Skoči na vsebino

Sports American Way


Shadow

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 33 minutami:

Ja, junior je. 

 

Georgia pa že lagano sportski 17-0. 

 

me zanima kok visoko bo seu v draftu. Also me zanima kdaj bo Harbaugh odletu iz Michigana. Tole danes je blo kr porazno na koncu. 

 

Eh ja, jst sm kar ugasnu in dal na Kingse :D evo Kopi se 2 asistenca. 

Povezava do prispevka

Marky on fire :D Drgac se pa neki govori Eichel v Flamese. Sam ce je to res, zgubiste pou ekipe. 

 

Dobra tekma za Wingse, sam obramba je igrala dost prevec sprosceno in prepuscala Leafsom totalno prevec sans. Moralna zmaga ce ne druzga :rofl: Drgac pa super se razvijajo mulci. Seider, Valeno s tockami, Raymond tudi dobra tekma, premikamo se v pravo smer. I like it. Skoda, za 2 gola par sekund pred koncem tretine. Naprej 13sec pred koncm 1. tretine za 1-0 za leafse in nato se 18sec v 2.tretini da so povedli 2-1. To nas je totalno ubilo. Obrambo treba bol stisnit, pa bo vec zmag. Goli kr prhajajo zadne cajte. 

 

 

  • 19:30 New York Islanders at Nashville Predators 2-3 (SO)
  • 22:00 Montréal Canadiens at Los Angeles Kings 2-5 (Kopi 0+2)
  • 01:00 Winnipeg Jets at San Jose Sharks 1-2 (OT)
  • 01:00 Florida Panthers at Boston Bruins 2-3 (SO)
  • 01:00 New Jersey Devils at Pittsburgh Penguins 4-2
  • 01:00 Detroit Red Wings at Toronto Maple Leafs 4-5
  • 02:00 Chicago Blackhawks at St. Louis Blues 0-1
  • 02:00 Minnesota Wild at Colorado Avalanche 1-4
  • 03:00 Philadelphia Flyers at Calgary Flames 0-4
  • 03:00 Edmonton Oilers at Vancouver Canucks 2-1
Povezava do prispevka
  • 18:00 Arizona Coyotes at Carolina Hurricanes
  • 21:00 Montréal Canadiens at Anaheim Ducks
  • 21:00 Buffalo Sabres at Los Angeles Kings
  • 22:00 Columbus Blue Jackets at New Jersey Devils
  • 02:00 New York Rangers at Seattle Kraken

 

 

 

 

 

 

 

Ne pozabit k se je spremenila ura, da je danes NFL ze ob 18.00  :D 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 44 minutami:

Drgac se pa neki govori Eichel v Flamese. Sam ce je to res, zgubiste pou ekipe. 

 

Upam da ne, nezadovoljni Monahan pa kak late draft pick ne bo dost 

 

Letos ne bo igral,se drugo sezono ni sigurn a bo celo 

Pa taki tipi igralcev ki zahtevajo trade "ker v tej usrani ekipi ne bodo več igrali" mi gredo na kurac, dej milijone nazaj pa se spel 

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 14 urami:

 

me zanima kok visoko bo seu v draftu. Also me zanima kdaj bo Harbaugh odletu iz Michigana. Tole danes je blo kr porazno na koncu. 

 

Eh ja, jst sm kar ugasnu in dal na Kingse :D evo Kopi se 2 asistenca. 

 

Nekje začetek do sredina 2. runde. Top 3 RB za Hallom (trenutno je v nizu 20. zaporednih tekem z rush TD :avadodo: od začetka lanske sezone, nazadnje je brez ostal v bowlu 2019 proti ND; če se prav spomnim je FBS rekord 23. zaporednih tekem) in Spillerjem imo, morda še Verdellom, čeprav slednji je letos poškodovan in bo najbrž malo padel. Po drugi strani gredo Robinsonu (Bama) delnice zdaj navzgor pa Allgeier (BYU) je imel včeraj tudi 5 TD in 260 jardov.

 

Harbi je po mojem safe. Če ga v zadnjih letih niso vrgli ga zdaj tudi ne bodo, ko so 7-1. :D 

 

Huskiji pa do prve zmage pri Stanfordu po letu 2007. FG festival potem pa TD v zadnji minuti. Cardinali so bili čisto presenečeni, ko je Morris najprej fejkal predajo in sam rushal, potem pa še podaja v EZ. :D 230 rush jardov in dobra obramba, vseeno pa preveč konzervativno v napadu in to bo verjetno premalo proti Oregonu drug teden. 

 

 

Also, Bravesi comeback (zaporedna HR Swansona in Solerja v bot 7) za zmago 3-2. Ponoči lahko že osvojijo WS! Samo ne zdaj bit Failconsi. :D 

Povezava do prispevka

The Mariners’ trade deadline endeavors ended up focusing around pitching additions, yet the club also looked into acquiring a pair of top-tier bats.  On a recent edition of the Talking Mariners podcast, 710 ESPN’s Shannon Drayer and James Osborn said Seattle tried to obtain Kris Bryant from the Cubs, with Drayer noting that the M’s “went in heavy on” their attempts to land the former NL MVP.  Additionally, The Seattle Times’ Ryan Divish reports (on the Times’ Extra Innings podcast, with MLB.com’s Daniel Kramer as a guest) that tried to pry Bryan Reynolds away from the Pirates.

 

Uf, Bryant bi bil dober rental, sem siguren, da bi prišli v playoff z njim. Me zanima, če ga bomo zdaj v FA tudi lovili. Reynolds bi bil pa itak top, ampak so sigurno Pirati želeli celo bogastvo zanj.

Povezava do prispevka

evo, Gilmore že pick za zmago Panterjev

 

 

Spartanci skočili na 5. mesto v AP top 25, pa Wake Forest prvič v zgodovini v top 10. V torek bo še CFP komite dal svoje prve letošnje rankinge.

 

1. Georgia (63)    8-0
2. Cincinnati    8-0
3. Alabama    7-1
4. Oklahoma    9-0
5. Michigan State    8-0
6. Ohio State    7-1
7. Oregon    7-1
8. Notre Dame    7-1
9. Michigan    7-1
10. Wake Forest    8-0

11. Oklahoma State    7-1
12. Auburn    6-2
13. Texas A&M    6-2
14. Baylor    7-1
15. Mississippi    6-2
16. UTSA    8-0
17. BYU    7-2
18. Kentucky    6-2
19. Iowa    6-2
20. Houston    7-1
21. Coastal Carolina    7-1
22. Penn State    5-3
23. SMU    7-1
24. Louisiana-Lafayette    7-1
25. Fresno State    7-2
 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...