Andrew McCutchen (club option)
Designated hitter: Khris Davis
Starting pitchers: Noah Syndergaard, Clayton Kershaw, Max Scherzer, Justin Verlander, Zack Greinke, Chris Archer, Mike Foltynewicz
Relievers: Kenley Jansen, Brad Hand, Jeurys Familia, Corey Knebel, Archie Bradley, Raisel Iglesias, Roberto Osuna, Zack Britton (club option)

 

Povezava do prispevka

The Seattle Sounders are heading back to the playoffs for a MLS record 12th consecutive season. The Sounders punched their ticket by beating the Vancouver Whitecaps on Tuesday in Portland. They also moved back into the lead for the Western Conference’s top seed, jumping Sporting KC.

 

Among North American pro sports leagues, only the NHL’s Pittsburgh Penguins (14) have an active streak that is longer. Liga MX’s Tigres UANL have also been to 12 straight postseasons, although their streak only goes back to 2014 as they participate in playoffs after both the Apertura and Clausura every year.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 9 minutami:

Kavbojci imajo pa očitno razprodajo. Malo presenečen, da so Lionsi šli po Griffena, menda ne pričakujejo, da lahko pridejo v playoff. :ninja:

 

Zadovoljen s trejdom, glede na ceno ne vidim možnosti, da bi bil posel slab.

Hope springs eternal. Če se pogleda razpored smo lahko in the mix za wildcard. Veliko odgovorov bo dala že nedeljska tekma s Coltsi.

spacer.png

Povezava do prispevka

Hm... Me zanima, kak deal bo.

 

 

Mogoče Hollister, ki ima 3,2m cap hit pa je #3 TE. Ker nekaj cap space-a bo treba naredit.

 

Finney verjetno še bolj realna opcija, ker imajo Bungalsi res slabo OL. Tudi on ima cap hit 3,5m in je backup OL. Ampak nekaj deptha na liniji je dobro imeti. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Mariners declined RHP Kendall Graveman's $3.5 million club option for 2021.
Graveman will receive a $500,000 buyout and hit the free agent market, though Shannon Drayer of Seattle's 710 ESPN notes that the Mariners are interested in bringing him back "under a new contract." The 29-year-old right-hander posted a rough 5.79 ERA across 18 2/3 innings (two starts, nine relief appearances) in 2020. He was diagnosed with a bone tumor in the C6 part of his cervical spine in August but did eventually return.

 

Mariners declined INF/OF Dee Strange-Gordon's $14 million club option for 2021.

 

Sem mislil, da bodo obdržali Gravemana, za Gordona pa seveda pričakovano.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...